HCL.HR

Mass Effect 3

  • 476 Odgovora
  • 96309 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #285 : 19. Ožujak, 2012., 11:42 »
Vjerojatno ste ju vidjeli već, ali po službenoj dužnosti dođoh vam još polinkati našu jučer navečer objavljenu recenziju Mass Effecta 3.

RECENZIJA: Mass Effect 3 - komentari ocjene... znate već  :piva:

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #286 : 19. Ožujak, 2012., 12:49 »
Savršeno sročena recenzija, ne bih mijenjao ni slova. Dojam priče, dijelovi, interakcija i po stoti put spomenuti kraj su osobni doživljaj igrača što spada u subjektivni dio igre. Objektivno, iz dva recepta (mass1 i mass2) uzeli su najbolje sastojke i napravili odličan kolač tj trojku :D

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #287 : 19. Ožujak, 2012., 14:24 »
Najbolje objašnjenje zašto je Mass Effect 3 ending veliki bullshit.

10 Reasons We Hate Mass Effect 3's Ending
Screw you guys, I`m going home!

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #288 : 19. Ožujak, 2012., 14:28 »
Sad zahtijevam da babić napiše nastavak one svoje kolumne.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #289 : 19. Ožujak, 2012., 14:52 »
Dobro realno, ima vec 250 kolumni po netu, mislim da je dovoljno.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #290 : 19. Ožujak, 2012., 15:46 »


 :mrgreen:

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #291 : 19. Ožujak, 2012., 16:12 »
Dobro realno, ima vec 250 kolumni po netu, mislim da je dovoljno.
Realno, svi kenjaju po kraju, dok bi ja po svemu ostalom.

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #292 : 19. Ožujak, 2012., 16:30 »
Ekipa govnjari po kraju jer nije Čobanković na kraju svrsao sa nekakvom trebom ili likom na cevapima i pivi. Vec sve ode u čumez. Jbg, shit happens. A i mislim da čak i ptice znaju da ono kaj smo vidli nije pravi kraj, vec halucinacija, vizija, san, mamurluk, Reaper virtual reality itd... Te vec pravi kraj mozemo iskusiti za 5.99eura za pol godine. Ne kuzim cemu suze, bol i gnoj oko najobicnije marketinske navlakuse.

Što se dotikovlje pitanja "dal je igra dobra il je smece" to zapravo nije ni bitno. Onom kome je dobra igrat ce je vise puta i bit sretan. Onome kome nije je nece igrat i bit sretan. Đe je problem? Savrsene igre nema, kojab' pasala svacijem čejfu.
« Zadnja izmjena: 19. Ožujak, 2012., 17:09 snowblind »
"If you whine long enough, someone will eventually hear you. If you keep whining after you're heard, someone will eventually shoot you."

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #293 : 19. Ožujak, 2012., 16:50 »
Dobro kaj je tak teško shvatit da nije problem kak igra završi (bio hepi end ili ne), nego kaj besmisleno završi, nedorečeno i s puno rupa.

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #294 : 19. Ožujak, 2012., 17:41 »

Ja sam veliki sci-fi fan, pa sam normalno fan i Mass Effecta. Prvi i drugi dio sam odigrao 20 puta kada se zbroji sve zajedno sa 600 sati uloženih u serijal. No nakon ovakvog bljutavog završetka trećeg dijela jednostavno nemam volje više da ga odigram nijednom, bez obzira koliko dobra meni igra bila.
Screw you guys, I`m going home!

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #295 : 19. Ožujak, 2012., 18:12 »

Ja sam veliki sci-fi fan, pa sam normalno fan i Mass Effecta. Prvi i drugi dio sam odigrao 20 puta kada se zbroji sve zajedno sa 600 sati uloženih u serijal. No nakon ovakvog bljutavog završetka trećeg dijela jednostavno nemam volje više da ga odigram nijednom, bez obzira koliko dobra meni igra bila.

Također, prošao nekoliko puta jedinicu i 15 puta dvojku s time da na jednom profilu u dvojci imam 15ak save fileova (ispred svakog eventa, tako da mogu npr odmah ić igrat misiju Tali:treason kad god poželim). Nakon prvotnog šoka i nevjerice na kraju trojke, uzeo sam to kao grešku od strane Biowarea te odlučih jednostavno ignorirat taj dio. Od sada pa nadalje, za mene Mass završava napadom na Cerberus bazu, pošaljem Kai Lenga na nebeske livade i ostatak Happy Enda se odigra u mojoj glavi. Ne pada mi napamet da Casperu dopustim da mi uništi tako zanimljiv serijal.

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #296 : 19. Ožujak, 2012., 21:25 »

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #297 : 20. Ožujak, 2012., 01:21 »
Koji mrtvi fenboji. Najgore je kaj bi svi kupili DLC s "pravim" krajem. :hihi:

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #298 : 20. Ožujak, 2012., 02:17 »
Koji mrtvi fenboji. Najgore je kaj bi svi kupili DLC s "pravim" krajem. :hihi:

Pa rajše bi dal lovu za DLC nego npr za ZET.ov pokaz :)
"If you whine long enough, someone will eventually hear you. If you keep whining after you're heard, someone will eventually shoot you."

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #299 : 20. Ožujak, 2012., 04:22 »
Super ti je ta analogija. Ja bih radije dao te pare za kurvu. :bonk:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9