HCL.HR

Mass Effect 3

  • 476 Odgovora
  • 96135 Hitova
*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #300 : 20. Ožujak, 2012., 10:03 »
po meni je ovo jedan od najgorih krajeva ikada

pa kombinacija batman beginsa i terminatora e....

sama igra nije tolko loša, izostanak film graina i mene ubija ne znam čemu to micati kad je u jedinici to bilo savršeno

gameplay i sve je ok, ali tolko filmova su pokrali ( rachni queen dio je alien 2 ) itd itd

onak wtf, tolko sati uloženo u trilogiju da bi dobili ovo

Najbolje objašnjenje zašto je Mass Effect 3 ending veliki bullshit.

10 Reasons We Hate Mass Effect 3's Ending

izvrstan i točan video....

EDIT: Spojeno, ne doublepostat.
« Zadnja izmjena: 20. Ožujak, 2012., 10:29 WEAPONX »

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #301 : 20. Ožujak, 2012., 10:49 »
Meni je kraj oke al smeta me na xboxu framerate

Ono neka emotivna scena i sve to a oci te bole jer framerate pada a to je sramota jer je cijeli serijal poceo na xboxu

EDIT: Postovi spojeni, nemojte doublepostat, koristite opciju edit, pročitajte pravila.
« Zadnja izmjena: 20. Ožujak, 2012., 10:54 WEAPONX »

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #302 : 20. Ožujak, 2012., 11:57 »
Super ti je ta analogija. Ja bih radije dao te pare za kurvu. :bonk:

Budimo realni, ko danas placa kurve? Ili dlc.ove? Hmmm, ili pokaz  :clap:
"If you whine long enough, someone will eventually hear you. If you keep whining after you're heard, someone will eventually shoot you."

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #303 : 20. Ožujak, 2012., 12:41 »
Mene zanima ima li itko drgi problema sa framerate- om na xbox-u

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #304 : 20. Ožujak, 2012., 15:28 »
Evo primjera kako je Mass trilogija trebala završit. Primjer jednog scenarija koji bi bio nadogradnja na postojeće krajeve ako ignoriramo varijantu da je kraj zapravo halucinacija
http://arkis.deviantart.com/art/Mass-Effect-3-Alternate-Endings-SPOILERS-289902125
tekst je malo dugačak al je definitivno zanimljiv. I da naglasim, bilo bi mi svejedno kad bi U OVAKVOM scenariju Shepard otišao na nebeske livade, barem znam da je riknuo boreći se nogama i rukama bez upotrebe zelenog plavog ili crvenog explozivnog osvjetljenja.

Shepard: FUCK you! I won't! I've beaten your kind already!         Priceless :clap:

P.S Mass Effect 3 Ending and Why We Hate It!
Tip mora da je bio jaaaaako izfrustriran igrom kad je ovakvu reakciju stavio na youtube. Koliko god zvuči komičan, moram priznat da se slažem oko većine onoga što je iznio...
« Zadnja izmjena: 20. Ožujak, 2012., 15:35 lavisti »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #305 : 20. Ožujak, 2012., 15:30 »
Vjerojatno, unreal engine 3 je odlican, ali uzasno nepredvidljiv. Najbolji primjer u zadnje vrijeme ti je arkham city na konzolama i arkham city na PC-u koji stuttera i gubi framese i u DX9 modu.
Mass effect 3 je npr prakticki lockan na 60 framesa na PC-u. I to se vrti na 60 framesa na konfama 3 godine starim, sve na max.

Nebih se previse brinio za zdravlje tvog Xbox-a, to ti je sve do igre.

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #306 : 20. Ožujak, 2012., 15:37 »
Predpostavio sam da je do igre ali svejedno je sramota jer bioware je bio microsoft-ovo vlasnistvo pa su se mogli bolje potrudit
Isti problem na ps3 i to jos puno gori jel zna past na 20 fps

I na kraju najvise iritira sta se problem javlja najvise u cutscenama kad bi sve trebalo ic glatko
(nadam se nekom patchu koj ce to popravit ak je moguce)

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #307 : 20. Ožujak, 2012., 16:38 »
Mass effect 3 je npr prakticki lockan na 60 framesa na PC-u. I to se vrti na 60 framesa na konfama 3 godine starim, sve na max.
Moram ;riznat da je ovo istina i bio sam potpuno iznenadjen kad sam vidio, nije uopce niti jednom pao ispod 60, a komp mi je prilicno star.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #308 : 20. Ožujak, 2012., 18:21 »
Da nevjerojatno s obzirom na napredak grafike naspram dvojke... jedinica je katastrofa na tom polju.

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #309 : 20. Ožujak, 2012., 21:45 »
Da nevjerojatno s obzirom na napredak grafike naspram dvojke... jedinica je katastrofa na tom polju.
ME 3 ima gotovo identičnu grafiku kao i ME 2 sa malo boljim osvjetljenjem. Obje igre pokreće sada već zastarjeli Unreal 3, točnije jako modificirani taj engine znan kao Unreal 3.5, tako da nije ni čudo što igra leti čak i na starijim konfiguracijama.
Screw you guys, I`m going home!

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #310 : 20. Ožujak, 2012., 21:59 »
A dobro, GRAFIKA... ne znam kakva je objektivno (niti me briga, ok je), samo mi je kul kad mi nova igra tako dobro radi. Ma da zadnje vrijeme obicno ok rade igre.

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #311 : 21. Ožujak, 2012., 08:06 »
Grafika je dobra (nije battlefield al jbg) jedino citadel na nekim mjestima izgleda grozno i framerate strasno pada isto uglavnom na citadelu (xbox verzija)

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #312 : 21. Ožujak, 2012., 13:08 »
Da nevjerojatno s obzirom na napredak grafike naspram dvojke... jedinica je katastrofa na tom polju.
ME 3 ima gotovo identičnu grafiku kao i ME 2 sa malo boljim osvjetljenjem. Obje igre pokreće sada već zastarjeli Unreal 3, točnije jako modificirani taj engine znan kao Unreal 3.5, tako da nije ni čudo što igra leti čak i na starijim konfiguracijama.

Ne čine samo poligoni grafiku. Nacin na koji je izvedena, osvjetljenje koje si sam spomenio, puno se stvari događa u pozadini sto prije nije bio slucaj, cinematic je puno puno bolji. Naslo bi se tu svasta na listi. Svi znamo da je to modificirani U3 engine.

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #313 : 21. Ožujak, 2012., 14:15 »
Da nevjerojatno s obzirom na napredak grafike naspram dvojke... jedinica je katastrofa na tom polju.
ME 3 ima gotovo identičnu grafiku kao i ME 2 sa malo boljim osvjetljenjem. Obje igre pokreće sada već zastarjeli Unreal 3, točnije jako modificirani taj engine znan kao Unreal 3.5, tako da nije ni čudo što igra leti čak i na starijim konfiguracijama.

Ne čine samo poligoni grafiku. Nacin na koji je izvedena, osvjetljenje koje si sam spomenio, puno se stvari događa u pozadini sto prije nije bio slucaj, cinematic je puno puno bolji. Naslo bi se tu svasta na listi. Svi znamo da je to modificirani U3 engine.
Ja nisam spominjao poligone, nego sam rekao da je igra grafički identična drugome djelu, te kako nije nikakav grafički napredak, zapravo u nekim pogledima je i lošija od dvojke. To se posebno vidi iz CGI cutscena od kojih su neke lošije od dvojke, te koje su me malo razočarale... Ok, znao sam da neće biti na razini onih iz FF13, ali neke su mogle biti bolje (trebali su izradnju CGI cutscena proslijediti Squareovom Visual Works timu), osim toga teksture u igri su jako loše, do te granice da mi se čine i lošijima nego u dvojci, no možda se to meni samo pričinilo.
Screw you guys, I`m going home!

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #314 : 21. Ožujak, 2012., 15:04 »
A
Da nevjerojatno s obzirom na napredak grafike naspram dvojke... jedinica je katastrofa na tom polju.
ME 3 ima gotovo identičnu grafiku kao i ME 2 sa malo boljim osvjetljenjem. Obje igre pokreće sada već zastarjeli Unreal 3, točnije jako modificirani taj engine znan kao Unreal 3.5, tako da nije ni čudo što igra leti čak i na starijim konfiguracijama.

Ne čine samo poligoni grafiku. Nacin na koji je izvedena, osvjetljenje koje si sam spomenio, puno se stvari događa u pozadini sto prije nije bio slucaj, cinematic je puno puno bolji. Naslo bi se tu svasta na listi. Svi znamo da je to modificirani U3 engine.
Ja nisam spominjao poligone, nego sam rekao da je igra grafički identična drugome djelu, te kako nije nikakav grafički napredak, zapravo u nekim pogledima je i lošija od dvojke. To se posebno vidi iz CGI cutscena od kojih su neke lošije od dvojke, te koje su me malo razočarale... Ok, znao sam da neće biti na razini onih iz FF13, ali neke su mogle biti bolje (trebali su izradnju CGI cutscena proslijediti Squareovom Visual Works timu), osim toga teksture u igri su jako loše, do te granice da mi se čine i lošijima nego u dvojci, no možda se to meni samo pričinilo.

Igras na kompu il na boxu?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9