HCL.HR

Mass Effect 3

  • 476 Odgovora
  • 96125 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #330 : 23. Ožujak, 2012., 12:15 »
Spasio oboje na Rannochu. Ono, fakat nije tesko nabit Max Paragon/Renegade do tad.  :wildboy:

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #331 : 23. Ožujak, 2012., 12:24 »
Ja nisam znao da treba pa se nisam previse trudio, a sad mi je zao :wildboy:

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #332 : 23. Ožujak, 2012., 13:39 »
Igru sam prešao navrat-nanos što inače uvijek radim tokom prvog prijelaza. Pomirio Geth i Quariance, Mordin poginuo za viši cilj ali zato kroganci sretni, kasnije dobio i Salariance na moj stranu jer mi je Thane živ nakon kraja dvojke,(žrtvuje se za onog žabolikog kancelara) u biti slučajno sam pogodio i odigrao najbolje moguće rezultate. Ali sam onda sa 2300 EMS otišao pun samopouzdanja spasit Zemlju što je naravno rezultiralo da je Zemlja pečena ko dobar ćevap. A o samom kraju: no comment

Sad polako shvaćam da će mi to biti vrlo vjerojatno jedini prijelaz igre ako ne izbace nekakvo kvalitetno objašnjenje/DLC. Ali ima nade, s obzirom kakav žestok verbalni rat vode fanovi na Biowareovom forumu, iskreno se nadam da si neće dozvolit da im ova greška potkopa kredibilitet.

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #333 : 23. Ožujak, 2012., 13:52 »
Zemlja pečena ko dobar ćevap

:loludara: :loludara: :loludara:

Koje vam je najdraze oruzje i s kojom klasom igrate?
« Zadnja izmjena: 24. Ožujak, 2012., 13:54 LukaMrk »

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #334 : 24. Ožujak, 2012., 19:29 »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #335 : 24. Ožujak, 2012., 20:14 »
Nice ali jasno mi je zast su obrisali, malo je otegnuto i nepotrebno.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #336 : 24. Ožujak, 2012., 20:44 »
Ane, dodatnih 18 sekundi za nekakav zakljucak necega. Necuveno :hiha2:

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #337 : 24. Ožujak, 2012., 20:55 »
Drago mi je da je izbacena.

Nego da vas pitam jel ima ko ovaj dlc from ashes i ak ima dal ga se isplati kupit jer ja jednom odigro cijelu igru i sad se spremam za drugi prijelaz pa me zanimaju vasa misljenja.

Ajde ljudi niko nis ne pise.
« Zadnja izmjena: 26. Ožujak, 2012., 16:37 LukaMrk »

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #338 : 26. Ožujak, 2012., 20:22 »
Imam From ashes, ako misliš na onog prothean lika. Vrlo bitan za priču, dlc se nalazi već na disku samo ti oni "kao" trebaju omogućit tu opciju kad im iskeširaš lovu. Ja sam kupio jedinicu i dvojku da se mogu divit originalnim igrama i gledat ih na polici, Mass effect 3 mi je frend dao na sprženom cd-u i rekao da će mi otkinut glavu ako za to dam pare. Ja odigrao i shvatio da je u pravu. Sad mi je čak malo krivo za ove dvije prijašnje igre i iskeširanih para. Koliko je toga Bioware israo o završetku velikog serijala: "imat ćete tonu opcija, sve vaše odluke će ovisiti kakav kraj dobijete, biti će mnogo različitih završetaka itd itd" Malo sutra!! Likovi mi tokom igre nestaju kao duhovi  a Shepard upadne u nekakvu rupu na karti i ne može izać van što znači restart/reload game (restartao barem 4 puta). Bugova više nego u kojekakvoj močvari.

Bilo je u početku nevjerice, frustracije, ljutnje, razočarenja i sad sam u fazi rezignacije. Bilo i prošlo. Blagoslovilo se pir*tstvo.
Sad odem ponekad na Biowareov forum gdje se čovjek može dobro nasmijati. Full scale war of galactic proportions: Bioware vs ME Fans
« Zadnja izmjena: 26. Ožujak, 2012., 20:24 lavisti »

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #339 : 26. Ožujak, 2012., 20:48 »
Meni je igra dobra, ali ovog protheana necu kupiti. Ja nisam naisao ni na jedan bug kroz cijeli prvi playtrough tak da neznam odkud tebi svi ti bugovi. Kraj je prosjecan, a puno je ljudi ocekivalo cudo s tim da ga je svaki zamislio na svoj nacin. Meni se na kraju vrata Normandy-ja otvorila i zacrnio se ekran tak da nisam vidio nikog da izlazi (nemam blage veze kaj to znaci da su svi mrtvi ili kaj). Sad igram ponovo i potrudit cu se malo vise pa cemo vidjeti :)

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #340 : 26. Ožujak, 2012., 23:47 »
Da se razmemo, i meni je igra odlična. Misiju na Rannochu i Tuchanki sam restartao nekoliko puta samo da bih mogao vidjeti različite krajeve misije u odnosu na drukčije odluke tokom same misije. Uništenje reapera na Rannochu mi je osvježilo dan.
Šteta zbog bugova (googlaj malo pa ćeš vidjet da ne govorim gluposti) i posebice kraja za igru koja bi trebala biti vrhunac petogodišnjeg projekta.

Ali ne mogu se s tim pomirit. Dok Casey Hudson ne dođe kod mene doma i kaže mi da sam u krivu, neću prestat vjerovat da Bioware kuha nešto opasno za epilog Mass effecta 3 

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #341 : 27. Ožujak, 2012., 05:33 »
Najiritantniji bug ikad - pridi Jokeru u cockpitu s leda.
50/50 sansa da ce ti Shepard zapeti tamo i nece reagirati na kontrole. Samo load savea pomaze u tom slucaju.

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #342 : 27. Ožujak, 2012., 10:02 »
Najiritantniji bug ikad - pridi Jokeru u cockpitu s leda.
50/50 sansa da ce ti Shepard zapeti tamo i nece reagirati na kontrole. Samo load savea pomaze u tom slucaju.

Tu restartao 2 puta. Divota.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #343 : 27. Ožujak, 2012., 10:14 »
Najiritantniji bug ikad - pridi Jokeru u cockpitu s leda.
50/50 sansa da ce ti Shepard zapeti tamo i nece reagirati na kontrole. Samo load savea pomaze u tom slucaju.

Been there, done that.

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #344 : 27. Ožujak, 2012., 11:07 »
Ja nisam ni probao tak da neznam

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9