HCL.HR

Mass Effect 3

  • 476 Odgovora
  • 96144 Hitova
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #360 : 30. Ožujak, 2012., 07:37 »
Ako nekog zanima multiplejer na boxu nek se javi.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #361 : 30. Ožujak, 2012., 12:04 »

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #362 : 03. Travanj, 2012., 20:26 »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #363 : 04. Travanj, 2012., 00:46 »
vidio vec sve njegovo, lik ubija u digitali :D

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #364 : 16. Travanj, 2012., 06:34 »


 :hihi:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #365 : 16. Travanj, 2012., 13:12 »
(Klikni za pregled slike.)

 :hihi:

AHAHHAHAHAHAHAH ISUSE uljepsao si mi dan! TRUE STORY!

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #366 : 16. Travanj, 2012., 15:04 »
vrhunski  :piva:

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #367 : 16. Travanj, 2012., 23:34 »
Ok, prešao ponovno igru (teškom mukom) i tokom igre pratio sam za znakove indoktrinacije. Pri kraju, na citadeli prije nego dođeš do TIM-a i Andersona ne možeš vidjeti Sheparda osim pogleda s leđa, kamera ti ne daje izbora. Htjedoh provjerit dal je istina da Shepard ima ranu od početka iz koje se vidi da krvari netom prije odlaska Bogu na ispovijed (taj Bog u ovom slučaju bi bio Casper the Genocidal Ghost). Priča je da Shepard "kao" sebe ranjava što je posljedica borbe između dobre i loše strane u njegovoj glavi. A nama se ne pruža mogućnost da to provjerimo pri početku. Slučajan propust ili unaprijed smišljeno?

Bah, nije Bioware toliko pametan :D
« Zadnja izmjena: 16. Travanj, 2012., 23:37 lavisti »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #368 : 17. Travanj, 2012., 01:44 »
utemeljitelji Bioware-a su doktori XD Izmisljene rane su njihov specijalitet  :hiha:

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #369 : 17. Travanj, 2012., 08:13 »
I to jedan od njih psiholog, ako nisam to krivo pohvatao na netu. Iako je kod nas balkanaca totalna pasiva, ekipa sa Američkog kontinenta ne posustaje u nastojanjima da Bioware poliže pod i prizna grešku. Da ne govorim da su sad portali počeli koristit kontroverzu da bi povećali posjećenost blateći EAware, (EA je na kraju krajeva proglašena najgorom kompanijom u SAD-u)

Iako to osobno ne bih volio (jer se nadam LOGIČNOM i KONAČNOM završetku), ako Bioware samo nadoda nekoliko filmića u tom slavnom Extended Cut-u i tako opravda postojanje Caspera, bit će zanimljivo gledat Treći Svjetski rat :D

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #370 : 17. Travanj, 2012., 09:24 »
Meni i dalje ne ide u glavu, gdje ej problem u tom, kako ga nazivaš, "Casperu"? Mogu vidjeti probleme u nekim drugim detaljima tipa da nema baš nekog prevelikog utjecaja koliku smo armiju skupili ili da su završne animacije skoro iste za svaki odabir, ali gdje je problem sa tim "bogom"? Pa što su ljudi zaista toliko ograničeni da im je teško prihvatiti da u pozadini svega stoji možda nekto drugi, da ne moraju do tad prezentirani likovi biti i konačni? Taj kraj odn taj lik mi ima smisla više nego da su išta drugo napravili. Jer dovraga, pa svatko si mora postaviti pitanje, odakle reaperi i zašto postoje? Jer njih je očito netko stvorio s obzirom da su više sintetska bića nego organska. I taj lik lijepo popunjava tu prazninu na skroz logičan način. Ali ne, ljudima je problem prihvatiti "novi lik".

Pa nije on zapraov ako ćemo tako ni bio ništa nov, samo nije bio predstavljen. Harbinger nekoliko puta u serijalu govori kako oni imaju svrhu, da se to mora dogoditi, da ljudi ne shvaćaju, i sada kada je prikazana ta svrha, odn onaj koji im je dao svrhu i objasnio zašto se to događa, najednom je tu problem  :fpalm:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #371 : 17. Travanj, 2012., 11:05 »
I to jedan od njih psiholog, ako nisam to krivo pohvatao na netu. Iako je kod nas balkanaca totalna pasiva, ekipa sa Američkog kontinenta ne posustaje u nastojanjima da Bioware poliže pod i prizna grešku. Da ne govorim da su sad portali počeli koristit kontroverzu da bi povećali posjećenost blateći EAware, (EA je na kraju krajeva proglašena najgorom kompanijom u SAD-u)

Iako to osobno ne bih volio (jer se nadam LOGIČNOM i KONAČNOM završetku), ako Bioware samo nadoda nekoliko filmića u tom slavnom Extended Cut-u i tako opravda postojanje Caspera, bit će zanimljivo gledat Treći Svjetski rat :D

O daaa.... tolko su nadrapali ako to naprave, da nisu ni svjesni.

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #372 : 17. Travanj, 2012., 13:46 »
To clarify: koncept Caspera, kad sam prvi puta prelazio, mi je bio potpuno logično rješenje, čak i glupi Crucible s obzirom da se Bioware zapleo u priču izmislivši hyper-super-ultra moćne mašine (za priklat jednu treba ti cijela flota a kamoli min 1500 njih koliko ih ljudi izbrojali u zadnjem filmiću mass effecta 2). Trebalo je nešto novo da bi držalo vodu.

Izvedba te ideje kroz igru je potpuno druga stvar. Manjak izbora, rupe u priči i još 500 ostalih razloga da ne nabrajam.

Također, u početku sam se pitao od kuda reaperi i kako su nastali ali kasnije sam to prihvatio zdravo za gotovo i nije me smetalo. Osobno mislim da nakon silnog truda kroz tri igre ti dobiješ tri (po meni: glupa) riješenja i nije fora. Al eto, to sam samo ja, svatko ima pravo na svoje mišljenje. Rado bih čuo i vaša.

Mass instalirao, prešao, načudio se te na kraju uninstallirao. Ako bude izašao koji dobar DLC, možda zaigram, za sada je to prošlo svršeno vrijeme.


------Nadrapali? Dobar glas se čuje daleko, loš još dalje. Znam to iz prve ruke kad mi je prijatelj rekao neki dan (nikad nije igrao mass)
Uz spomen Biowarea automatski veže se kontroverza oko Mass effecta, to im je već dosta. Sad je samo pitanje hoće li priznat poraz i nešto poduzeti ili zabit glavu u pijesak.
« Zadnja izmjena: 17. Travanj, 2012., 13:48 lavisti »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #373 : 18. Travanj, 2012., 13:04 »
Ma koncept Caspera nije nikako opravdan niti mu je mjesto u ME univerzumu.... nije bio prisutan u prva dva dijela, ali i opcenito kada gledas atmosferu ME3, distinkcija je ogromna.

Prvih 5 sati ME3 nisam se uopce osjecao kao da igram ME - mracno, depresivno i cudno  :solidus:... nekako brzo uskocis u tok, naprotiv cak i prebrzo pogotovo nakon ME2 koji je bas prava otegnuta happy space opera (kao  da gledas firefly il tak nes). 

U ME3 cak se i neki poznati likovi cudno i neocekivano ponasaju poput Liare koja  je recimo "odrasla" i badass  :ave:, Ashley koja je postala prava kuja  :geek: itd. da ne nabrajam.

Treba vremena da se naviknes u pocetku, ali i na  kraju koji mi je potpuni blur, ostala nekakva praznina, kao da sam odigrao nesto, ali nisam nista.  :hiha:

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #374 : 18. Travanj, 2012., 14:00 »
Potpuno se slažem oko depresije i mračne atmosfere ali me bilo strah bilo što reći da me ljudi ne napadnu. Ma mogao bih i preko toga prijeći ako će mi dati nekakav CONCLUSION! I za Boga miloga, zašto ne da jedna od opcija bude i sretan kraj? Depresije u životu di god se okrenem, mogli su mi barem u igri dati neku happy opciju. Na kraju krajeva, igra se promovirala kao "your choices do matter" . Malo sutra!

al nema veze.... što je, tu je.....

Bumo vidli na ljeto....

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9