HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 196280 Hitova
*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Metal Gear Solid 5
« Odgovori #105 : 28. Ožujak, 2013., 12:38 »
Meni se čini da to jest PM. Ne znam, nisam igrao PSP smeća pa nemam pojma... ali moglo bi se radit o okupljanju MGS1 ekipe. Ocelot, Mantis i kao što si i sam rekao možda čak i Wolf.
Inače ovo je najveće izdrkavanje Kojime dosad, a to stvarno nije lako za postići. Nemam pojma što bi trebalo biti točno jer ništa nema smisla. Ništa.



Svi stavljaju ovaj GIF kao prikaz tehničke strane igre (razlika između dana i noći) ali kao da nitko ne primjećuje da Snake u prvom ima potpuno sijede dlake kako kose tako i brade. Uzmemo li to u obzir, ne bi li The Phantom Pain (u kojem je još uvijek SMEĐ) trebao biti prequel.

Isto vrijedi i za ovo sranje sa Raiden 2.0 forom (bez obzira bio u pitanju Solid Snake, Gray Fox ili netko drugi). U početku ovog GDC2013 trailera je očito da gledamo iz očiju nekoga drugoga (čak i Kaz skrene doktorima pažnju na nas). To bi imalo smisla u ovoj Tanker/Plant teoriji, ali zašto se onda nakon buđenja iz kome ipak kontrolira Snake (opet SMEĐ) i zašto je Kojima izjavio da je to TUTORIAL (što podrazumijeva da se nalazi na početku igre).

Nezz. #smisao #kojima

 :wildboy: :fpalm:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Metal Gear Solid 5
« Odgovori #106 : 28. Ožujak, 2013., 13:37 »
Razlika u boji brade i kose je vjerojatno do color correction filtera koje moderne igre cesto koriste.
Da se radi o razlicitim vremenskim periodima, vjerojatno bi bila pokoja nova bora, oziljak ili sto vec ne.

Odg: Metal Gear Solid 5
« Odgovori #107 : 28. Ožujak, 2013., 13:39 »
To... baš i nema smisla. :wildboy:

U kojoj igri su tako drastične promjene u stvarima tipa kosa?

Odg: Metal Gear Solid 5
« Odgovori #108 : 28. Ožujak, 2013., 13:39 »
U jedinici je natuknuto da je Big Boss bio razlog što je Wolf postala snajperistica, Vulcan Raven je bio pripadnik Outer Heavena, makar se nije sreo sa Solid Snakeom do Shadow Moses incidenta, a mnogi na netu vjeruju da je čovjek sa spaljenim licem Decoy Octopus.

Sve je moguće.

Inače, jedna teorija koja mi se stvarno svidjela su bossevi koji se mogu pojaviti tijekom Alert faze ako su u blizini i dio su svijeta u real-timeu - slično kao Hunt monsteri u FFXII.

*

supa

  • *
  • 52
Odg: Metal Gear Solid 5
« Odgovori #109 : 28. Ožujak, 2013., 13:45 »
http://tech2.in.com/news/gaming/job-listing-confirms-pc-port-for-metal-gear-solid-ground-zeroes/764632

Bilo je govora o PC portu, no sve je moguće.

Zasto bi GZ  dolazio i na PC , a TPP samo na konzole? :solidus:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Metal Gear Solid 5
« Odgovori #110 : 28. Ožujak, 2013., 13:54 »
Razlika u boji brade i kose je vjerojatno do color correction filtera koje moderne igre cesto koriste.

Da stvar bude gora, mislim da doista jest do nečeg takvog. Ne nužno CC filtra, ali možda osvjetljenja, efekta MOKROSTI ili nečeg drugog.
Izgleda da se nitko u KP nije sjetio da mokra kosa izgleda tamnije od suhe, a ne obrnuto.

EDIT: Da, to je u pitanju. :fpalm:

Metal Gear Solid 5's FOX ENGINE Tech Demo from GDC 2013 in 3.5 minutes

a mnogi na netu vjeruju da je čovjek sa spaljenim licem Decoy Octopus.

To je zapravo vrlo vjerojatno. Tko bi postao stručnjak za preobrazu nego frajer koji je ostao bez vlastite face?
U početku sam mislio da je to onaj frajer sa sprženom glavom iz GZ trailera, ali ukoliko se GZ uistinu vremenski odvija prije TPP-a onda to nema smisla.
« Zadnja izmjena: 28. Ožujak, 2013., 14:13 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Metal Gear Solid 5
« Odgovori #111 : 28. Ožujak, 2013., 14:06 »
Sad kad još ispadne da je Ground Zeroes samo DLC za TPP. :hihi: @don't care
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Metal Gear Solid 5
« Odgovori #112 : 28. Ožujak, 2013., 14:40 »
nemam nikakve volje bavit se ovim ZAVRZLAMAMA. malo se mrzim al nez. smor. :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Metal Gear Solid 5
« Odgovori #113 : 28. Ožujak, 2013., 15:11 »
A MGS je uvijek bio izdrkavanje.

Mislim, di drugdje može čovjek koji se svako malo usere u gaće pobiti desetke onih FROGS kurvi, plus jebati Meryl?

Odg: Metal Gear Solid 5
« Odgovori #114 : 28. Ožujak, 2013., 17:05 »
Ni ja se ne trudim baš previše POVEZIVAT STVARI, mislim nema smisla previše. Samo čekam da dođe i da igram i uživam. :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Metal Gear Solid 5
« Odgovori #115 : 28. Ožujak, 2013., 17:07 »
JA SAM ČOLE POGLEDAJTE MOJA FORUM NAČELA I STRUKTURE


Prestani bit retardiran pls :fpalm:

edit;:

Kojima has stated (...) that Metal Gear Solid 4 "is going to the final one for me."
http://metalgear.wikia.com/wiki/Hideo_Kojima

Potvrđeno je da je mgs4 zadnji pa molimte zaključaj ovaj topic.
« Zadnja izmjena: 28. Ožujak, 2013., 17:10 nije_zvone »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Metal Gear Solid 5
« Odgovori #116 : 28. Ožujak, 2013., 17:21 »
Bilo bi jebeno da ubace bebu Otacona i njegovu simpatiju malu djevojčicu koja onda umre. :bonk:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Metal Gear Solid 5
« Odgovori #117 : 28. Ožujak, 2013., 18:30 »
Inace kosa, 100% sam siguran da je Kojima rekao da je to do osvjetljenja u nekom od intervjua ili nesto.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Metal Gear Solid 5
« Odgovori #118 : 28. Ožujak, 2013., 18:37 »
Jel mi moze netko objasniti Diamond Dogs dio? Kul jakna btw :hiha:
Dio teksta (nisam nikad primjetio jer ono,,, TEKSTOVI PJESAMA): With your silicone hump and your ten inch stump. STUMP :hiha: Valjda :hiha2:

Odg: Metal Gear Solid 5
« Odgovori #119 : 28. Ožujak, 2013., 18:58 »
Fox Engine je toliko napredan da nakon par milijardi godina postojanja ovog planeta konačno u igrama možemo zasukati rukave.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9