HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 196530 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #210 : 18. Ožujak, 2014., 11:13 »
http://www.gametrailers.com/videos/bococ4/metal-gear-solid-v--ground-zeroes-spoiler---easter-egg-mission-gameplay

Mini-spoiler, ali ne za priču.

Dakle, ovaj Kojima je najveći narcis u industriji videoigara.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #211 : 18. Ožujak, 2014., 11:19 »
:hihi:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #212 : 18. Ožujak, 2014., 11:38 »
Kralj :ave: :loludara:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #213 : 18. Ožujak, 2014., 11:51 »
Jebeno. :hihi:


*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #214 : 18. Ožujak, 2014., 12:13 »
:hihi:

Došlo mi ovo danas za recenziju, ubija me što ću tek navečer moć krenut :wildboy:


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #215 : 18. Ožujak, 2014., 17:55 »
EUROGAMER - 9/10

IGN - 8/10

POLYGON - 5.5/10

CVG - 7/10

GAMETRAILERS - 8.5/10

DUALSHOCKERS - 8/10

GAMEINFORMER - 7/10

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #216 : 19. Ožujak, 2014., 09:32 »
Ma moze dobit najbolje ocjene na svjetu kad moras razvlacit da traje 2h!
Pretpostavljam da ce dolazit standardno uz punu igru kad izadje, kao sto je bio slucaj sa MGS 2.
Najskuplji demo.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #217 : 19. Ožujak, 2014., 10:46 »
Ja jučer prešao glavnu kampanju i još dvije dodatne misije. Imam još dvije takve misije za završiti, a glavnu kampanju sam prešao za točno sat i 56, uz par smrti i ponešto odugovlačenja zbog upoznavanja s kontrolama i testiranja načina na koje bi mogao proći kroz neke dijelove levela bez da me otkriju. Definitivno se može proći i ispod sat vremena čak i kad prvi put igraš, ako si malo brzoplet i igraš više akcijski - sprintajući i pucajući po svima.

Kad sam samo prešao kampanju, na glavnom meniju je igra istaknula "completion 8%" - čisto jedan detalj očito ubačen da ti da do znanja da si odigrao samo djelić toga što su unutra ubacili, ali realno - očekuju da taj completion dovedem do 100% prelazeći istu kampanju (jednu glavnu misiju) na hard, pa onda prelazeći sve usputne misije na normal i na hard... i valjda da pronađem sve skrivene stvarčice koje se daju skupiti (nekakvi XOF tagovi i kasete). I to se sve odvija na istoj mapi.

Cutscene su fantastične, grafika je stvarno odlična i još je 1080p/60fps na PlayStationu 4 - stvarno ima se šta vidjeti. Ali čak su me najviše kontrole iznenadile - baš nisam očekivao toliko dobre "pucačina iz trećeg lica kontrole" u MGS igri. Baš djeluje lijepo uglancano, pomno dizajnirano - svi pokreti fino animirani, Snake ne djeluje ukočeno kao u nekim prijašnjim igrama, kontrole jako responzivne, dizajn zvuka odličan. Stvarno, tehnički se nema šta prigovoriti igri, a fanovima MGS-a će definitivno biti drago platiti i odigrati ovo koliko god je kratko... u biti njima neće ni bit kratko, jer cijela stvar je dizajnirana s ponovnim igranjem na umu, a upravo najveći fanovi žanra/MGS će to ić ponovno igrati radi boljeg scorea, pronalaženja novih taktika, tajni itd.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #218 : 19. Ožujak, 2014., 15:50 »
In Need Of Reinforcements - Metal Gear Solid: Ground Zeroes - PlayStation 4 - MGS V: Ground Zeroes gameinformer Review

Pošto njima najviše vjerujem, morat ću probat definitivno, makar će mi to biti prva igra u serijalu.
Na PS4 igra izgleda fantastično, tako da će The Phantom Pain u konačnici izgledati brutalno dobro, samo se nadam će u konačnom proizvodu GZ biti opcionalan.
Uvijek sam mrzio što u nekim FPS kampanjama dva put moraš prolazit kroz isti dio (KZ3 npr.)...


*

Armox

  • *
  • 77
  • "I need scissors 61!!"
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #219 : 19. Ožujak, 2014., 19:50 »
Na svu sreću nisam preorderao igru. Čini se da je igru nemoguće igrat na X360 bez internog harda što je stvarno čudno. Igra sa instalacijom od 1.7GB se, iako instalirana na flash drive ne može pokrenut. :fpalm: Ako jedan GTA 5 sa ogromnom instalacijom na drugom disku može normalno loadat teksture i ostalo sa flash drivea, ne kužim zašto GZ ne može. Mora da su to neke jebene teksture na last gen verziji kad zahtijevaju HDD :bonk:

Metal Gear Solid V Ground Zeroes
« Odgovori #220 : 20. Ožujak, 2014., 00:45 »
Vidim da je otvorena tema, ja sam je završio danas.
Necu vam spojlat -;kratka je al slatka. Nemojte kupovat cekajte popust igra je dinamit ali ne vrijedi te novce zbog trajanja. Evo dat cu vam link na malo svog gameplaya u pocetku.
Kad bude koštala 15$ obavezno kupit

https://www.youtube.com/watch?v=olhDPUedCMU&feature=youtube_gdata_player
« Zadnja izmjena: 20. Ožujak, 2014., 17:57 -X3M-W1k1n6 »
Ljudi se rađaju s neznanjem, ne s glupošću. Glupi postaju školovanjem.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #221 : 24. Travanj, 2014., 16:01 »
MGS 5: Ground Zeroes' PlayStation mission will be coming to Xbox, Xbox mission coming to PlayStation

"Free update for Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes will bring the Deja Vu mission to Xbox 360 and Xbox One, and the Jamais Vu mission to PS4 and PS3."

1.5.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #223 : 10. Lipanj, 2014., 12:57 »
Nez, ovo je definitivno jedan od najboljih trailera ikad :ave:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #224 : 20. Lipanj, 2014., 14:19 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9