HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 196412 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #120 : 29. Ožujak, 2013., 01:42 »
Znači napokon je potvrđeno da se radi o jednoj igri koja se zove Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain.

[Polygon]

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #121 : 29. Ožujak, 2013., 02:22 »
Izgleda da je Hayter izbrisao tweet "Nope." gdje ga netko pita je li kontaktiran u vezi MGS5 Snakea.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #122 : 29. Ožujak, 2013., 08:57 »
Znači napokon je potvrđeno da se radi o jednoj igri koja se zove Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain.

[Polygon]

Kako misliš napokon? :wildboy: Pa taj članak je objavljen odmah po izlasku trailera, tj. friško na GDC-u... kada je rečeno da su jedna igra. Tek NAKON toga je rečeno da su dvije igre zapravo u pitanju.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #123 : 29. Ožujak, 2013., 10:47 »
Ali nisu dvije igre u pitanju.
Napokon je suvišan i trebao sam ga maknut budući da nisam čitao o tome prije nego sam pisao taj post.
Zbunjen sam bio, jer sam u tri navrata skužio da će to biti odvojene igre, a ne jedna igra podjeljena GZ i radnju koja se dešava 9 godina poslje TPP.

Zato sam ponovo spojio teme, jer se radi o jednoj igri.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #124 : 29. Ožujak, 2013., 11:39 »
:solidus: :wildboy:

Kojima kaze da je jedna igra sa prologom tipa tanker/plant. Konami ili tko je izdavac vec kaze da su odvojene igre. Jednako ne znamo kao sto nismo niti jucer. Iako da, dobro da nisu odvojene teme jer ono.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #126 : 29. Ožujak, 2013., 21:09 »
Iskreno se nadam da se radi o prvoaprilkoj šali, inače će mi biti muka to igrati.

I ono, šta Akio Ootsuka radi u GZ traileru, a kao miče Haytera zbog nekih inovacija.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #127 : 29. Ožujak, 2013., 22:37 »
A i malo je ocito da se ovaj novi glumac bar trudi imitirati starog Snejka... sto nije osobito inovativno recimo. Ja eto nisam bas odmah primjetio da nije Hayter.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #128 : 30. Ožujak, 2013., 05:44 »
Čisto sumnjam da je išta od toga slučajno. :hiha: Kojima je ipak veliki mastermind.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #129 : 30. Ožujak, 2013., 10:13 »
Ali nisu dvije igre u pitanju.
Napokon je suvišan i trebao sam ga maknut budući da nisam čitao o tome prije nego sam pisao taj post.
Zbunjen sam bio, jer sam u tri navrata skužio da će to biti odvojene igre, a ne jedna igra podjeljena GZ i radnju koja se dešava 9 godina poslje TPP.

Zato sam ponovo spojio teme, jer se radi o jednoj igri.

:wildboy:

Ali radi se o DVIJE igre.

"Contrary to what Kojima said during the GDC panel today, Konami has confirmed with Joystiq that Metal Gear Solid: Ground Zeroes and Metal Gear Solid V: The Phantom Pain are indeed separate games."
http://www.joystiq.com/2013/03/27/ground-zeroes-is-the-prologue-portion-of-metal-gear-solid-5/

Jučer je i Kojima to rekao, s time da je naglasio i kako nisu još točno sigurni kako će "to" (obje igre) zapravo prodavati, ali trebala bi biti dva odvojena proizvoda... u istom "univerzumu".

*

defiler89

  • *
  • 12
  • Kept you waiting,huh ?
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #130 : 01. Travanj, 2013., 15:29 »
Kolko sam ja skužil ground zeroes je prequel phantom paina....Sad kak bude to prodavano je opet druga priča..al vjerojatno zasebno.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #131 : 01. Travanj, 2013., 17:30 »
Sve je usrao time što je phantom pain nazvao mgs V: the phantom pain. jebeni v kao victory kojima. da nije te petice onda bi bilo razumno da su obje igre mgs naslovi s podnaslovima i da oba u cjelini tvore peticu. ovako oba tvore peticu, s tim da jedan ne nosi oznaku V, a drugi nosi. hej, logika.

al dobro. nisam očekivao da će phantom pain biti veća igra. uostalom, sve što je dosad prikazano za phantom pain ne liči na mgs; čak ni na open world shemu.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #132 : 01. Travanj, 2013., 22:56 »
Sto tocno ne lici? Ima puzanja, ima pucanja dok si na konju.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #133 : 03. Travanj, 2013., 13:02 »
to nije puzanje nego gmizanje hh - zato jer ne možeš drugačije u tom trenutku.
I ono, pucaš na šta - neke utvare? a po nebu lete vatreni kitovi.

ugl. nezz, čudno je da je išao predstavit Phantom Pain s tim kadrovima, a poslije kaže kako će samo 20% igre biti sačinjeno od takvih SF elemenata.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #134 : 03. Travanj, 2013., 13:12 »
hebo vas MGS serijal. Taj ludi Japanac ni sam više ne zna koji je nastavak ni kaj se događa.
Sapunica...
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9