HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 196505 Hitova
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #135 : 03. Travanj, 2013., 22:02 »
Stari moj...

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #136 : 04. Travanj, 2013., 12:29 »
nisam baš čito al čak mi je drago da su haytera izbacili, frajer je u četvorci postao parodija samog sebe i užasno je smarao sa konstantnim GROWLANJEM. :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #137 : 04. Travanj, 2013., 13:48 »
U četvorci je to možda bilo prenglašeno zbog pokušaja da se dočara ostarjeli i čangrizavi Snake.
Ako ga izbace (a jesu) bit će užasno puno kukanja, ali ne zbog toga jer je on prvoklasni glumac za kojeg ne postoji dostojna zamjena.
Možda će novi zvučati prirodnije i dovesti lika na novu razinu kvalitete, ali to uopće nije poanta. Stvar je u tome da je Hayterov glas duboko ukorjenjen u kolektivnoj svijesti igrača i postao je dio prepoznatljivog MGS identiteta. Teško je poistovjetiti novi glas sa starim legendarnim likom, pogotovo ako će biti parodija Haytera uz isforsirane scene u kojima pokušava zvučati kao Snake kakvog znamo. Kojima kao želi napredak, a čitav život živi na staroj slavi i reciklira jedan te isti koncept kojeg i ja kao fan serijala godina uspješno pljugam.  Nakon Raiden "promašaja" nema muda predstaviti novog protagonista i drži se Solid Snake/Big Boss likova kao pijan plota - čemu onda potreba za novim glumcima?

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #138 : 04. Travanj, 2013., 15:04 »
Interesantno je da Hayter dok normalno priča zvuči mlađe i od MGS1 Snakea.

Jedan od MGS4 promašaja je općenito bio Old Snake - gotovo nimalo nije pridonijelo većoj shemi stvari.

Uglavnom, Kojima postaje iritantan s trolanjem.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #139 : 05. Travanj, 2013., 09:40 »
Nakon Raiden "promašaja" nema muda predstaviti novog protagonista i drži se Solid Snake/Big Boss likova kao pijan plota - čemu onda potreba za novim glumcima?
Nije to bio promasaj, kad je najavio tko radi igru odmah se znalo tocno kakva ce biti.

Bez razlike kakav je Hayter (meni je bio dobar, u peace walkeru nije growlao recimo), skroz mi je nelogicno uzimati ne njega jer zeli promjenu, nego negovog imitatora.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #140 : 05. Travanj, 2013., 12:00 »
@dibek

Ne mislim na Revengeance, Raiden je sad već stara dobro poznata hrga kao i Snake.
Mislio sam na zadnji MGS u kojem je predstavljen novi protagonist, a to je MGS2. Iako je igra odlična, jako puno fanova je loše reagiralo na dio nakon tankera i to zbog "gay" lika, a Kojima zbog raznih "epiteta" upućenih na račun njegovog novopredstavljenog čeda. Od tada Kojima ide samo na sigurno jer je vjerojatno shvatio da više nikad neće stvoriti tako karizmatičnog i općeprihvaćenog lika kao što je Snake. Meni osobno je MGS jedan od najdražih serijala i žao mi je što su prekinuli suradnju s Hayterom... nostalgija :hiha2:

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #141 : 06. Lipanj, 2013., 20:38 »
Kiefer Sutherland je Snake u MGSV. :ave:

Citat:
"I wanted Snake to have a more subdued performance expressed through subtle facial movements and tone of voice rather than words," Metal Gear creator Hideo Kojima said. "Furthermore, the game takes place in 1984 when Snake is 49 years old. Therefore, we needed someone who could genuinely convey both the facial and vocal qualities of a man in his late 40s. It's different from anything we've done before."

"It's an honor to be able to play this character," Sutherland said. "This character has an unbelievable legacy. There's a real personal quality to the character that I've connected to. I'm not a gamer, and I even knew about this game. I was certainly keenly aware of the legacy of these games, the unbelievable success of these games."

“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #142 : 10. Lipanj, 2013., 21:19 »
Novi trailer:

Metal Gear Solid 5 Gameplay Trailer E3 2013 - OFFICIAL GAMEPLAY! (MGS 5 Xbox One/PS4 HD) E3M13

Izgleda tako dobro da se sad jako nadam da ce bit i za PS3.

Isto, sto se dogadja oko petice i Phantom Pain? Jesu li jedno isto ili ne? Na kraju izgleda ko da jesu.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #143 : 10. Lipanj, 2013., 23:17 »
Jep, pa vidiš to na zadnjem skrinu.
inače, hajp na maks.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #144 : 11. Lipanj, 2013., 09:42 »
Ma nisam pratio, prvo su rekli da je isto, pa onda da ce biti 2 razlicite igre i ne znam vise. Glupiraju se mnogo, ne znam cemu to :wildboy:. Al ajde, dobro da je jedna igra.

Isto, Kiefer ne zvuci lose, iako sam mu prepoznao glas na par navrata.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #145 : 11. Lipanj, 2013., 14:25 »
Kvragu... sad kad ću igrat neću moći izbiti iz glave činjenicu da je to Kiefer. :solidus:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #146 : 11. Lipanj, 2013., 15:39 »
Jel ovo bio nekakav pokusaj za zajebanciju? :hiha:

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #147 : 11. Lipanj, 2013., 15:53 »
Ajmo reći... :hiha: Ali ima i istine u tome. Nezz, ono. Čudno će mi biti gledati Snakeovu facu i slušati njegov glas.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #148 : 11. Lipanj, 2013., 15:55 »
jako mi je drago da je promjenjen hayter. igra izgleda odlično, sve ono što je 4-orka trebala bit, GP-wise (kolko god rulala).
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #149 : 11. Lipanj, 2013., 17:43 »
Inace, nije li Kiefer bio u prvom trejleru? Covjek sa bandaziranom facom?

Kakav saljivdzija ovaj Kojima, ne mogu :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9