HCL.HR

The Order: 1886

  • 251 Odgovora
  • 83104 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #105 : 17. Veljača, 2015., 15:30 »
Prestanite.
Oboje se ponašate klasično fanboyevski. Konstruktivno se raspravljajte bez vrijeđanja.
No razumljivo je zašto neke smeta manjak gameplaya isto kao i što nekome se sviđa filmska prezentacija u igrama.
Lijepo u miru nastavite...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #106 : 17. Veljača, 2015., 15:56 »
Meni je igra inače stigla u međuvremenu, ali do 19-og nema pričanja o tome. Ali probat ću vam složit neki video komentar da ide online baš 19-og.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #107 : 17. Veljača, 2015., 16:32 »
Ko će raditi recenziju? :ementaler:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #108 : 17. Veljača, 2015., 17:25 »


Gameplay :
Very simple but efficient action scenes, a large amount of QTE and some poor sneaking levels.

Graphics :
Top notch textures, mind blowing effects and no transition between game and cinematics. Awesome.

Sound :
Really good ambiant score, good dialogs, and good feedback from the weapons.

Duration :
Almost 7 hours, without running, which is a bit short (knowing that cinematics is half the duration..).

Global :
A lovely object, between a movie and a game. Some can considers it half-win or half-fail, it is the way you love Videogames that will be decisive.
___

50% gameplaya, 50% cutscena....

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #109 : 17. Veljača, 2015., 17:34 »
Ko će raditi recenziju? :ementaler:

Kaiser, njemu bi igra trebala stić danas/sutra.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #110 : 17. Veljača, 2015., 19:22 »
Ti znas kako je, a nesi ni igral. Dobro onda. Prije bum veroval onim linkovima sa GAF-a. Oni su barem odigrali.


A ti si igrao pa znaš da ja nisam u pravu? Ne fakat ponašaš se kao da nikada nisi vidio gameplay prezentaciju. Je li tamo vidljivo da svakih 5 minuta ima QTE? Je. Jel tamo vidljivo da su čak i stealth killovi QTE? Je. Pa onda ne vidim u čemu je problem... Ja ti kažem, ja sam siguran da je igra jako kvalitetna, ali braniti igru koja ima gameplay od 5 sati s tim da je pola toga QTE samo zato što je Sonyeva ekskluziva to mi nema smisla.

Ja nisam igrao, naravno. Igral bum kroz koji dan. Igrali su oni, pa na temelju njihovih komentara se i baziram. A sad mi reci na kojoj težini je lik igral igru i dal je istraživao svaki kutak? Pogledaj video pa mi javi. Ja si neću spojlat. U biti, video nebuš našel na Youtubeu od PlayMeTrough-a jer je acc. suspendiran. Jebga, ne smel stavit video ( a nesu ni recenzije zišle ). Al sigurno ga je neko skinul.

U biti, kenjate protiv kratkoće. ZOE se komotno mogel završit u 2 sata. Cijena, naravno, 60$. Vanquish, malo više od 2 sata. Ko se bunio? Niko. Jer  navedena igra, tj. igre pružaju zabavno igraće iskustvo, a sad se najenput neko buni. Go figure!

Vostalom, ja idem na hard sa isklučenim aim-assistom. A A.I. je prilično agresivan na hard pa se bu dalo natuć satnice + još ak se bu tražilo okolo.
« Zadnja izmjena: 17. Veljača, 2015., 19:30 PS2MASTE® »

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #111 : 17. Veljača, 2015., 19:41 »
Nemam play station pa ću ovu igru pogledati na youtube kao trilogiju AAA filmova :v  Svaki dan po 2 sata i eto je :approve  To je to više manje, a vjerujem da ću uživati jer mislim da će priča biti top notch + dosta cinematics \:D/

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #112 : 17. Veljača, 2015., 20:21 »
Ja bum počel igrat na hard + aim-assist OFF + istraživanja uokolo i verujem da se bu natuklo satnice, tj. gameplaya.

Vostalom :

Updated list of GAFer first time completions, including the relevant difficulty levels.

OsirisBlack - 14 hours Hard
Theman2k - 12 hours Hard
Verendus - 10 hours Hard
Periniumlick - 10 hours Hard
Rapier - 9 hours Normal
ReNeGaDe124 - 9 hours Normal
Nbkt - 9 hours Normal
TacticalFox88 - 6 hours Normal


*

Maki

  • *
  • 121
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #113 : 17. Veljača, 2015., 20:32 »
Ja nisam igrao, naravno. Igral bum kroz koji dan. Igrali su oni, pa na temelju njihovih komentara se i baziram. A sad mi reci na kojoj težini je lik igral igru i dal je istraživao svaki kutak? Pogledaj video pa mi javi. Ja si neću spojlat. U biti, video nebuš našel na Youtubeu od PlayMeTrough-a jer je acc. suspendiran. Jebga, ne smel stavit video ( a nesu ni recenzije zišle ). Al sigurno ga je neko skinul.

U biti, kenjate protiv kratkoće. ZOE se komotno mogel završit u 2 sata. Cijena, naravno, 60$. Vanquish, malo više od 2 sata. Ko se bunio? Niko. Jer  navedena igra, tj. igre pružaju zabavno igraće iskustvo, a sad se najenput neko buni. Go figure!

Vostalom, ja idem na hard sa isklučenim aim-assistom. A A.I. je prilično agresivan na hard pa se bu dalo natuć satnice + još ak se bu tražilo okolo.

Ti ne shvaćaš da ljudi jednostavno nisu mogli "protrčati" kroz igru jer igra nema jednostavno istraživanja. Pa po prezentacijama vidiš da se uglavnom krećeš po uskim prostorima, a i ako dođeš do malo većeg nemaš šta šetati okolo jel igra nema nikakvih colletiblesa/novaca/skill pointova itd. za pokupiti. I nitko se ne bi bunio da igra koju neki smatraju i interaktivnim filmom, da od 5 sati gameplay stvarno imaš 5 sati gameplaya, a ne 2 i pol sata gameplaya, 2 i pol sata QTE-a. Uostalom koliko ja znam igra ima nekih cutscena koje se nemogu prekinuti- znači čak ako i igraš na hard i umreš, vjerojatno ćeš opet morati pogledati istu cutscenu što naravno ne produžuje trajnost samog gameplaya.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #114 : 17. Veljača, 2015., 20:44 »

Ti ne shvaćaš da ljudi jednostavno nisu mogli "protrčati" kroz igru jer igra nema jednostavno istraživanja. Pa po prezentacijama vidiš da se uglavnom krećeš po uskim prostorima, a i ako dođeš do malo većeg nemaš šta šetati okolo jel igra nema nikakvih colletiblesa/novaca/skill pointova itd. za pokupiti. I nitko se ne bi bunio da igra koju neki smatraju i interaktivnim filmom, da od 5 sati gameplay stvarno imaš 5 sati gameplaya, a ne 2 i pol sata gameplaya, 2 i pol sata QTE-a. Uostalom koliko ja znam igra ima nekih cutscena koje se nemogu prekinuti- znači čak ako i igraš na hard i umreš, vjerojatno ćeš opet morati pogledati istu cutscenu što naravno ne produžuje trajnost samog gameplaya.

Smgh!

There are collectibles in the game, certain things you can pick up that will give you a “better idea of the world and a little insight into what is happening.” You can also actually pick up newspapers and read whole articles.


http://www.dualshockers.com/2015/02/02/ps4-exclusive-the-order-1886-gets-lots-of-info-on-story-gameplay-weapons-collectibles-and-more/

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #115 : 17. Veljača, 2015., 20:52 »
Smgh!

There are collectibles in the game, certain things you can pick up that will give you a “better idea of the world and a little insight into what is happening.” You can also actually pick up newspapers and read whole articles.


http://www.dualshockers.com/2015/02/02/ps4-exclusive-the-order-1886-gets-lots-of-info-on-story-gameplay-weapons-collectibles-and-more/

A osim toga šta ima? I opet vidio si da su hodnici uglavnom vrlo uski tako da će to biti na vidljivom mjestu i opet neće poticati nikakvo istraživanje.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #116 : 17. Veljača, 2015., 21:20 »
Rekel si da nema nista za skuplati. Ajd prestani lupetat bezveze.

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #117 : 17. Veljača, 2015., 21:22 »
Rekel si da nema nista za skuplati. Ajd prestani lupetat bezveze.

Pa da ima toga, ali kažem ti to neće povećati gameplay dužinu jer se krećeš po uskim hodnicima znači mogu biti pokraj tebe na podu, pa i nisu velike šanse da ih ne pokupiš.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #118 : 17. Veljača, 2015., 21:57 »
Rekel si da nema nista za skuplati. Ajd prestani lupetat bezveze.

Pa da ima toga, ali kažem ti to neće povećati gameplay dužinu jer se krećeš po uskim hodnicima znači mogu biti pokraj tebe na podu, pa i nisu velike šanse da ih ne pokupiš.

Maki95, rekel sem ti da naj lupetat gluposti.

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #119 : 17. Veljača, 2015., 21:59 »
Maki95, rekel sem ti da naj lupetat gluposti.


Op, op čini se da je ponestalo argumenata...


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9