HCL.HR

The Order: 1886

  • 251 Odgovora
  • 83290 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #180 : 28. Veljača, 2015., 18:38 »
Sad si ga uvrijedio.
Ima dosta dojmova na rebootu od ekipe kojima se stvarno igra sviđa.
No odmah se kuži kome se svidjela, a ko igrine mane i nedostatke brani smješnim argumentima.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #181 : 28. Veljača, 2015., 20:52 »
Aha, znači ako više puta umreš tijekom igre jer je teža, onda kao i igra ima veću trajnost?

Jer, to je blesavo.

Kad pričamo o okvirnom trajanju igre onda se priča u kontekstu količine sadržaja. Ne o težini ili brzini prelaska, zapravo. Postoje određene stvari koje uspore igranje na većim težinama, tjeraju te da budeš oprezniji, da više istražuješ i sl. Ali to nema veze s količinom sadržaja u igri. To je praktički isto kao da ideš igrati Skyrim bez da trčiš ili sprintaš tijekom cijele igre. Možda čak i ima takav achievement, uostalom. U tom pogledu trajat će ti oko 500 sati, pretpostavljam, naspram 60-ak koliko bi inače trajalo da igraš normalno, neovisno o postavci težine.

Da sem prvi puta krenul igrat na Normal, bil bi oprezan i istražival jednako ko i na Hard. V čem je problem?


*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #182 : 28. Veljača, 2015., 20:54 »
Sad si ga uvrijedio.
Ima dosta dojmova na rebootu od ekipe kojima se stvarno igra sviđa.
No odmah se kuži kome se svidjela, a ko igrine mane i nedostatke brani smješnim argumentima.

Ajd mi ovo boldano objasni. Koji ( il kakvi ) su to ljudi kojima se igra svidjela? Rekel sem ti prek PM-a da me uopće ne spominješ, bilo direktno il indirektno.
« Zadnja izmjena: 28. Veljača, 2015., 21:04 PS2MASTE® »

Odg: The Order: 1886
« Odgovori #183 : 28. Veljača, 2015., 21:36 »
Prešao igru. 8-10h ovisno o načinu igranja.
Ukratko , prekrasna igra , jako dobra priča , jako puno cut-scena ,preporuka svakako.
Što se tiče trajanja , danas je to uobičajeno da su igre "kratke" (ali mogla je biti duža , ne bih se bunio :) ) tako da po tom pitanju sve ok.
Uzeo sam limited edition (metalna kutijica) i bit će dobar primjerak u kolekciji.
Ocjena 8/10.
« Zadnja izmjena: 28. Veljača, 2015., 21:38 alen1990 »
Intel Core i9-10850K
Asus Rog Strix Z490A-Gaming
64GB Corsair Vengeance RGB Pro 3200mhz
Sapphire RX 7800XT Nitro+ 16GB
M.2 SSD Adata SX8200 Pro - 2TB
4TB WD Red
Lian Li 011 Dynamic XL
Corsair HX850 80 Plus Platinum Modular
Corsair iCUE H150i Elite

www.reverbnation.com/gregzeyeKT

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #184 : 01. Ožujak, 2015., 08:35 »
Ponekad je potrebno uzesti rječnik u ruke za prevesti neke postove :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #185 : 01. Ožujak, 2015., 14:23 »
Grafika i zvuk su cisto savrsenstvo. Brkovi, kosa, odjeca, sve se giba tako nenormalno realno, stvarno izgleda prebrutalno.
Pa kapljice kise koje klize po lampama na ulici, efekti dima, vatra... vjerovatno trenutno najljepsa igra!
Zvuk je jos bolji, voice acting je vrhunski, ambijetalni zvukovi koji pridonose odlicnoj atmosferi i mozda malo pretjerano naglaseno duboko disanje likova.
Disu kao da imaju 150kg i kao da su upravo odtrcali maraton. Muzika je isto odlicna i nenametljiva. Zvukovi oruzja su tako mocni i prodorni, prozori su mi se tresli dok sam pucao, a susjedi mora da su bili odusevljeni :mrgreen:

Prijelaz iz animacija u igriv dio je odlican jer se sve izvodi u real time-u u in-game engine-u, ali ipak svaki put ad zavrsi animacija lik ne reagira jedni sekundu-dvije, tek onda se moze upravljat njime (ovo spominjem jer nitko dosada nije).
Ali, igra vas tako nenormalno ogranicava da me dosta podsjeca na FMV igre iz 90ih, pretpostavljam da je to zbog fenomenalne grafike, ipak su to kontrolirani uvijeti i nema pada valjda niti jednog frejma sve je savrseno glatko.

Napucavanje IMHO odlicno, Grey se fino lovi zaklona, jedino neki put kao da je zalijepljen za isti, malo ga je teze odlijepit od istog, dok opet neki put kao da sam izleti iz zaklona. Eh da jedan fun fact, kontroler mi je imao jednu crticu i izdrzao je 6:30h igranja ove igre (negdje u polovici tog vremena je poceo javljat da je baterija pri kraju), mislim da to dovoljno govori o tome koliko koristite kontroler.
QTE...QTE...QTE, nemam dalje komentara.

Prica je OK, nista posebno, puna kliseja.

A sada duzina, meni je trebalo 8:30h za zavrsit igru s time da sam na nekim mjestima poginuo vise puta (prokleta ekipa sa shotgunom i oklopom  >:(  ;D ), jos cca pol ure za platinu (falila mi 2 cilindra i jedan dokument). BTW cilindre jos mozete vidjeti, pa skuziti koji vam fale, ali ostalo morat trazit, nema nigdje evidencije sto ste pokupili. Isto tako te novine, pisma i slicno su doslovno necitljivi, oni to naime pokazuju u 3D-u i udaljeno, tako da je uzasno tesko za citat (imam TV od 102cm koji je od moje pozicije udaljen cca 2m), tako da ih nisam ni citao jer bi mi ispale oci  :D

Eh sada ova igra je takva da nema gotovo nikakav replay value, jedino ako opet zelite prozivit pricu (sto ja iskreno i radim sa mnogim starim i meni dobrim igrama). Ja sam ju posudio i odigrao u tih 9h, igra mi je dobra, ni vise ni manje od toga. Dali igra vrijedi tih 450-550kn? Nikako, IMHO 100-200kn.

Sve u svemu, odlicna AAA produkcija i ja se toplo nadam da ce ovo postat nova PS fransiza i da cemo dobit nastavke sa ispravljenim greskama prvog dijela.

I ko nije, neka ovo obavezno odigra  ;)

EDIT: Eh da, inace sto se tice duzine igre, pa nije uopce u tome problem, problem je u duzini igrivih dijelova, ali kao sto sam vec rekao meni je igra OK, a ja isto tako volim TellTaleove igre i visual novele tipa Phoenix Wright serijal, 999, Dangaronpa. Tako da eto, volim i ovakve igre koje pruzaju vise pasivno iskustvo :thumbs:
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak, 2015., 14:34 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #186 : 01. Ožujak, 2015., 17:59 »
wwni vise ni manje od toga. Dali igra vrijedi tih 450-550kn? Nikako, IMHO 100-200kn.

Ja sem odigral sve GOW-ove od A do Ž i igra uopce nema puno QTE-a. Ni u kojem smislu. QTE nemres računat ak ti prikaže X il trokut za otvaranje vrata. Il za šuljanje kad treba pritisnut trokut kad se prikaže. Isti je to drek kad u pravo vreme u MGS-u treba pritisnut gumb da se čovjeku slomi vrat ( bez da ti se pokaže ikona ).

I ovo mi izračunaj sad. Ti očekujes da jedna AAA igra kosta max. 200 kn. Nisu ti to epizode ko RE:R2 koje koštaju kojih 150 kn. I računaj cene kak su vani, ne ofdi. Evolve koji se STRIKTNO bazira na online, hrpu DLC-ova, bugirana, e takva igra ne zaslužuje da košta 60$. The Order je ispoliran do bola, bez bugova i verovatno nece imat DLC-e ( ko nekad ) i cena mu je opravdana.

100 kn AAA igra...LOL!

Inače, recenzija je OK, al ovo zadnje.....
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak, 2015., 18:28 PS2MASTE® »

Odg: The Order: 1886
« Odgovori #187 : 01. Ožujak, 2015., 18:17 »
kme netko je rekao nešto protiv moje omiljene igrice na mom omiljenom igraćem sustavu KME


potpuno je jasno što je htio reći, nez. PO NJEGOVOM MIŠLJENJU, potencijalnom kupcu koji nije siguran je bolje da pričeka pa igru kasnije nabavi za 100-200 kn nego da sad odmah iskešira 450-500.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #188 : 01. Ožujak, 2015., 18:28 »
Šta je naporan ovaj PS2master...
Jebo te više taj Order; čim netko napiše nešto van tvoje perfektne vizije ove igre ti počeš srat... Daj se stabiliziraj.

Da nisi takva napast koja brani samo svoju viziju i smatra je jedinom relevantnom sada si mogao pjavet ode i balade toj igri u Rebbot temi gdje bi te posipali ružinim laticama...
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak, 2015., 18:30 doktor1 »

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #189 : 01. Ožujak, 2015., 18:30 »
kme netko je rekao nešto protiv moje omiljene igrice na mom omiljenom igraćem sustavu KME


potpuno je jasno što je htio reći, nez. PO NJEGOVOM MIŠLJENJU, potencijalnom kupcu koji nije siguran je bolje da pričeka pa igru kasnije nabavi za 100-200 kn nego da sad odmah iskešira 450-500.

On je striktno mislio da nova nofcata AAA igra ovakvog tipa mora da košta 100kn pa do 200. To je smijurija. Bi ja njega videl da je developer.
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak, 2015., 18:33 PS2MASTE® »

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #190 : 01. Ožujak, 2015., 18:31 »
Treba razumjet šta je mislio. On je došao do zaključka da igra trenutno ne vrijedi toliko cjenu već je treba kupit na nekom sniženju..
Ali ti to ne razumješ.

Odg: The Order: 1886
« Odgovori #191 : 01. Ožujak, 2015., 18:34 »
nez, mislio sam da ovakve mongole drže unutar granica reboota lol

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #192 : 01. Ožujak, 2015., 18:36 »
Treba razumjet šta je mislio. On je došao do zaključka da igra trenutno ne vrijedi toliko cjenu već je treba kupit na nekom sniženju..
Ali ti to ne razumješ.

Ne razmes ni ti ke je mislil. Kak si naporan.... Nije spomenul nikakvo snizenje ko ja u svojoj recenziji, nek da je vredna od 100 do 200 kn i to ko nova.

EDIT :

Samo vi nastavite mene zajebavat i govorit mi da sem ovo il ono. Pogledajte prvo sebe, onda kenjajte po drugima.
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak, 2015., 18:39 PS2MASTE® »

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #193 : 01. Ožujak, 2015., 18:39 »
Dobro, samo si TI pametan, samo TVOJE mišljenje i viđenje je relevantno..
Taj stav te je već košto bana, samo nastavi da ga dobiješ i ovdje...


*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #194 : 01. Ožujak, 2015., 18:42 »
Dobro, samo si TI pametan, samo TVOJE mišljenje i viđenje je relevantno..
Taj stav te je već košto bana, samo nastavi da ga dobiješ i ovdje...

Nemas ti pojma zas sem dobil ban pa ti nagadjaj i dalje.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9