HCL.HR

The Order: 1886

  • 251 Odgovora
  • 82828 Hitova
*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #90 : 03. Veljača, 2015., 22:02 »
The Order: 1886 | Collector's Edition Unboxing | PS4

Vostalom, neko je već streamal igru na Live From Playstation. Videl neš malo i lik zbrisal. ;D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #91 : 08. Veljača, 2015., 19:13 »











*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #92 : 13. Veljača, 2015., 06:14 »
Ekipa na rebootu ovo vec igra...kaiser, ementaler...vi?
Zanima jel vrijedi igra preordera?
Tamo je jedan momak koji je inace poprilican zahebant i sarkastican napisao apsolutno nemoguce hvalospjeve o igri, pa mu bas ne vjerujem, ali def ju je je igrao jer ju ima u profilu i to ima vec 17/22 trofeja.
Jer ako je tako dobra, da napravim preOrder (pun intended :hiha: ).
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #93 : 13. Veljača, 2015., 08:32 »
Nope, ne igra se još, nismo ti mi iz Zagreba :ementaler:

Vjerojatno tek u ponedjeljak stižu, vikend i to.

EDIT: Al ne kužim zašto bi preorderao? Dobiješ nešto što je zapravo bitno ako preorderaš? Ili želiš bit siguran da ti neće pobjeć na prvi, drugi dan prodaje? Jer ne vjerujem da će biti tako teško doći do igre. Ne znam kad se diže embargo na recenzije, ali čim se kopije šalju tjedan dana prije (i više od toga) bit će sigurno prije dana izlaska - pa još stigneš vidjet impresije recenzenata prije kupnje.

EDIT: Vidim sad da mislite na W3DR4N-ov post :hihi: Da, baš zvuči ozbiljno. Super je što ima skoro sve trofeje nakon 6 sati igranja :))
« Zadnja izmjena: 13. Veljača, 2015., 09:44 Ementaler »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #94 : 13. Veljača, 2015., 09:55 »
Da da, embargo je 19., a igra do mene stiže tek poslije vikenda :(

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #95 : 13. Veljača, 2015., 10:06 »
A dobije se 50kn popusta za preodrder, ali da malo razmisljam i siguran sam da ce hrpa ljudi ovo kupit, pa cu je ja kupit u 4om mj za vjerovatno 200injak umjesto sada 450kn, strpljen-spasen :mrgreen:

A ti embargo-i su mi odvratni, sta samo nintendo daje svoje recenzije tjedan ili vise ranije. Recenzije za Majoras Mask i Monster Hunter su vec par dana vani, a igre izleze danas. Ocito ovi sto brane rivjue i nisu bas sigurni u spjeh svoje igre, bas nedavno sam o tome slusao na jubitou od Angry Joe-a, pricao je o tome vezano uz shadow of mordor, WB je ocito bio poprilicno nesiguran u uspjeh te igre, a igra na kraju ispala cudo.

EDIT: sada je skuzio valjda sto je napravio (prekrsio embargo) pa je brzo obrisao post.
Nisam znao pise za VIDI, zato je ocito dobio igru tako rano.
« Zadnja izmjena: 13. Veljača, 2015., 11:19 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #96 : 13. Veljača, 2015., 14:00 »
Aono, igre su već stigle u Zagreb jučer ili dan prije, dakle ima preko tjedan dana prije embarga, što nije loše, a recenzije su dan prije izlaska, barem nisu na sami dan pa je to ok.


*

Maki

  • *
  • 121
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #98 : 16. Veljača, 2015., 22:48 »
Zajebite onu vest na portalu o 5 i po sati.

Sad je tako, baš me zanima koliko bi pljuvao po tome da je ovo kojim slučajem Xbox One ekskluziva. Znači 5 sati, od toga ima oko 3 sata animacija koje se nemogu prekinuti, znači igra ima 2 sata gameplaya?

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #99 : 17. Veljača, 2015., 00:36 »
Zajebite onu vest na portalu o 5 i po sati.

Sad je tako, baš me zanima koliko bi pljuvao po tome da je ovo kojim slučajem Xbox One ekskluziva. Znači 5 sati, od toga ima oko 3 sata animacija koje se nemogu prekinuti, znači igra ima 2 sata gameplaya?

Ke "sad je tako"??? Ja sem postavil linkove. Oćeš il nećeš čitat, uopće me ne zanima. Pa živi u neznanju.

"baš me zanima koliko bi pljuvao po tome da je ovo kojim slučajem Xbox One ekskluziva"

Ovo ti je malo glup komentar, no.
« Zadnja izmjena: 17. Veljača, 2015., 00:38 PS2MASTE® »

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #100 : 17. Veljača, 2015., 01:18 »
Ke "sad je tako"??? Ja sem postavil linkove. Oćeš il nećeš čitat, uopće me ne zanima. Pa živi u neznanju.

"baš me zanima koliko bi pljuvao po tome da je ovo kojim slučajem Xbox One ekskluziva"

Ovo ti je malo glup komentar, no.

Znaš ti dobro da je ovo Xbox One ekskluziva da bi pljuvao kako Microsoft nemože napraviti dobru igru, ali eto kada je Sonyeva onda je 5 sati čisto dobro. Jesam pročitao sam ih, ja ne sumnjam da je igra kvalitetna ali ono igra ima ajmo reći 8 sati, od toga ti je 3-4 sati animacija, a u tih 4-5 sati gameplaya ti je pola QTE.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #101 : 17. Veljača, 2015., 06:15 »
ja ne sumnjam da je igra kvalitetna ali ono igra ima ajmo reći 8 sati, od toga ti je 3-4 sati animacija, a u tih 4-5 sati gameplaya ti je pola QTE.

Jebga, frende! Meni kenjaš neke, a pogledaj prvo svoje komentare, no.

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #102 : 17. Veljača, 2015., 10:45 »
Jebga, frende! Meni kenjaš neke, a pogledaj prvo svoje komentare, no.


Ja kažem kako je. Znači igra ima sigurno oko 4-5 sati animacija, a pola gameplaya se sastoji od QTE-a. Pa pogledaj bilo koju prezentaciju i vidjet ćeš da je tako. Čak su i stealth killovi QTE. Eto vidiš kada je Ryse izašao pljuvalo se kako je na svakom koraku QTE, ali eto kada to Sony ekskluziva napravi to je odjednom nešto odlično.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #103 : 17. Veljača, 2015., 11:40 »
Jebga, frende! Meni kenjaš neke, a pogledaj prvo svoje komentare, no.


Ja kažem kako je. Znači igra ima sigurno oko 4-5 sati animacija, a pola gameplaya se sastoji od QTE-a. Pa pogledaj bilo koju prezentaciju i vidjet ćeš da je tako. Čak su i stealth killovi QTE. Eto vidiš kada je Ryse izašao pljuvalo se kako je na svakom koraku QTE, ali eto kada to Sony ekskluziva napravi to je odjednom nešto odlično.

Ti znas kako je, a nesi ni igral. Dobro onda. Prije bum veroval onim linkovima sa GAF-a. Oni su barem odigrali.
« Zadnja izmjena: 17. Veljača, 2015., 11:44 PS2MASTE® »

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #104 : 17. Veljača, 2015., 12:00 »
Ti znas kako je, a nesi ni igral. Dobro onda. Prije bum veroval onim linkovima sa GAF-a. Oni su barem odigrali.


A ti si igrao pa znaš da ja nisam u pravu? Ne fakat ponašaš se kao da nikada nisi vidio gameplay prezentaciju. Je li tamo vidljivo da svakih 5 minuta ima QTE? Je. Jel tamo vidljivo da su čak i stealth killovi QTE? Je. Pa onda ne vidim u čemu je problem... Ja ti kažem, ja sam siguran da je igra jako kvalitetna, ali braniti igru koja ima gameplay od 5 sati s tim da je pola toga QTE samo zato što je Sonyeva ekskluziva to mi nema smisla.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9