HCL.HR

The Order: 1886

  • 251 Odgovora
  • 83249 Hitova
*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #120 : 17. Veljača, 2015., 22:46 »
Maki95, rekel sem ti da naj lupetat gluposti.


Op, op čini se da je ponestalo argumenata...

Kad kenjaš gluposti. Sam si izjavil da nema collectiblesa. Ispal si blesav. A nesi bil niš ni pametniji na Rebootu. Da, sakuplanje collectibelsa ne produljuju dužinu igre. Go figure.=D>=D>:fpalm:


*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #121 : 17. Veljača, 2015., 22:54 »
Aj dečki dosta je bilo. Za ovakva prepucavanja koristite chat kanale.
The greatest teacher, failure is.

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #122 : 17. Veljača, 2015., 22:59 »
Kad kenjaš gluposti. Sam si izjavil da nema collectiblesa. Ispal si blesav. A nesi bil niš ni pametniji na Rebootu. Da, sakuplanje collectibelsa ne produljuju dužinu igre. Go figure.=D>=D>:fpalm:



Samo da te pitam jel ti uopće čitaš postove? Znači ok ja nisam dobro rekao, ima collectiblesa... Ali ti ne shvaćaš da postojanje collectiblesa neće apsolutno nikako produžiti igru zato što se igra odvija u uskim hodnicima gdje možeš ići naprijed, nazad mrvicu lijevo i desno i to znači da nema apsolutno nikakave šanse da fulaš neki collectibles. Igra ne potče nikakvo istraživanje da ja odem sa puta i pogledam iza svakog kutka da nađem nešto zato što su leveli zatvoreni hodnici. Kužiš jednostavno nije moguće istraživanje bilo kakvo. A to što ti vidiš collectibles i stisneš tipku da ga pokupiš treba ti jedna sekunda, znači ajmo reći te "novine" ili šta već će produžiti gameplay na nekih 20 sekundi... Preporučam ti da se prestaneš sramotiti i ja stvarno ne znam u čemu je tvoj problem kada nemožeš normalno prihvatiti drugo mišljenje o nekakvom Sonyevom proizvodu. Dosadan si više s tim, pa ti bi vlastitu staru ubio da se njoj ne sviđa neka Sony ekskluziva. Daj se više smiri s tim, žalosno je da jedan odrastao čovjek tako razmišlja. Nek se tebi igra sviđa i bok, svako ima svoje mišljenje, ako misliš da je u krivu pusti ga na miru, boli te briga, uživaj sam u igri. Šta te boli briga jel nekom liku na nekom forumu igra dobra ili loša? Šuti i uživaj. I nema mi taj tvoj fanboyizam smisla više, znači ljudi sa NeoGAF-a kažu da igra traje 10 sati, i ima ljudi koji kažu da traju 5 sati i onda ti sada kažeš da su ovi sa NeoGAF-a upravu i da se po njima ravnaš samo zato što tebi to paše. Pa tko kaže da su oni u pravu? Tko zna tko to igra, nekom tko nema pojma igrat TPS će ovo trajati 20 sati jer nemože preći najlakše TPS dijelove, a netko tko zna će ih isprve preći i tako preći igru za 10 sati. Više se sredi malo, najžalosnije je to da ti apsolutno svaki PS naslov prednaručiš i daš 500 KN za to i onda kada izađu recenzije i popljuvaju igru ti počneš da su to debili, kreteni nisu fanovi serijala, nemaju pojma, oni napišu da igra ima takve bugove da se svakih 2 sekunde ruši, ti napišeš da im ne valjaju konzole da tebi sve savršeno radi... Daj dosta više s tim i nauči čemu forum služi.

Update: Ispričavam se Deadwalkeru na ovome postu, ja sam ga već bio napisao dok je on nas upozorio, tako da je ovo zadnje od mene.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #123 : 17. Veljača, 2015., 23:05 »

Samo da te pitam jel ti uopće čitaš postove? Znači ok ja nisam dobro rekao, ima collectiblesa... Ali ti ne shvaćaš da postojanje collectiblesa neće apsolutno nikako produžiti igru zato što se igra odvija u uskim hodnicima gdje možeš ići naprijed, nazad mrvicu lijevo i desno i to znači da nema apsolutno nikakave šanse da fulaš neki collectibles. Igra ne potče nikakvo istraživanje da ja odem sa puta i pogledam iza svakog kutka da nađem nešto zato što su leveli zatvoreni hodnici. Kužiš jednostavno nije moguće istraživanje bilo kakvo. A to što ti vidiš collectibles i stisneš tipku da ga pokupiš treba ti jedna sekunda, znači ajmo reći te "novine" ili šta već će produžiti gameplay na nekih 20 sekundi... Preporučam ti da se prestaneš sramotiti i ja stvarno ne znam u čemu je tvoj problem kada nemožeš normalno prihvatiti drugo mišljenje o nekakvom Sonyevom proizvodu. Dosadan si više s tim, pa ti bi vlastitu staru ubio da se njoj ne sviđa neka Sony ekskluziva. Daj se više smiri s tim, žalosno je da jedan odrastao čovjek tako razmišlja. Nek se tebi igra sviđa i bok, svako ima svoje mišljenje, ako misliš da je u krivu pusti ga na miru, boli te briga, uživaj sam u igri. Šta te boli briga jel nekom liku na nekom forumu igra dobra ili loša? Šuti i uživaj. I nema mi taj tvoj fanboyizam smisla više, znači ljudi sa NeoGAF-a kažu da igra traje 10 sati, i ima ljudi koji kažu da traju 5 sati i onda ti sada kažeš da su ovi sa NeoGAF-a upravu i da se po njima ravnaš samo zato što tebi to paše. Pa tko kaže da su oni u pravu? Tko zna tko to igra, nekom tko nema pojma igrat TPS će ovo trajati 20 sati jer nemože preći najlakše TPS dijelove, a netko tko zna će ih isprve preći i tako preći igru za 10 sati. Više se sredi malo, najžalosnije je to da ti apsolutno svaki PS naslov prednaručiš i daš 500 KN za to i onda kada izađu recenzije i popljuvaju igru ti počneš da su to debili, kreteni nisu fanovi serijala, nemaju pojma, oni napišu da igra ima takve bugove da se svakih 2 sekunde ruši, ti napišeš da im ne valjaju konzole da tebi sve savršeno radi... Daj dosta više s tim i nauči čemu forum služi.

Update: Ispričavam se Deadwalkeru na ovome postu, ja sam ga već bio napisao dok je on nas upozorio, tako da je ovo zadnje od mene.

Rekao si da nema collectibelsa. Dakle, nisi ni pogledal taj youtube video. Ili lik nije skupljal okolo? Hm.. kolko sem čital i nije. I još nije bogzna kak igral. Jel sem stavil onda vremena tamo? Jel piše 6 sati? Piše, morti te to zadovolji.

Citat:
Dosadan si više s tim, pa ti bi vlastitu staru ubio da se njoj ne sviđa neka Sony ekskluziva.

Ovo odraslom čoveku nebuš govoril. Ajmo, megla!
« Zadnja izmjena: 17. Veljača, 2015., 23:10 PS2MASTE® »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #124 : 17. Veljača, 2015., 23:09 »
Prestanite.
Oboje se ponašate klasično fanboyevski. Konstruktivno se raspravljajte bez vrijeđanja.
No razumljivo je zašto neke smeta manjak gameplaya isto kao i što nekome se sviđa filmska prezentacija u igrama.
Lijepo u miru nastavite...

Niste me shvatili ranije? Bit će opomena dečki.
Kao što kaže Deadwalker i kao što sam rekao ja ranije ili konstruktivno se raspravljajte bez vrijeđanja ili privatnim kanalom razgovarajte o igri.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #125 : 18. Veljača, 2015., 14:53 »
:chair:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #126 : 18. Veljača, 2015., 19:29 »
How Short Can a $60 Game Be? - The Lobby

Kazu GameSpotovci da ih gameplay jako asocira na Beyond Two Souls.

EDIT: krivo napisao, mislio na Heavy Rain...a to je na kraju vise-manje isto :thumbs:
« Zadnja izmjena: 19. Veljača, 2015., 08:12 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: The Order: 1886
« Odgovori #127 : 18. Veljača, 2015., 21:13 »
Ako ta igra zaista traje samo cca 5-6 sati za odigrat story line na normal, onda stvarno lose, izgleda da ce odmah na prodaju kroz koji dan dok ju odigram, jer meni je samo do story linea.... :geek:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #128 : 18. Veljača, 2015., 21:24 »
Ponavljam opet. Odgledajte ovu igru kao dobru trilogiju filmova i ne bacajte pare na 6 sati gameplaya. U najgorem slučaju sačekajte akciju kakvu or smth =D>

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #129 : 18. Veljača, 2015., 21:39 »
Večeras pokušam prijeći igru do kraja pa vam javim sutra nakon dizanja embarga koliko mi je trebalo vremena na normal težini :thumbs:

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #130 : 18. Veljača, 2015., 23:02 »
:kava:

https://translate.google.de/translate?sl=auto&tl=en&js=y&prev=_t&hl=de&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.gameplane.de%2Forder-1886-review-das-spiel-das-alle-hassen-wollten%2F&edit-text=&act=url

Večeras pokušam prijeći igru do kraja pa vam javim sutra nakon dizanja embarga koliko mi je trebalo vremena na normal težini :thumbs:

Jel ti igraš igru samo da vidiš kolko ti je vremenski trebalo da je završiš il iz nekog drugog razloga?
« Zadnja izmjena: 18. Veljača, 2015., 23:20 PS2MASTE® »


*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #132 : 19. Veljača, 2015., 00:39 »
Večeras pokušam prijeći igru do kraja pa vam javim sutra nakon dizanja embarga koliko mi je trebalo vremena na normal težini :thumbs:

Jel ti igraš igru samo da vidiš kolko ti je vremenski trebalo da je završiš il iz nekog drugog razloga?


Samo da vidim vrijeme, to je najvažnije :thumbs: :hiha:

@maki to si isprobao pa znaš :hiha:

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #133 : 19. Veljača, 2015., 01:12 »
@maki to si isprobao pa znaš :hiha:

Ma mala šala samo. Meni ne bi smetalo da igra traje 5 sati, nije niti prva ni zadnja ali da je to 5 sati gameplaya, a ne pola gameplaya, pola cutscena. A i pola gameplaya čine QTE-i. Treba se dobro razmisliti oko kupnje.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #134 : 19. Veljača, 2015., 03:53 »
Znači nisi igrao :hiha:

Jer igra kasnije ima puno više gameplaya, a QTE dijelovi se ionako događaju unutar cutscena

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9