HCL.HR

Diablo 2 je nakon četvrt stoljeća došao na Steam

Zoran Žalac prije 3 sata   •   2 komentara


Diablo 2: Resurrected je dobio novi DLC, napokon se pojavio u verziji za Steam te je sada dostupan i uz Game Pass.

Diablo je jedan od rijetkih serijala koji je odolijevao pojavljivanju na Steamu. Tek je krajem 2023. godine Diablo 4 postao prvi dio svog serijala koji se mogao zaigrati na najčešće korištenoj platformi za PC igre. A skoro 26 godina nakon prvotnog lansiranja Diabla 2 sad tu igru konačno možemo zaigrati i na Steamu.

Lansiran je tako Diablo II: Ressurrected – Infernal Edition, novo izdanje Diablo 2 remastera iz 2021., koji je do sada bio ekskluzivan za Battle.net. Novo izdanje uključuje i novi DLC zvan Reign of the Warlock koji dolazi s novom klasom, dodatnim endgame izazovima te pratećim ažuriranjem koje poboljšava igru s loot filtrima i drugim, sitnijim dodacima.

Cijena Infernal Editiona postavljena je na 39,99€, dok se Reign of the Warlock DLC može kupiti i odvojeno na Battle.netu za 24,99€.

Osim lansiranja na Steamu, Diablo II: Resurrected pojavio se i u sklopu kataloga Game Pass pretplate.

Komentari (2)

  • esseGesse

    12.02.2026 - 11:05

    Bomba!

  • opp

    12.02.2026 - 11:34

    Meni u Top 3 igre ikad

Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?