HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1703472 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14790 : 12. Rujan, 2013., 08:06 »
Tražili su te jer si uspio postat veći smor od mene i Lulza zajedno =D> :hiha2:


High plains drifter

Pogledo ja vestern iz čistog gušta. Mada ih nikad nisam previše volio. Stranac dolazi u grad i ubrzo pokazuje da je pravi mamojebač... A građanima treba pomoć jer iz zatvora uskoro izlazi lik željan osvete.
Clint je opet nenadjebiva faca i maksimalno rula, a ostatak ekipe je onako prateći orkestar.
Film je već dosta puta viđen. Nema ništa specijalno ni nivo u njemu, a primjetio sam da je dosta hvaljen...
Tko voli vesterne uživati će u ovom filmu, a kome su vesterni zamorni neka ga zaobiđe.

Ocjena: 6/10


Mud

Jeff Nichols se naveliko dokazao sa filmom Take shelter. No bilo bi blesavo povlačiti paralele sa tim filmom jer se radi o potpuno drukčijim tipovima filmova. No, da krenem od početka... Dva klinca na napuštenom otoku nailaze na lika kojeg nikad prije nisu vidjeli i nemaju pojma što će im to poznanstvo donijeti.
Stvarno vrhunski film po mnogim aspetkima. Sama priča nije previše originalna, ali je ispričana na jako pametan, poučan i kvalitetan način.
Jeff Nichols stvarno ima talenta i još je k tome okupio fenomenalnu glumačku ekipu koja ga je odlično pratila.
Ni podulje trajanje filma, niti njegov sporiji ritam nisu ga učinili dosadnim.
Matthew McConaughey je ipak ostavio najbolji dojam od svih glumaca(a ipak ima i najvažniju ulogu uz klince koji su me također oduševili).
Ovo se definitivno mora pogledati!!!

Ocjena: 9/10



Kick-ass 2

Nastavak koji je ipak za dva koplja slabiji od fenomenalnog prvog filma. Mada su glavni protagonisti ostali isti i jednako rulaju(svaki na svoj način).
Opet imamo film o superherojima koji to ustvari nisu i negativcima koji bi to tako željeli biti, a nemaju ono nešto u sebi da to stvarno budu...
Previše je tu suvišnih scena i nepotrebno glupih fora i rečenica koje su trebale zabaviti gledatelja, ali mene nikako nisu. No ima itekako uspješnih zajebantskih i ozbiljnih scena pa to izvlači film. Soundtrack je opet odličan i super ide uz film.
Ukratko, to bi bilo to. Tko voli, neka izvoli.

Ocjena: 6/10


« Zadnja izmjena: 12. Rujan, 2013., 08:55 Niska rasta man »
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14791 : 12. Rujan, 2013., 14:42 »
Killer Elite (2011)

Kakvo iznenađenje od filma. Očekivao sam još jedan smor od filma Jasona Stathama, te lagani debakl De Nira u skladu s njegovom silaznom putanjom glumačke karijere, ali dobio sam vrhunsku akciju, iznenađujuće dobar film i odličnu izvedbu svih glumaca u filmu. Prvo čemu sam se obradovao je tematika i saznanje da se radi o filmu snimanom po istinitom događaju. Akcija me najviše podsjetila na Bournove filmove i izgleda fantastično. Statham nije naporan kao u svojim šora (Crank, Transporter) filmovima. Baš sve je odlično i impresivno. Prvi put kada sam snimio kako Dominic Purcell izgleda u filmu sam umro od smijeha, ali kasnije rula kao takav. Taman kada sam pomislio da je De Niro tek rendom karika u filmu, usljedile su savršene scene s njim. Clive Owen također odličan, makar mi je pomalo nejasan, odnosno nelogičan rasplet svega na kraju. Apsolutna preporuka svima koji vole akcijske filmove.



9.0

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14792 : 12. Rujan, 2013., 16:03 »
Harsh Times (2005)

Dobra gluma Balea iako me pošteno iživcirao u ovoj ulozi. Cijelo vrijeme sam htio da umre gad. Eva Longoria rula i šteta što nema nikakvog sexa i eksplicitnih scena s njom. Freddy Rodríguez mi je još najviše pasao u ovome filmu. Film daje želju da ga se pogleda do kraja, ali ne nudi ništa čime bi odskakao od prosjeka.



6.5

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14793 : 12. Rujan, 2013., 16:25 »
Heathers (1988)

Pogledao sam već dosta 80e teen filmova pa sad sve preostale koje želim pogledat nekako ČUVAM ZA KASNIJE. :hiha:
Zato sam tek sinoć pogledao Heathers.

Rula, naravno. Netipično dosta za teen film 80ih, ali na dobar način.
Humor nekako offbeat i pomalo apsurdan, čak nekako Gilliamovski. Inače mi je to iritantno, ali ovdje to nije toliko u službi SRS SOCIJALNOG KOMENTARA koliko funne, pa ono. Okej.

Svi u kastu dosta rulaju. Osim one najrendom Heather. Koja je rendom. xD
Slater izgleda... nez, tko tako izgleda? Skroz bizarno nekako.

Kraj mi je malo nezadovoljavajuć i na trenutke brng, doduše.



Watership Down (1978)

A ono, klasičan crtić nez.
Crtež i dalje izgleda skroz dobro. Animacija ponekad malo smrdi, al okej je i to.
Zvuk je na trenutke drljav. Nekako je čudno... miksan il nešto.

Ali u globalu simpatično i uspjelo me uvući u priču.
=)

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14794 : 12. Rujan, 2013., 22:18 »
Cole, prijatelju... Ne možeš dati brutalno visoku ocjenu Killer eliteu i pomalo poniziti Harsh times :approve
Ili su nam ukusi stvarno toliko različiti! :hiha:

P.s. Ali te i dalje bez obzira na sve jako volim :hug :hug
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14795 : 12. Rujan, 2013., 23:30 »
Ukusi su nam se uvijek razlikovali, u svemu...
Osim u zenama...
Donekle...

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14796 : 13. Rujan, 2013., 00:49 »
The Kings of Summer (2013)

Coming of age teen filmovi uglavnom budu dosta gledljivi. I ovo je, naravno.
Ima okej scena i poželio sam I JA TO RADITI, ali zapravo je prosječno dosta.
Cijeli film ima dosta čudan ton. Želi biti SRS i to, ali onda neki likovi budu iritantne karikature, a i scenarij je prerendom za tu serioznost, nez.
Ponekad izgleda super, ali većinom izgleda dosta amaterski. Odnosno ne toliko amaterski koliko VIDI-NABAVIO-SAM-DSLR izgled svega. Plitki fokusi, instagram filteri, lens flare i sve ostalo što se može vidjeti u rendom Vimeo videu.
A i montirano je dosta često kao takvi rendom KUL IZGLEDAJUĆI internet videi. Nez.



Remember Me (2010)

Ne znam kako da previše komentiram film bez da sve stavim u spoiler.
A onda nitko neće pročitati jer zašto bi itko gledao ovo lol.
Uglavnom, nisu mi baš jasni komentari po netu o EMOCIONALNOM ROLERKOSTERU.
Meni je bio dosta rendom, al opet. Ixy. Osjećaji. Lel.

Često je pretjerano patetičan, a ja čak dobro podnosim patetiku,,,
Brosnan i Cooper su bili dosta dobri. Ostali su bili rendom uglavnom.
Pattinson je čak bio malo drljav. Opet je bio praktički Edward lel.

Očekivao sam nešto simpatičnije i,,, bolje.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14797 : 13. Rujan, 2013., 14:10 »
World War Z (2013)

Nisam preveliki fan ovakvih filmova, ali ovaj me uspio iznenaditi koliko je dobar. U nekim trenucima podsjeća na Resident Evil serijal, ali većinom ima svoju unikatnu atmosferu. Baš mi se jako svidio plot filma, a najviše od svega odličan pejsing koji nedozvoljava da film u niti jednom trenutku padne u nekakvu dosadu. Zombiji su odlično napraljeni i presmješne su mi scene kao kada kreteni skaču sa onog nebodera za helikopterom iako nema šanse da ga više dohvate. Brad je naravno odličan, kao i ostatak glumaca koji su fino odradili svoje uloge. Žao mi je što James Badge Dale aka Captain Speke nije dobio veću (dužu) ulogu u filmu, jer rula kao pojava. Baš je fino zaokružen film sa apsolutno rulajućim krajem.



8.3

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14798 : 13. Rujan, 2013., 20:42 »
Kako boga ti 8.3, a na LB 3 i pol zvjezdice? :solidus: :bonk:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14799 : 14. Rujan, 2013., 02:13 »
Dobar je film, na svoje oči vidio u kinodvorani

(sad sam osigurao da pop ekipa foruma nikad ne pogleda film :hiha:)

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14800 : 14. Rujan, 2013., 02:58 »
Slatko.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14801 : 14. Rujan, 2013., 05:19 »
The Cold Light of Day (2012)

Gotovo sam zbog imdb ocjene preskočio ovaj film i drago mi je da nisam napravio tu pogrešku. Nisam vjerovao da Bruce Willis i Sigourney Weaver mogu glumit u baš toliko lošem filmu i bio sam u pravu. Dosta je naivan, ali i jednako zabavan i dinamičan. Sigourney užasno smara ovom smećastom ulogom, jer glumi nedojebanu kuju koja je specijalni agent i dosta to sve s njene strane dijeluje pogrešno i neuvjerljivo. Henry Cavill je fino odradio svoju ulogu i volio bih ga vidjeti u nastavku ovog filma ukoliko se dogodi. Šteta zbog scene nakon početka filma, ali je opet pasala za plot ovog filma. Kao što rekoh dobio zabavu i volio bih od ovog da se izrodi nastavak. Cavillu bi baš pristajala ta uloga.



7.3

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14802 : 14. Rujan, 2013., 09:11 »
The Hit List (2011)

Krenuo gledat više manje zbog Cole Hausera, no ostao razočaran možda i najslabijom ulogom u kojoj sam ga gledao. Zato je ovo možda i najbolja u kojoj sam gledao Cubu Gooding Jr., no i njegova uloga je zasrana pred sam kraj kad se raspadne njegova kulnost u ovome filmu. Užasno naivan i smara cijelom dužinom. Baš općenito glup scenarij svega i jedino ga gluma CGJ-a spašava od gledljivosti. Po mogućnosti zaobić ovaj film.



5.5

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14803 : 14. Rujan, 2013., 10:42 »
kakvi su ovo filmovi :ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14804 : 14. Rujan, 2013., 11:41 »
A nezz, dobio sam želju za takvim filmovima.
Imam ih na HDD-u tu na moru, pa nije da baš imam puno izbora.
Nego The Cold Light of Day stvarno vrijedi pogledati.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9