HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1705761 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14850 : 29. Rujan, 2013., 11:02 »
UH, morat ću ovaj Nitro pogledat :kava:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14851 : 29. Rujan, 2013., 12:25 »
nezz, ja sam strastveno mrzio prvi dio. iako postoji mogućnost da su isti, samo sam sad počeo nekako sjebano uživat u tim I HATE REBOOTS T-SHIRT, ONE DIRECTION IS 2 U GURLS WHAT STAN LEE IS TO GEEKS i UR GONNA NEED A BIGGER SWEAR JAR trenutcima, na način na koji se uživa u 9gagu i tim stvarima.

Nezz, meni je bilo skroz obrnuto. Prvi mi je fenomenalan, ovaj govance - zbog tih bedastoča, i cijelog JA ŽELIM FRENDICE NISAM POPULARNA dijela. Dosadniji mi je puno i nema tih "wow" momenata ko prvi. Bar meni. 6/10 JEDVA, a lako i 5/10.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14852 : 29. Rujan, 2013., 13:37 »
I to isto, da. A i ona scena kad puste spot sa golim dečkima pa ona stišće šake i pali se na njih. Vau. Jako je zanimljiva činjenica da je ona u pubertetu.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14853 : 29. Rujan, 2013., 16:15 »
Kako si odvratan jebemti Boga, baš ono postavljaš nove univerzalne rekorde odbojnosti i preseravanja. :)))))))))))))
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14854 : 30. Rujan, 2013., 00:25 »
Sayat Nova (The Color of Pomegranates) (1968)

Vizualno rula. Na tome je i glavni fokus.
Narativno se i ne događa baš nešto previše, jel. Bar ne u nekom standardnom obliku.

Očekivao sam da će mi dosaditi nakon pet minuta, ali ima taj neki način i appeal.

Da znam više o Sayatu Novi, možda bi više stvari imalo smisla.
Iako,,,,, to nekako ruši poantu biografskog filma, ne? xDD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14855 : 01. Listopad, 2013., 21:46 »
Riddick (2013)

Dobar uvod i još bolji zaplet, ali pomalo imlako nakon toga. Ono što mi se najviše dopalo oko filma je fokus na Riddicku, brutalnom nasilju i golotinji. Baš je sve surovo i stvarno, što je super ispalo. Vin Diesel je nadmašio prijašnje dvije uloge u predhodnicima, ali mi film kao film, nije nadmašio prva dva. Trebao bih ih opet pogledat, da dam konkretniji sud, no mislim da stojim iza toga. Sve je kako treba i nije se oko ničega forsiralo, što je ispalo dobro, no nema nekog wow elementa koji bi još izdigao film iznad prosječno dobrog filma. Lajneri su savršeni, kao i sve akcijske scene. Pogotovo Santana 5 sekundi scena (savršeno nešto). Mislim da uloga Riddicka je jedna od najbolje osmišljenih killera što se može pronać u filmu. Neznam kada je taj životinjski instinkt ubojice toliko dobro bio prikazan kao preko savršenog VD-a. Šteta što prvi film nije imao produkcijsku moć na razini, jer je i onako po sjećanju početak odličnog serijala. Katee Sackhoff je brutalni jebob i želim ju vidjet u potencijalno odličnom četvrtom dijelu, koji se jednostavno mora dogodit. Ima jako dobro pogođenu atmosferu, no mislim da nije iskorištena dobro na način, da su se previše zadržali na jednom mjestu. Filmu zamjeran što nije imao nekakav spektakl finišing i neiskorištavanje Karl Urbana kao Vaaka (toplo se nadam da nas očekuje četvrti dio). Matt Nable aka Boss Johns je u filmu identičan Sam Fisher i baš pomislio kako bi rulalo iskoristi ga kao umjesto Toma Hardya.



8.3


*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14856 : 02. Listopad, 2013., 00:47 »
:hihi:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14857 : 02. Listopad, 2013., 02:59 »
To mu znači da je film gledao u Cinestaru, jer je on super kul urbana osoba koja stavlja zvjezdice jer je to CineSTAR kužišš :hiha:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14858 : 05. Listopad, 2013., 13:33 »
http://www.imdb.com/title/tt1979320/reference

Rush.
Rula film dosta... baš ima sve. Cica, akcije, cijelo vrijeme dinamično. Čak su i glumci okej. Šteta da nema Olivie Wild malo više al k.
8 sam dao.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14859 : 05. Listopad, 2013., 13:47 »
neformatirani link, bravo. 2013 asu. :mrs:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14860 : 05. Listopad, 2013., 13:53 »
Neda mi se. Jel bitno uopće lol.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14861 : 05. Listopad, 2013., 14:18 »
Koji je ovaj čole imbecil
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14862 : 05. Listopad, 2013., 14:20 »
Zvone dobio opomenu. :hihi:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14863 : 05. Listopad, 2013., 14:29 »
A ti si glupo govno, ubij se.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14864 : 05. Listopad, 2013., 14:38 »
http://www.imdb.com/title/tt1979320/reference

Rush.
Rula film dosta... baš ima sve. Cica, akcije, cijelo vrijeme dinamično. Čak su i glumci okej. Šteta da nema Olivie Wild malo više al k.
8 sam dao.
Baš me zanimalo kakav će film biti ljudima koji ne prate F1. Neka, neka, drago mi.
Doduše, ja ga nisam još gledao...
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9