HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1700926 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14880 : 06. Listopad, 2013., 17:38 »
Assault on Wall Street (2013)

Dosta dobar film.
Radnja je okej, akcija okej, kamera jedino malo čudna,, nezz. Scene kad tipu raznese glavu u slow motionu su 10/10
Purcell baš rula u toj badass ulozi, uz to da je zadnjih pola sata apsolutno savršeno :=)
spoiler tip pobije rendom civile i na kraju šefa korporacije sjebe i nastavi živjeti, baš feelgood kraj, bio sam hepi što će Jim nastaviti ubijat ljude,,
Solidan film, ništa posebno, ali za jedno kišno popodne svakako paše =)

7/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14881 : 06. Listopad, 2013., 18:27 »
:piva:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14882 : 06. Listopad, 2013., 23:05 »
Pacific Rim (2013)



Blockbuster vrijedan svakog dolara od tih 200 miliona koliko mu je iznosio budžet. Ne sjećam se kad sam zadnji put ovoliko uživao u nekom filmu. Film je prepun spektakularnih scena, fenomenalni specijalni efekti, nabrijana atmosfera kroz čitav film, cool likovi i glumci, sve to dobro izrežirano i sa kvalitetnim scenarijom. Možda su malo pretjerivali sa svim tim haosom gigantskih razmjera, mogli su kvalitetnije razraditi neke važne stvari (procjep između dimenzija, čudovišta, povezivanje umova...) ali su zato to sve veoma vjerodostojno ispričali i vodili su računa o brojnim sitnicama pa gledatelj dobije iluziju da je to sve realistično i ostvarivo. Posmatrano sa umjetničkog aspekta ovo možda nije epski film, ali kada ga posmatramo sa stanovišta akcije gigantskih razmjera i globalne opasnosti koja prijeti smakom svijeta i sve to vrhunski izrežirano i ušminkano raskošnim specijalnim efektima, dođete do zaključka da ste upravo odgledali SF akcijsku poslasticu epskih razmjera.

Moja ocjena: 9,5

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14883 : 06. Listopad, 2013., 23:19 »
Dagon (2001)

Malo misleading naslov jer je riječ o adaptaciji "shadow over insmouth" a ne "Dagon" čija bi adaptacija bila pomalo besmislena,, /ghaleoninfo
Nekolicina ljudi zastrani u španjolskom primorskom gradiću, ali nisi znali kakve tajne gradić skriva,,, glavni glumac Ezra Godden koji bogu hvala nije nakon ovog dobio ulogu nigdje osim u igricama je katastrofalan i jedini minus cijelog filma, ali nažalost dosta velik minus. Cijelo vrijeme je jako šašav, on je GIK = quirky, clumzy, govori "fuck" dobronamjernim tonom, njegova teorija je da je svijet BINARAN ;) :fpalm: i takva smeća. Dosta je grozno ponajprije što frajer undermina atmosferu konstantno, daje nekakav nepotrebno šašavi ton jer ono film o ljudima ribama stvarno nije potrebna dodatna šašavost.
Ostali su jako okej, stari čiča je vrh a žene rulaju i svima u filmu se vide cice. Postojao je nagovještaj seksa sa savršenom žena/hobotnicom al naravno EZRA je pederčina pa se ništa nije dogodilo.
Razlog gledanja mi je bila neka atmosfera koja je pogođena odlično, lokacije su vrhunski odabrane jer je očito snimano u europi, male uličice, kamene kućice, kiša, izgleda jako AUTENTIČNO. Kostimi i dizajn isto odlični, CGI bogu hvala sveden na najnužnije al onda je okejast tj odličan gledano da je budžet ispod 2 mil. dolara. Nakon prve polovice počne malo zabrazdivat u neki rendom slešer HOROR pa ima malo slapstik humora, nepotrebno ekstremnog nasilja i tako što je malo meh.
 6/10
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14884 : 07. Listopad, 2013., 18:53 »
Ide na listu gledanja, moj dobri čovječe! ;)

The Internship (2013)

Potpuno očekivano, dosadni smor od filma.
Nesmiješno + iritantni likovi.
Malo čak i preachy.
I naravno, potpuno generično i šablonski.
Uletit će karlo i grga sa UUUUU VIDI NJEGA, TREBA MU NEKI INTELIGENTNI HUMOR SIGURNO VOLI ARRESTED DEVLOPAEEMNT, al nez, nije to.
Uvijek mogu pogledat rendom kežualnu komediju, al ovo je baš nekako drljavo i potpuno bezidejno. xD



Smeće.



The Ugly Truth (2009)

Ovaj film je toliko prosječan i bezličan da stvarno nezz što da uopće write.
Gledljivo je, ali potpuno neinteresantno.
Katherine Heigl i dalje ima to glupo debeljuškasto lice i nedebelo tijelo. MILEY CYRUS SINDROM x[[[

I ovo je baš skroz predvidljivo i bilo bi negledljivo da nema Butlera i Heigl. Aj ono, imaju bar neku kemiju. Malo. Nez.

Al uglavnom mi mišljenje o tim romcomovima najviše ovisi o tome jel na kraju dobar ili loš feel.
Ovo mi ima loš feel.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14885 : 09. Listopad, 2013., 21:50 »
Gravity (2013)

Beton brate. Očekivao sam dosta, a možda je čak i bolji od toga,,,
Vizualno i zvučno je baš spektakularan. *___*
Ne samo da su efekti dobri, nego mi rula to nesmaranje efektima u lice kao bilo koji rendom blokbaster u zadnjih 5 godina.
A opet je baš savršeno prikazano to sve.
Kontinuirani kadrovi, zvučni prekidi, megamegaširoki kadrovi, scene raspadanja svemirske postaje jebemti križ savršeno... <3

I bitnije, ima taj odličan svemir feel. Želim ići u svemir. ;_;
Čak su me i feelsi dosta često pogodili. Iako, ne baš one scene koje su ciljale na feelse jer su bile malo prd.
Više onaj generalni OMG tako su sami u tom ogromnom svemiru i die će ;____; feel.

Ima par malo nepotrebnih scena (1st person mi je nekako nepotreban, odnosno bilo bi bolje da je snimljeno "normalno") i na trenutke mi je mooožda malo forsirao s dramom (iako opet, Bullock i Clooney su mi to dosta dobro PRODALI), ali već samo zbog tog baš savršenog ogromni prazni hladni divni svemir feela mi film rula. :(

I da, jasno je da je svaki film preferabilno pogledati u kinu, ali ovo baš nez. Apsolutno obavezno.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14886 : 09. Listopad, 2013., 22:23 »
ajmo gledat to

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14887 : 09. Listopad, 2013., 22:31 »
Rush (2013/I)

svidio mi se, vjerojatno jer sam saker na formule. nije da ih intenzivno pratim f1 oduvijek ili da sam znao sve što su james hunt i niki lauda ikad osvojili i vozili (osim toga da je lauda bio koji put prvak, da je izgorio i ostao živ nakon sudara i toga da su bili rivali), ali cijenim jer mislim da je to stvarno težak sport, ako se to može zvati sportom. barem u ono vrijeme i sve do 1994. za film nije ni potrebno takvo znanje f1, laude ili hunta, dovoljno je pogledati, sve što treba biti objašnjeno jest, pod uvjetom da je točno. dosta cicica, staza, formula -> meni dosta. 2 sata su mi proletila samo tako.

8/10

nisam znao da su nekad vozili onaj nurburgring od 20+ kilometara, to mora da je jebeni suicid vozit takvu stazu u formulama koje imaju 600 kg i 100 konjskih snaga manje, kapa dolje onima koji su to mogli/mogu. oduvijek sam mislio da postoji i da se u f1 vozi onaj manji, odnosno, kao staza baš za formule, jel.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14888 : 09. Listopad, 2013., 23:55 »
I bitnije, ima taj odličan svemir feel. Želim ići u svemir. ;_;

Ja baš radi ovog filma ne bi tija ići u svemir. Baš je sve savršeno prikazano, ima sam osjećaj da sam sam tamo i da ću umriti skupa s njima. :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14889 : 09. Listopad, 2013., 23:58 »
lol, al to zapravo, da sam ASTRONAUT koji je na obuci il nešto, nakon ovog filma bi posla sve u kurac i iša doma plakat nezz. 7.5/10 inače, lijen sam rivju pisat sad. 

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14890 : 10. Listopad, 2013., 00:05 »
Gravity (2013)
Apsolutno obavezno.
To sam planirao pogledati još otkako sam jednu najavu pročitao, ali nikako da nađem vremena. Tek ću u ponedjeljak moći. :wildboy:
Stvarno se ne sjećam kad sam zadnji put pogledao neki kvalitetni SF.



Inače, zadnje odgledah In the Year 2889. A ono, što reći?

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14891 : 10. Listopad, 2013., 00:06 »
dobro nije da to spada u SF,,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14892 : 10. Listopad, 2013., 00:11 »
Ja sve filmove čija se radnja zbiva van granica ovog plavog planeta nazivam SF.

Zato Predator, primjera radi, to nije. (po meni)

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14893 : 10. Listopad, 2013., 00:16 »
kakvog to smisla ima?

znači predator 1 nije sf, ali predator 3 jest? XDDD
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14894 : 10. Listopad, 2013., 00:18 »
Postoji Predator 3? :(

Prvi put čujem. (ozbiljno)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9