HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701005 Hitova
*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15165 : 04. Studeni, 2013., 18:47 »
UFFFFFFFFFFFFFFF  MODERATORI



Inače, GENIJALNO si to rešio
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15166 : 04. Studeni, 2013., 18:57 »
Ne.

Citat:
Thriller is a broad genre of literature, film, and television programming that uses suspense, tension and excitement as its main elements.[1] Thrillers heavily stimulate the viewer's moods, giving them a high level of anticipation, ultra-heightened expectation, uncertainty, surprise, anxiety and/or terror. Films of this genre tend to be adrenaline-rushing, gritty, rousing and fast-paced.

AKA Horor bez opipljivog straha

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15167 : 04. Studeni, 2013., 19:00 »
isuse bože, prestanite kopirat wikipediju za ovakve stvari, pogotovo je depresivno što je vanja to napravio,,,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15168 : 04. Studeni, 2013., 19:01 »
vanja, depresivno, igre riječima

ja mislim da je to depresivnije :(

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15169 : 04. Studeni, 2013., 19:04 »
The Hangover (2009)

Pogledao ga kada je i izašao, ali doma. Tada sam ga smatrao precjenjenim, jer su ga svi ikad nahypali kao najbolju komediju ikad, pa sam ga i pogledao sa rezervom. Sada četiri godine poslije sam ga išao gledat, jer ga se nisam sjećao, bar ne u cjelosti. Na drugo gledanje puno bolji i baš je zapravo jako dobra komedija. Ima jako puno odličnih scena i cijela ekipa mi je baš superiška jel. Umirao od smijeha na slike s fotića. Zach Galifianakis zrula cijeli cast.



8.2

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15170 : 04. Studeni, 2013., 19:48 »
Bilo bi super kad bi imali moderatore u ovom podforumu koji imaju blage veze o filmu pa da malo ukrote ove lude trolere.

Ovo ću genijalno riješiti!
http://en.wikipedia.org/wiki/Horror_film

Eto, pročitajte prvi dio XD
Alternativno, nabrojte neke horore koji vas nisu prestrašili a takvima se deklariraju, kao "horori". Kako biste nazvali te "filmove"? Ili zamislite da nemaš emocije straha, uopće, znači li to da i horori uopće ne postoje??

Kužim da je dosta vas ili premlado ili jednostavno neupućeno u SVIJET SEDME UMJETNOSTI XD ali samo iritirate s forsanjem neznanja. Pilipe, smisao horora jest da prestraše, eto lol, ali kriteriji da nešto nekome nije strašno nije kriterij. Horor je stilski određena vrsta, kao da nezz, Don Quihotea ne zoveš viteškim romanom zato jer je pisan kroz satiru.

Nezz, ja sam cijelo vrijeme pričao u svoje ime, a ne u PAJKOVO lol. Mene svaki horor straši i vjerujem da bi gledajući Carie srao u gaćice.

I naravno da STRAH nije jedan jedini definirajući faktor HORORA. To nisam ni rekao. Ali vjerujem da je jako važan. To se odnosi na Iksijev komentar.

E al  nezz cijeli ovaj razgovor. Mene inače baš ful interesiraju vaša mišljenja o takvim stvarima. Ali onda kad pitam ovaj retardirani Gero baš postane neugodan, Ixy upadne sa svojom standard spikom TI SI ZAOSTAO xD, a Grga backupa.
Ja sam baš laik za filmove. Filmove promatram kroz žanrove, dakle horor je za mene film koji izaziva strah. Vestern je za mene film koji se dešava između indijanaca i kauboja u Teksasu u 19.st. lol nezz. SF je budućnost nekakva, svemir, elijeni i to... Nemam neko produbljeno razmišljanje o tome kako vi imate. Niti mi se neda lol jer znam što me privlači i znam da me horora strah i da ne mogu spavati poslije i da ih neću gledati jer su strašni.

Ma u biti, nvm. Ixy će opet vjerojatno upast sa E SADA SAM 100% SIGURAN DA SI ZAOSTAO :ave: :ave: :hihi: . Tnx na objašnjenju u onom postu, ali nisam uopće to mislio što si naveo.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15171 : 04. Studeni, 2013., 19:54 »
Prijatelju, menjaj potpis :mrgreen:
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15172 : 04. Studeni, 2013., 20:06 »
pls prekini s tim "poznajemo se" sranjem

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15173 : 04. Studeni, 2013., 21:06 »
The Hangover (2009)

Sad moš uredno 2. dio preskočiti jer je apsolutno identičan i odmah na 3.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15174 : 04. Studeni, 2013., 21:28 »
pls prekini s tim "poznajemo se" sranjem

Izdao si šumu pičk0. :wildboy::wildboy::wildboy:
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15175 : 04. Studeni, 2013., 21:42 »
Nije nikad srba na šumi bilo :/ .

enivej

Mr. Morgan's Last Love

Inače nisam fen takvih filmova,ali ovo mi je čak bilo ok. Dosta spora radnja,ali začudo nikad mi film nije bio smor ili dosadan previše.
Dosta dobro je uhvatio tu atmosferu,rutinu i melankoliju koja se "dogodi" glavnom liku.
Caine dobro odglumio,jedino mi je mrljava ona ženska njegova.

7.5 / 10

Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15176 : 04. Studeni, 2013., 23:54 »
Ako tebi grga nije jasno da sam linkao wikipediju zato jer mislim da ljudi s kojima raspravljamo ne zavređuju više, predlažem ti da si pronađeš mozak.
-> http://en.wikipedia.org/wiki/Brain

Nezz, ja sam cijelo vrijeme pričao u svoje ime, a ne u PAJKOVO lol. Mene svaki horor straši i vjerujem da bi gledajući Carie srao u gaćice.

I naravno da STRAH nije jedan jedini definirajući faktor HORORA. To nisam ni rekao. Ali vjerujem da je jako važan. To se odnosi na Iksijev komentar.


Pa nije da smo svi ovdje MAJSTORI FILMOVA XD najradije bi da je Mile tu pa da kaže kako to izgleda iz njegove perspektive, mada ne vjerujem da bi se svi složili s njim, ali eto,, ono, valjda znaš da je ŽANR omeđen ne znam, stilom, tematikom, izvedbom, ti faktori razlikuju, recimo, horore od trilera iako je izvedba slična - NAPETOST, KLAUSTROFOBIJA, NEŠTO, tematika je potpuno drugačija. Iz tog razloga je Alien horor/triler/sf jer kombinira ta sranja, iako nije STRAŠAN nekome, a nije tematski klasičan triler.
Mislim, nije bit da se prestrašiš, više je bit u temama koje su zastrašujuće, to se obrađuje u hororima i to je poanta, a to jesi li se ili ne prestrašio je subjektivan dojam. Ixy ti je dobro u principu rekao, i protiv toga je ova HAJKA iako naravno grga pa onda i karlo uvijek izgube kompas pa sve to zbunjuje, jer ljudi izdvajaju horore kao STRAŠNO ili NESTRAŠNO i onda za horore koji ne moraju biti strašni (iako svakako jest mjerilo kvalitete koliko je horor strašan.. ali onda opet, kome bi NOĆ VJEŠTICA bila strašna, a eto, kultan je horor?) govore da nisu horori kao da ti filmovi moraju biti STRAH SAM PO SEBI, doslovno jebeni ubojica koji ih hvata umjesto filma sa svojom temom, izvedbom i sličnim nezz. Smisao horora znači nije da te prestraši, nego da iskomunicira nešto strašno na sebi svojstven način, bar ja to tako vidim, mada zasigurno ima i više "smislova",,,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15177 : 05. Studeni, 2013., 00:54 »
Izdao si šumu pičk0. :wildboy::wildboy::wildboy:

Kako ti je glasio >>>nickNAME<< na forumu portala shuma.org? =)

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15178 : 05. Studeni, 2013., 01:59 »
Ako tebi grga nije jasno da sam linkao wikipediju zato jer mislim da ljudi s kojima raspravljamo ne zavređuju više, predlažem ti da si pronađeš mozak.
-> http://en.wikipedia.org/wiki/Brain

mislio sam da si time htio mene ušutkati pa sam bio butmad takvim marginaliziranjem  ;_;  :hiha:

Meni naprimjer, nijedan horor ikad nije strašan (osim alienske otmice horori znači jedan u 10 godina), živim sam gledam ih po noći rendom skroz, ne osjećam taj STRAH nez ETO, al opet ih volim, jer koriste posebne ALATE kako bi dočarali atmosferu. I što je još bitnije teme kojima se bave su često marginalizirane (drugi put to koristim u postu svjestan sam) u SRS filmmejkingu,,,, i samim time nekako nesvakidašnje i zanimljivije. znači strašnost meni ne igra većinom nikakvu ulogu a opet među najdražim filmovima imam dosta horora.

nisam ulazio u raspravu ponovno, mislim da je sve rečeno, samo OSOBNI UTISAK = )
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15179 : 05. Studeni, 2013., 07:13 »
A Very Harold & Kumar 3D Christmas - 5/10

Naravno, ne u 3D-u, ali to je naziv filma + vidi se kako ga se blesavo forsiralo u svakoj sceni pa eto. Uglavnom gledljivo, tu i tamo smiješno, tu i tamo preblesavo, ali dosta iritantno zapravo jer je lako predvidjeti kad će stvari poći kvragu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9