HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691468 Hitova
*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15285 : 13. Studeni, 2013., 08:44 »
Paf... ispao je govno!
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15286 : 13. Studeni, 2013., 17:57 »
Okej, koji je ovo sad kurac,,,



Je li gledao tko? Valja li čemu?
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15287 : 13. Studeni, 2013., 18:45 »
100 kuna karta lol il tak nešto, plus to već postoji dosta vremena homiću = )
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15288 : 13. Studeni, 2013., 19:14 »
Čekaj ne kužim, je li to stvarno predstava (opera, jebe mi se za balet) uživo kako piše ili snimka toga?
Iako 100 kuna LOL, naravno da nikad neću ići gledati.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15289 : 13. Studeni, 2013., 19:30 »
X-Men - First Class

A ok je. Nezz, više su mi se svidila prva tri dijela, valjda zato jer su lajkabilnije likove imali, a ovdje je fokus bio najviše na Magnetu i Xavieru, koji rulaju doduše, ali Magneta nisam nekako feel,,, iako je rulao nezz. :hihi: :hiha:
Sviđa mi se taj posjet 60ima, radujem se novom nastavku.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15290 : 13. Studeni, 2013., 23:49 »
Paf... ispao je govno!

Da, ako ti to tako kažeš... Jer mi ostali nemamo pravo na svoje mišljenje i dojmove o filmovima :approve
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15291 : 14. Studeni, 2013., 04:56 »
:hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15292 : 14. Studeni, 2013., 05:09 »
Rasta man je realno najbolja osoba na internetu. <3
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15293 : 14. Studeni, 2013., 14:14 »
The Amazing Spider-Man (2012)

Nezzz. Potpuno rendom i dosadnjikavo.
Mislim, okej je, osim par iritantno glupih dijelova, ali tako je,,,, bezdušno i prazno. ;_;
Lizard je drljav dosta isto.
OKEJ, al Raimijevi Spidermani su bolji,.
#TeamTobey

I soundtrack je smeće. xD



Safe House (2012)

Ja sam uvjeren da negdje u Holivudu postoji jedan scenarij po kojem se snimaju svi ovi filmovi, jer nikako drugačije nije moguće objasniti ovakvu generičnost.
Nema nikakvog šarma, zanimljivih scena ili ičega baš. Filmotron 3000 izgenerira ovaj film ako ga ostaviš na default postavkama. xDD
Reynolds je drljav, ali nema baš ni nešto za raditi sa, a Denzel je legendarni Denzel. ;)
I ta količina tuče i pucanja. Križu. PAU PAU PAU PU PU TŠŠŠŠ TŠ DUMM ok pls stahp

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15294 : 16. Studeni, 2013., 00:01 »
Rasta man je realno najbolja osoba na internetu. <3

Bio je jedan bolji od mene, ali je sad u penziji :hihi:

Hvala na komplimentu! :ementaler:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15295 : 16. Studeni, 2013., 00:40 »
Shame (2011)

Odlično u više manje svakom pogledu.
Tvrdo i nelagodno, ali nikad baš iritantno samosvjesno i samozadovoljno.
Dosta seks scena - nikad ugodno, uvijek nekako hladno i neugodno.
Dapače, atmosfera u tim scenama mi je dosta bacala na La Marge, što nije loša stvar.

Fassbender fenomenalan, a i Carey Mulligan je odlična.

Mali problem bi možda mogao biti nedostatak neke čvrsto strukturirane radnje.
Mislim, to nekako i je poanta i jasno mi je zašto je tako, ali moglo bi vam biti dosadno, nez. Mislim, meni nije bilo ni malo, al vidim zašto bi nekom moglo biti.
Film izgleda jako dobro. Fotografija/kadriranje su vrh i sve se bazira na nekoj zadovoljavajućoj, ali suzdržanoj estetici. Nema nekih ludih trikova, efekata ili nešto. Pa mu možda fali malo,.,., osobnosti?  :hiha2:

Deffff preporuka, ali ne baš kao kežualni rendom film koji se pogleda. Dosta je feel bad. ;(

Ali rula.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15296 : 16. Studeni, 2013., 13:17 »
shame je smeće.

ok, razumijem njegovu estetičnost i smisao, ali dosadno ko križ.

skužio sam da ne mogu više gledat takve filmove. mislim, nije da sam ikad mogao, ali kao ODRASLOST pa će mi doći, ali totalno nula.

nisam odrastao još STARI MOJ LUMTU :D
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15297 : 16. Studeni, 2013., 17:19 »
Elysium (2013)



Kad su u pitanju ovakvi AAA akcijski i SF filmovi primjetio sam da mi svi (više-manje) rulaju, tako sam i prije nego što sam ga odgledao znao da će mi se i Elysium svidjet, samo je pitanje bilo hoće li biti "vrlo dobar" ili "odličan".
Odmah mogu reći da je film odličan, zanimljive tematike (uvijek padam na post-apokaliptične settinge), kad je dizajn svijeta i njihova vizija budućnosti u pitanju tu sam podijeljenog mišljenja. S jedne strsane, futurističke lokacije (Elysium)  i nova tehnologija su odlično dizajnirani i osmišljeni, ali su zato veoma loše prikazana futuristička post-apokaliptična Zemlja na kojoj se i ne primjeti da je 2154 godina (osim robotskih čuvara zakona sva ostala tehnologija je ista kao i naša današnja ili nazadnija), iako im je opravdanje za ovo to što su bogataši i njihova tehnologija stacionirana na svemirskoj stanici Citadel Elysium, a na Zemlji je ostala samo sirotinja, bolesti i ruševine ali meni to ipak nema logike jer mogla je tehnologija biti iz npr. 2050-te (što bi predstavljalo dovoljno veliku nazadnost zaostale Zemlju od 100-njak godina u odnosu na naprednu koloniju Elysium) a ne iz 2000-te.
Radnja je zanimljiva, začinjena sa par standardnih klišeja. Znači, imamo likove koji se samo brinu za sebe (sporedna radnja) ali slijedom okolnosti se umiješaju u glavnu radnju i na kraju odlučuju o sudbini svijeta. Uvijek mi se sviđa kada u filmovima svjetski moćnici budu prikazani onakvim kakvi i jesu, bez imalo ljudskosti i sa životinjskim načinom razmišljanja tj. pare su im važnije od ljudskog života a da bi povećali svoje ionako veliko bogatstvo spremni su nanijeti velike štete i planetu i ljudskoj populaciji.
Akcija i specijalni efekti su zadovoljavajući (ali ništa posebno), likovi su dobro osmišljeni a i glumci koji su ih oživjeli su mi se veoma svidjeli (Damona sam uvijek volio, a i ostatak ekipe predvođen J. Foster i S. Copleyom je na visokom nivou). Film je očekivane kvalitete, znači ljubiteljima žanra će se svidjeti a ostalim neće i tako to uvijek ide.

8,5
« Zadnja izmjena: 16. Studeni, 2013., 17:22 Adam Jensen »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15298 : 16. Studeni, 2013., 20:00 »
Dobar osvrt, al ne bih baš ja ovo svrstao u post-apokaliptične filmove. I to iz jednostavnog razloga da nije bilo nikakve apokalipse, nego je svijet prirodnim putem došao tamo gdje je. Što je na kraju samo dodatak na već postojeći sociološko-politički komentar. Kako će svijet, ako nastavi biti ovakav kakav je sad, jednog dana i završiti tako kako je prikazano u filmu i te brije...
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15299 : 16. Studeni, 2013., 21:02 »
The Seventh Seal

A ono, šta say. Rula križ, ideja, atmosfera i izvedba. Općenito što volim kod starijih filmova je to drugačije kadriranje i drugačija gluma, ovdje mi sve to nekako više dolazi do izražaja i puno mi se sviđa :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9