HCL.HR

Nintendo Wii U - općenita rasprava

  • 525 Odgovora
  • 187279 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #360 : 22. Studeni, 2013., 06:10 »
stoje sa shadows of eternals ? jeli ce zavrsit tu igru ilI?

Kikstarter je podbacio vise puta. Dakle vjerovatno nista.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #361 : 27. Studeni, 2013., 22:20 »
noouuuu :wildboy:

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #362 : 29. Studeni, 2013., 10:03 »
Bok svima :)
Uskoro planiram kupiti malom Wii-U konzolu... Zanima me da li je netko unlock-ao konzolu? Što se time dobiva ili gubi?
Drugim rijecima,  je li moguće igrati iso (disc image file Wii igrica) sa hd?
Da li je netko pokušao?
TNX!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #363 : 29. Studeni, 2013., 10:48 »
Nema ti nikakvog "unlocka" za Wii U, znači nije moguće na nikakav način pokrenuti piratske igre. Jednostavno kupuješ igre i to je to.

Doduše, Wii U podržava i stare Wii igre - pokreneš na Wii U konzoli tzv. Wii Mode i konzola se resetira i pokrene opet u tom Wii modeu i onda kad si tamo možeš ubaciti svoje stare Wii igre s diska i pokretati ih normalno. Govorim to jer su neki govorili da stari softmodovi za Wii konzolu rade u tom Wii Modeu Wii U konzole, ali nemam nikakvog iskustva s time. Osim toga, o takvim "unlockovima" ovdje na forumu generalno ne pričamo pa nemojte dijeliti linkove ili konkretne upute kako nešto takvo napraviti.


Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #364 : 29. Studeni, 2013., 16:51 »
uspjeli su me okrenut pa kupio rayman legends za 15 funtića (18 sa poštarinom). I tako malo po malo kupi se toga za odigrat. 2 igre nezavršene, 1 nezapočeta, a 2 u dolasku. Yebo.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist


*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #366 : 17. Siječanj, 2014., 13:04 »
Nintendo izvješće

Nintendo je drastično smanjio očekivanja što se tiče broja prodanih konzola ove godine, s prvotno najavljenih 9 milijuna prodanih Wii U-a brojka je smanjena na 2,8 milijuna, a prodaja softwarea za navedenu konzolu je smanjena s 38 milijuna na 19 milijuna.

Ni 3DS nije ostvario svoja očekivanja koja su iznosila 18 milijuna prodanih primjeraka, a sad su smanjena na 13,5 milijuna.

I da, Iwata nema namjeru podnijeti ostavku ;)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #367 : 17. Siječanj, 2014., 20:02 »
Lagani raspad sistema...:(
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #368 : 17. Siječanj, 2014., 21:50 »
Realno jedina stvar koja može istinski Wii U spasiti je Pokemon MMORPG.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #369 : 18. Siječanj, 2014., 06:27 »
Mislim da Wii U nemoze trenutno nista spasit, pogotovo nakon nenormalne prodaje PS4...

Nije da trolam, ali zvao sam Gamestop u Trstu da vidim jel imaju PS4 i on mi veli da je sve preordano, i da probam nazvat krajem veljace :wildboy:

A i vjerovatno se dosta ljudi opeklo sa Wii-em pa sada pusu i na hladno, ja osobno bas zbog Wii-a ne zelim kupit Wii U, isto tako nisam ni 3DS htio u pocetku, ali sam ga na kraju uzeo pred 2 godine i moram priznat da mi nije zao ni lipe, jer ima opasno dobre igre!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #370 : 18. Siječanj, 2014., 09:20 »
Zašto zbog Wii-ja ne želiš kupiti Wii U? Jer Wii nije imao igara baš pri kraju karijere ili?

Jer na Wii U gledam kao konzolu koju imaš UZ nešto na čemu ćeš igrat neke multiplatform igre - zbog ekskluziva se nabavlja jel... iako imam i par multiplatforma za Wii U, kao Splinter Cell:, Assassins Creed 3/4, Tekken itd. .. ali čisto zato jer su bili jeftiniji nego na drugim platformama za kupiti.

A ovu situaciju u kojoj je Wii U konzola trenutno može malo popraviti novi price drop (iako neće doći tako brzo, ako je vjerovati onim procjenama koliko bi novca tek tada izgubili) i već najavljena postava ekskluziva koje dolaze kroz 2014-tu. Mario Kart, Smash Bros, X, Bayonetta... bit će dobro ako zaokruže LTD prodaju na 10 milijuna do kraja ove godine.
« Zadnja izmjena: 18. Siječanj, 2014., 15:33 Ementaler »

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #371 : 18. Siječanj, 2014., 15:23 »
Očito mnogi žele da Nintendo propadne, ne mislim tu na HCL-u, mislim općenito, ali to na žalost mnogih neće biti slučaj...
Cijelu 2013.g. se Wii U prodao u neku siću, i sada se mnogi čude takvom rezultatu...

Iskreno Wii U se počeo dobro prodavati u vrijeme blagdana, i 2014.go. bi trebala biti u dominaciji Nintenda po igrama koje dolaze..
Nema više N.G. konzola, nema više N.G. igara, sve je tu, konzole su vani i neka rat počinje, tek danas godinu dana se može reći Wii U je propast, Iwata treba dati ostavku itd... Što je jako zanimljivo, svi se bave Wii U konzolom koda im život ovisi o tome.. hehehee..

Eto jedan primjer zašto ja mislim da će Wii U biti OK, pa np: izlazi Mario Kart 8, a Mario Kart za Wii se prodao u 34. milijuna komada i dan danas ga aktivno igra iznad 10. milijuna igrača, ti isti igraći će željeti i Mario Kart 8, i eto do kraja godine preko 10. milijuna prodanih Wii U konzola, a di su još ostale igre koje dolaze.. E3 bi mogao biti zanimljiv, sada je sve u softveru, nema više priča o hardveru.. ;-)
Nintendo je toga svjestan, i zato Iwata ne želi dati ostavku jer vidi priliku da se vrate ovu godinu.. :solidus:





*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #372 : 18. Siječanj, 2014., 20:06 »
Zašto zbog Wii-ja ne želiš kupiti Wii U? Jer Wii nije imao igara baš pri kraju karijere ili?

Jer na Wii U gledam kao konzolu koju imaš UZ nešto na čemu ćeš igrat neke multiplatform igre - zbog ekskluziva se nabavlja jel... iako imam i par multiplatforma za Wii U, kao Splinter Cell:, Assassins Creed 3/4, Tekken itd. .. ali čisto zato jer su bili jeftiniji nego na drugim platformama za kupiti.

A ovu situaciju u kojoj je Wii U konzola trenutno može malo popraviti novi price drop (iako neće doći tako brzo, ako je vjerovati onim procjenama koliko bi novca tek tada izgubili) i već najavljena postava ekskluziva koje dolaze kroz 2014-tu. Mario Kart, Smash Bros, X, Bayonetta... bit će dobro ako zaokruže LTD prodaju na 10 milijuna do kraja ove godine.

Da, dosta su ga zapostavili, to prakticki rade sa svim konzolama, dok ne krene prodaja izdaju igre, kad se proda za njih dovoljan broj, lagano staju, a pogledaj npr sta sony radi sa ps3, the last of us, pupeteer, gt6.... a ps4 vec izasao :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #373 : 19. Siječanj, 2014., 22:58 »
Nintendo propada zašto što su danas gameri razmaženi klinci, neznaju cijeniti 300kn što su platitili igru. Samo oko 15% vlasnika neke igre ju do kraja i pređe a naravno da se ostatak žali kako na konzoli nema što igrati a doma im stoji desetak dobrih, ali dobrih igara za wii u koje nisu uopće prešli. Meni paše količina i frekventonst igara koje izlaze za wiiu-uu.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #374 : 21. Siječanj, 2014., 17:31 »
Postoji mogućnost brze zamjene Wii U konzole, možda dolazi nasljednik ubojica!

http://gaminrealm.com/2014/01/21/nintendo-next-gen-system-specs/#comment-34772

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9