HCL.HR

Nintendo Wii U - općenita rasprava

  • 525 Odgovora
  • 187277 Hitova
*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #375 : 21. Siječanj, 2014., 17:37 »
Nez, gaminrealm??

A da je ovo i istina, onda to samo potvrđuje koliko je Wii U kao konzola podbacio. Radije bih da izguraju ovu generaciju, barem još par godina, jer bih se osobno jako naljutio na Nintendo da sam kupio konzolu koja bi bila podržana samo 3-4 godine. Ionako ih trenutno 3DS drži, nek izdrže još par godina pa onda nek naprave zvijer od konzole

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #376 : 21. Siječanj, 2014., 17:55 »
Nez, gaminrealm??

A da je ovo i istina, onda to samo potvrđuje koliko je Wii U kao konzola podbacio. Radije bih da izguraju ovu generaciju, barem još par godina, jer bih se osobno jako naljutio na Nintendo da sam kupio konzolu koja bi bila podržana samo 3-4 godine. Ionako ih trenutno 3DS drži, nek izdrže još par godina pa onda nek naprave zvijer od konzole






Slažem se u potpunosti!
Makar situacija im nije bajna, a Nintendo je izjavio da ima nešto za nas, neko iznenađenje, tko će ga znati.. Wii U nije loša konzola, ali Michael Pachter, i mediji (portali) dotukli su Wii U..

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #377 : 21. Siječanj, 2014., 18:03 »
Ako izbace još jednu konzolu tako brzo samo će zbuniti glupe amere. Ja nevjerujem u to.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #378 : 21. Siječanj, 2014., 19:11 »
Ma nece napustit wii u tako brzo, iako bi im to bilo najpametnije.
Tako su napravili i sa virtual boyom...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #379 : 30. Siječanj, 2014., 07:07 »
Stizu DS igre na Wii U:
LINK
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #380 : 30. Siječanj, 2014., 09:13 »
još jedan fantastičan feature za wii u! :hiha:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #381 : 31. Siječanj, 2014., 00:39 »
Po onome što je Nintendo pokazao, moguće je da će oba ekrana ds-a biti prikazivana na wii u tabletu :wildboy:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #382 : 02. Veljača, 2014., 09:51 »

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #383 : 03. Veljača, 2014., 18:22 »
Neznam jeste skužili, ali dosta developera je okrenulo leđa Wii U-u. Koliko sam čitao ni nove Ubisoftove igre nedolaze na Wii U, watch dogs i the division. Dakle još nas čeka Donky, Smash Bros,  Kart, project CARS, a pitanje je što je sa novom  Bayonettom. Izgleda da su slabi blagdanski rezultati presudili Wii U-u! Eventualno ga Nintendo može još gurati, ali vjerujem da su nakon poslovnih rezultata shvatili da trabaju raditi na next genu.

Šteta jer Wii U je tako dobra konzola, i ima se na njoj što igrati + sve stare Wii igre.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #384 : 03. Veljača, 2014., 18:33 »
Watch Dogs dolazi, to je bila zabuna neka.
Od ekskluziva imaš X, Sonica novog, Miyamoto radi na nekoj novoj igri, i tek trebamo dočekat Zeldu novu za Wii U.
Istina je da je developeri ne vide kao primarnu platformu ali bit će podrške barem još dvije godine, makar samo od Nintenda.

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #385 : 03. Veljača, 2014., 18:58 »
Watch Dogs dolazi, to je bila zabuna neka.
Od ekskluziva imaš X, Sonica novog, Miyamoto radi na nekoj novoj igri, i tek trebamo dočekat Zeldu novu za Wii U.
Istina je da je developeri ne vide kao primarnu platformu ali bit će podrške barem još dvije godine, makar samo od Nintenda.
Nebi se čudio da to sve pomaknu na next gen.  A Sonic je cross gen naslov po novome. Nikomu se neisplati razvijati za Wii U. Ovo je zadnje što sam čuo na temu Watch Dogsa, http://mynintendonews.com/2014/02/01/emily-rogers-says-ubisoft-still-wont-comment-on-wii-u-version-of-watch-dogs/

...i ja se nadam da sam u krivu, ali ove godine samo odgode igara sam čuo, niš novo nije bilo spominjano, čekamo novi Direct pa ćemo valjda biti pametniji.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #386 : 03. Veljača, 2014., 19:28 »
A i Bayonetta ti dolazi 100% jer igrica ne bi ni postojala da nije bilo nintenda.

*

meyer

  • *
  • 110

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #388 : 03. Veljača, 2014., 20:38 »

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #389 : 09. Veljača, 2014., 13:35 »
eto novi sam vlasnik wii u a i same pohvale,nadam se da ce konzola prezivjet jer je sve stvarno fora,samo da je malo vise igri za odrasle,ali i ovako je dobro,pakiranje strava,imao sam i ps3 i xbox360,ali ovo je stvarno tip top

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9