HCL.HR

Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016

  • 243 Odgovora
  • 43790 Hitova
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #105 : 20. Lipanj, 2016., 23:52 »
To kao moje razmišljanje prosječnog Hrvata moram svatit kao uvredu i misliš da drugčije ne razmišljam?

Nu opet ponavljam.

Neka se neredi prave negdje drugo ali ne dirat u Repku. To mi smeta jer sam jedva ovo dočekao kao milijun Hrvata.

Eno HNL kad počme, lomit sve ako treba.

Mrzim Mamića i Šukera isto koliko i ti ili netko drugo. Znam šta radi i kako kradu. Volio bi da odman kreteni odu.

Mala smo nacija naspramn drugih država u Europi. I mi dominiramo nogometom pored Njemačke?
Koja nas nikad nije dobila ? Francuska se pati u svojoj skupini i u zadnjim minutama daje golove? A svi znamo kakva imena Francuska ima na papiru.

A mi igramo osudim se reći, najljepši nogomet na ovom Euru i imamo jaku generaciju igrača koji to mogu osvojit.
Vako dođu huligani pa spuste moral našim igračima a ko zna kad ćemo ovako biti jaki.

Pitao sam starije ljude dali smo jači sad nego 98'? Odgovor je da jesmo, jer nikad tako nismo dobro igrali.
Modrić, Raketa, Ćorluka, Manđžo,Perišić (oni mi prvi pali na pamet) možda će još jedan Euro uspit odigrat ali ga neće igrati kao ovaj.

Ćorić, Halilović,Jedvaj, Rog, Šemper, Pjaca,Lovren što kaže Beus :"mlada krv i ne iskusna." Možda ćemo 2024 ponovo biti jaki, imamo mlade igrače talenitirane i u svakoj utakmici svoj talent pokažu, ako budu u većim klubovim da steknu iskustvo. Daj bože eto.

A prijeti nam kazna i Za svjetsko sad i za iduće Euro. Ali neću ništa na pamet da kažem, pišem kako je moguće.

Evo malo humora   :loludara: :hihi:
(Klikni za pregled slike.)
(Klikni za pregled slike.)

Njemacka nas nikad nije dobila...ti si izgleda jako mlad.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #106 : 21. Lipanj, 2016., 00:01 »
Bravo!  :clap: našao si grešku u komentaru  :bonk:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #107 : 21. Lipanj, 2016., 00:29 »
Znam, ali uopće mi se ne ponaša tako, gledao sam ga u Manchasteru. Znam kakav je bio ovu prošlu sezonu zato govorim.

Ja to i govorim za Manchester i prošlu sezonu. Kad kažem "nedavno", mislim na zadnjih nekoliko mjeseci, a ne na zadnjih tjedan i pol dana Eura. Povlačenje Rooneyja u sredinu je pred kraj sezone spasilo United.
 
Usporedimo malo Unitedove vezne igrače. Dakle uspoređujem njihove prosječne brojke po tekmi, samo na pozicijama srednjeg veznog i u rupi. Brojim dodavanja, točne duge i kratke lopte, ključna dodavanja i uspješna oduzimanja lopti.

Rooney: 56 dodavanja, 8 dugih, 41 kratko, 1.4 ključnih, 2.1 oduzete.
Carrick: 56 dodavanja, 4 duge, 45 kratkih, 0.4 ključna, 1.6 oduzeto.
Mata: 46 dodavanja, 3 duge, 31 kratko, 1.2 ključna, 0.7 oduzeto.
Herrera: 43 dodavanja, 2 duge, 37 kratkih, 0.6 ključnih, 2.1 oduzete.
Schwinsteiger: 59 dodavanja, 4 duge, 37 kratkih, 0.8 ključnih, 2 oduzete.
Fellaini: 32 dodavanja, 1 duga, 27 kratkih, 0.4 ključna, 1.4 oduzeto.
Lingard: 25 dodavanja, 0.5 dugih, 21 kratko, 0.6 ključnih, 1 oduzeta.

Mislim da je to dovoljno. Već ti pogled na statistike pokazuje da je Wayne bio Unitedov najefikasniji veznjak prošle sezone.

A i ponaša se tako. Em je sam izjavio nekoliko puta u posljednjih mjesec-dva da mu se sviđa uloga u vezi i da uživa prilagodbi na tu poziciju, em se to vidi iz tekme u tekmu. Zadnje dvije tekme za United je predivno igrao u vezi. Jedan je od ključnih igrača za Englesku na Euru sa te pozicije. Oblikuje i kontrolira ekipu, lijepo distribuira dodavanja. Žao mi je što sada ne mogu pronaći jednu fora infografiku koja pokazuje da je najefikasniji Engleski veznjak na Euru, neki dan je u novinama bila. EDIT: zato što pokazuje dodavanja prema napadu i obrani i kako je Rooney prestao igrati s leđima okrenutima golu kako je to radio pretprošle sezone kad bi ga LVG bacio u vezu i dodavati prema našem golu i počeo je povezivati obranu i napad.
EDIT 2: Slika 1, Slika 2

Trenutno je Rooney najbolji box-to-box veznjak kojeg United ima na raspolaganju i uz Diera najbolji kojeg Engleska ima na raspolaganju. Ne mislim da je to savršena pozicija za njega, ja bih radije da United dofura barem jednog kvalitetnog veznjaka i Rooney igra u rupi iza napadača u 4-2-3-1 formaciji. Ali ako će se povlačiti dublje ja nemam ništa protiv toga, dapače.
« Zadnja izmjena: 21. Lipanj, 2016., 00:39 Freddy »

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #108 : 21. Lipanj, 2016., 02:11 »
 :ave: :ave: :ave: Dobro. U pravu si.  :piva: Ali si zaboravio i još jednog kvalitetnog igrača, Morgan Schneiderlin-a.
Do duše bio je i ozljeđen pa je LVG bio prisiljen ubaciti Rooney-a u sredinu i njegova je volja to bila sama.
Kako got, more igrati ali je i više on to što si rekao u "rupi" igrač. Vjerovatno će da bude 4-2-3-1 formacija pošto dolazi Mourinho.

Što si rekao:
Citat:
ja bih radije da United dofura barem jednog kvalitetnog veznjaka

Imaju špekulacije da Mourinho želi dovesti: Henrikh Mkhitaryan (i on je rekao da bi došao), Paul Pogba (Najveća i jedina greška SAF-a), Marc Verratti, N'Golo Kanté. Ima ih još da ne nabrajam i tražim infromaciju di sam to saznao, i ovako smo fulali temu skroz.
 
Paul Pogba (Juventus): "Zaista mi nedostaje Manchester. Tu sam proveo svoje tinejdžerske dane i stekao puno prijatelja."

Bojim se da nebi bilo ko i lani, doće ovaj onaj igrač pola tih od lani nije došlo, tj na ljetnom roku. Marketinški trikovi. Zlatan je trebao pred sezonu doći i nije radi LVG-a.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #109 : 21. Lipanj, 2016., 09:21 »
Današnje prognoze? :D

Sj. Irska - Njemačka
Ukrajina - Poljska

Španjolska - Hrvatska
Češka - Turska

Očekujem pobjedu Njemačke. Rekao bih da će biti neriješeno između Ukrajine i Poljske jer Ukrajinci moraju ugrabit neki bod iako su već ispali. Španjolska će nas vjerojatno pobijediti ili će biti neriješeno, ali nadam se pobjedi haha  ;) Turska bi trebala dobit Češku zbog njihove kvalitete, ali vidjet ćemo.  :kava:

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #110 : 21. Lipanj, 2016., 09:53 »
Bravo!  :clap: našao si grešku u komentaru  :bonk:

Ma ne samo ti hocu reci da si zestoki navijac i poznavatelj HR repke  :hihi:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #111 : 21. Lipanj, 2016., 10:42 »
Današnje prognoze? :D

Sj. Irska - Njemačka
Ukrajina - Poljska

Španjolska - Hrvatska
Češka - Turska


Ja sam odigrao ovako;

2
2
2
1

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #112 : 21. Lipanj, 2016., 14:18 »
Bravo!  :clap: našao si grešku u komentaru  :bonk:

Ma ne samo ti hocu reci da si zestoki navijac i poznavatelj HR repke  :hihi:

Hahah super, rekao si nešto, bravo!  :clap:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #113 : 21. Lipanj, 2016., 21:56 »
Kakav meč, svaka čast!!  :clap:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #114 : 21. Lipanj, 2016., 22:00 »
Svaka cast, idemo u finale.Utakmica odlicnaaaa...<3

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #115 : 21. Lipanj, 2016., 22:02 »
Još su nas htjeli sjebat s onim nepostojećim penalom. Sudac nam je podjelio žute kartone bezveze, a kada je Jedvaj dobio udarac nogom i guranje onda ništa...
Sve im se odbilo o glavu i penal i druge gluposti. Baš mi je drago da su izgubili  :hiha:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #116 : 21. Lipanj, 2016., 22:07 »
Ma penala nigdi, al kako mu je Srna sapnio na uho hahahaha...Kraljevi totalni, stvarno mi je srce ko kuca.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #117 : 21. Lipanj, 2016., 22:16 »
Današnja pobjeda me debelo iznenadila...
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #118 : 21. Lipanj, 2016., 22:18 »
Super utakmica,bravo dečki!!
Samo me zaniam sta je srna sapnuo subasicu

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #119 : 21. Lipanj, 2016., 22:27 »
Super utakmica,bravo dečki!!
Samo me zaniam sta je srna sapnuo subasicu

Modrić rekao Srni da javi Subašiću da malo pričeka i baci se udesno.  :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9