HCL.HR

Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016

  • 243 Odgovora
  • 43774 Hitova
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #90 : 20. Lipanj, 2016., 09:23 »
Za sva sranja u godinam pustih što smo preživjeli, taman malo odmora i Euro.
Da čovjek dušu i srce isplače da se tad najiskreni nasmije i dođe netko i to nam uskrati.

Ovo je klasično razmišljanje prosječnog Hrvata tzv. "ajmo pasivno gledat 25 godina sustavnog propadanja države i zadovoljit se mrvicama koje nam daju". Dok god tako razmišlja većina naroda, kukat ćemo o lošoj politici, ovakvoj i onakvoj vladi, huliganima u odijelima, huliganima koji bacaju baklje itd. I dok ćemo okretati glavu 30 dana svake 2  godine kad je neko veliko natjecanje i pozivati na linč neke tamo huligane i 10 baklji, stvarni problemi će ostat neriješeni i sve dublje ćemo tonuti.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #91 : 20. Lipanj, 2016., 15:47 »
To kao moje razmišljanje prosječnog Hrvata moram svatit kao uvredu i misliš da drugčije ne razmišljam?

Nu opet ponavljam.

Neka se neredi prave negdje drugo ali ne dirat u Repku. To mi smeta jer sam jedva ovo dočekao kao milijun Hrvata.

Eno HNL kad počme, lomit sve ako treba.

Mrzim Mamića i Šukera isto koliko i ti ili netko drugo. Znam šta radi i kako kradu. Volio bi da odman kreteni odu.

Mala smo nacija naspramn drugih država u Europi. I mi dominiramo nogometom pored Njemačke?
Koja nas nikad nije dobila ? Francuska se pati u svojoj skupini i u zadnjim minutama daje golove? A svi znamo kakva imena Francuska ima na papiru.

A mi igramo osudim se reći, najljepši nogomet na ovom Euru i imamo jaku generaciju igrača koji to mogu osvojit.
Vako dođu huligani pa spuste moral našim igračima a ko zna kad ćemo ovako biti jaki.

Pitao sam starije ljude dali smo jači sad nego 98'? Odgovor je da jesmo, jer nikad tako nismo dobro igrali.
Modrić, Raketa, Ćorluka, Manđžo,Perišić (oni mi prvi pali na pamet) možda će još jedan Euro uspit odigrat ali ga neće igrati kao ovaj.

Ćorić, Halilović,Jedvaj, Rog, Šemper, Pjaca,Lovren što kaže Beus :"mlada krv i ne iskusna." Možda ćemo 2024 ponovo biti jaki, imamo mlade igrače talenitirane i u svakoj utakmici svoj talent pokažu, ako budu u većim klubovim da steknu iskustvo. Daj bože eto.

A prijeti nam kazna i Za svjetsko sad i za iduće Euro. Ali neću ništa na pamet da kažem, pišem kako je moguće.

Evo malo humora   :loludara: :hihi:




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #92 : 20. Lipanj, 2016., 16:27 »
Nikog ne vrijeđam, niti mi je to namjera, al činjenica je da većina našeg naroda razmišlja na način "mene se to ne tiče, šta ja tu mogu" i umjesto da se izbori za ono što je naše, pasivno se sve gleda i skupljaju mrvice. Ne mislim sada za nogomet, već općenito.

Razumijem da si ogorčen i sve to, ali ne razumijem toliku hajku po društvenim mrežama i medijima. Mislim, osuđuju se huligani i huliganizam na utakmici protiv Češke, a istovremeno se poziva na linč tih huligana i to baš huliganizmom i nasiljem. Tko je tu lud?

Nadalje, živimo u državi koja nema vladu, kojoj je vanjski dug 56 milijardi €, koja ima 300.000 nezaposlenih i tisuće isljenika u zadjih par godina, a nama je glavni problem 10 baklji u terenu?

Pitam se kako se takva hajka i pritisak na policiju, pravosuđe, političare nije radio npr. kada je jedan poduzetnik (vjerujem da dobro znaš o kome se radi) pogazio bračni par s jahtom? Uz to je već 2 puta pogazio ljude s automobilom. Ne opravdavam huliganizam, ali spomenuta je osoba pogazila četvero ljudi i dalje slobodno vozi. Je li to opasnije za nas ili 10 baklji u Francuskoj?

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #93 : 20. Lipanj, 2016., 16:34 »
Ajmo se maknut od ovog jer nema smisla, "navijačima" je borba protiv Mamića najveći problem, nama normalnima je to priglupo.

Što mislite o večeras? Grupa je vrlo zgusnuta, bit će veselo. Nekak se nadam da će Englezi ipak nešto napraviti ove godine.

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #94 : 20. Lipanj, 2016., 16:42 »
Što mislite o večeras? Grupa je vrlo zgusnuta, bit će veselo. Nekak se nadam da će Englezi ipak nešto napraviti ove godine.

Oće ako im Kane neće izvodit kornere i slobodnjake više.  :mrgreen:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #95 : 20. Lipanj, 2016., 16:43 »
To je bilo samo u prvoj tekmi, danas Kane neće ni startat.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #96 : 20. Lipanj, 2016., 16:51 »
Opet ne razumiješ riječ Repka, Hrvatska.

Znam o čemu govoriš, ali ti mene nisi svatio, no nema veze.

Ajmo se maknut od ovog jer nema smisla, "navijačima" je borba protiv Mamića najveći problem, nama normalnima je to priglupo.

Što mislite o večeras? Grupa je vrlo zgusnuta, bit će veselo. Nekak se nadam da će Englezi ipak nešto napraviti ove godine.

Auuu jeste zgusnuta grupa nema šta, zadnje minute čak i sekunde će pisati povjest.

Ima milijun kombinacija.  :hihi: Ne volim u naprijed govorit.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #97 : 20. Lipanj, 2016., 17:56 »
Stavio na Slovake... Vidjet ćemo  :piva:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #98 : 20. Lipanj, 2016., 20:53 »
Prilično dosadno prvo poluvrijeme. Jedno petnaestak minuta engleske dominacije i ostalo traljavo.

Imali smo hrpu dobrih prilika do sad, stvarno smo trebali pospremiti par komada, ali Slovaci se lavovski brane. Golman im je poludio, par prilika je potrošeno ravno u njemu u ruke, ali imao je dobrih obrana, drži ih u igri za sad.

Brine me samo što Slovaci igraju dosta divlje, a obrana nam izgleda posebno labavo. Nisu još nijednom pucali na gol, ali strah me tog prvog puta kada dođu do gola. Ovo je daleko najgore poluvrijeme što je Engleska odigrala na ovom Euru, vidi se da su igrači nervozni i napeti, što ne ulijeva puno povjerenja za nastavak natjecanja.

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #99 : 20. Lipanj, 2016., 21:51 »
Gotovo:

Rusija 0-3 Wales
Slovačka 0-0 Engleska

I fulam listić  :fpalm: , a baš bi bilo lijepo pogodit 5,8 koeficijent na Slovake :D Pobijede Slovaci Nijemce i Španjolce prije Eura pa sad dođu i ništa  :bonk:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #100 : 20. Lipanj, 2016., 21:52 »
Ma dosta je hrabro bilo staviti na Slovake u ovoj tekmi.

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #101 : 20. Lipanj, 2016., 21:56 »
Ma izašao sam iz toga analiziranja i praćenja rezultata za kladionicu. Sad tu i tamo na većim natjecanjima stavim na neke slabije samo eto, da bude zanimljive gledat kad ne navijam za nikog :D I stvarno upali haha  :mrgreen:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #102 : 20. Lipanj, 2016., 23:09 »
Dosadno i drugo poluvrijeme. 27 udaraca a 5 po golu, ja sam se smarao dok sam gledao utakmicu tu i tamo bilo je fini prilika ali bez golova.
Rooney koliko got njegova želja biti poput Scholes-a igrati na sredini, ruku na srce to nije njegova pozicija i volio bi to da izbije iz glave.




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #103 : 20. Lipanj, 2016., 23:14 »
To je trenutno apsolutno njegova pozicija. Sredina ili rupa, otkad je nedavno potpuno preuzeo tu poziciju si je spasio karijeru.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #104 : 20. Lipanj, 2016., 23:38 »
To je trenutno apsolutno njegova pozicija. Sredina ili rupa, otkad je nedavno potpuno preuzeo tu poziciju si je spasio karijeru.

Znam, ali uopće mi se ne ponaša tako, gledao sam ga u Manchasteru. Znam kakav je bio ovu prošlu sezonu zato govorim.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9