HCL.HR

Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016

  • 243 Odgovora
  • 43899 Hitova
*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #180 : 27. Lipanj, 2016., 01:37 »
:ave: oko čega ste vi priču stvorili ja nezz.

- fredijeva pravda je pravda po objektivnim pravima (portugal pobijedio, idu dalje - pravda zadovoljena) - objektivni pristup prema pravilima igre
- vaša pravda je pravda po očekivanjima (hrvatska bolja, nije prošla - pravda izostala) - subjetkivni pristup prema osobnoj percepciji


Isto kao što fredi može biti 11 rundi bolji od mene u boksu (čisto sumnjam), a da ga ja onda u 12. rundi nokautiram. Ja sam pravedno pobijedio po pravilima igre, ali u očima gledatelja nisam zaslužio tu pobjedu.

JEL SAD SVIMA JASNO DAN VAS MRČIO????



« Zadnja izmjena: 27. Lipanj, 2016., 01:47 Seengeer »

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #181 : 27. Lipanj, 2016., 02:20 »
Portugal nije zaslužio da prođe... Možda je "pravedno" prošao ali nije zaslužio se natjecat u četvrtini finala na EURO 2016!!!! Jer to nisu ZA SLU ŽI LI svojom igrom. Cijela se Europa slaže s tim a vi kontra... 

Edit:

+gaženje Rakitića i ne samo njega i manjak žutih kartona Protugalcima... Sudac je to vidio, i da je počeo djelit žute smirili bi se tenzije manje bi Portugalci ulazili agresivnije na naše igrače, i bilo je kontakta kad je pao Pjaca. Jedan kut snimke to jasno prikazuje...
« Zadnja izmjena: 27. Lipanj, 2016., 02:31 c0bra123 »



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #182 : 27. Lipanj, 2016., 07:50 »
A mislim, koliko je Hrvatska onda zaslužila ako su od tako kriminalno groznog Portugala uspjeli pošteno izgubiti. Ja bih i za to imao istu priču, ali to me ne ljuti koliko i pozivanje na pravdu, pa je okej :hihi:

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #183 : 27. Lipanj, 2016., 14:02 »
A mislim, koliko je Hrvatska onda zaslužila ako su od tako kriminalno groznog Portugala uspjeli pošteno izgubiti. Ja bih i za to imao istu priču, ali to me ne ljuti koliko i pozivanje na pravdu, pa je okej :hihi:

Edit: uspjela je izgubit radi preoprezne Čačićeve taktike, portugalskog bunkera i i agresivne igre - taktike.

Freddy, pravda je pravda a zakon je zakon. Zakon ne mora biti pravedan kao što je to ovaj bezvezni sustav. Samo govorim - nisu portugalci niti zaslužili stavit svoj bunker nakon što nisu nijednu tekmu dobili.
Zaključak - sustav je nepošten! Ono što e desilo na terenu je jednostavno tako, tu se nema o čemu pričati ako sudac nije zajebo.

Zaključak - sustav je nepošten - Portugal na jedan bezvezni način dolazi do četvrtfinala.

Edit 2.0: Jel pravedno da italija kao prva igra protiv španjolske, a Wales kao prvi protiv s. Irske? Sustav je čisti užas.
« Zadnja izmjena: 27. Lipanj, 2016., 14:29 fez »

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #184 : 27. Lipanj, 2016., 15:44 »
Sustav je prilično loš. A onda opet kasno je buniti se na sustav organiziranog natjecanja nakon što se ono održi. Hrvatska je prihvatila pravila kao pravedna, Hrvatska je ispala po pravilima.

Ako išta vrijedi, znam točno što misliš. Razumijem što hoćeš reći, nisi u krivu. Ako ti to pomaže nositi se s rezultatom sasvim je opravdano nema problema.

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #185 : 27. Lipanj, 2016., 16:34 »
Ne nosim se lakše s rezultatom nego samo opravdavam svoje uvjerenje da smo kvalitetom barem unutar 8.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #186 : 27. Lipanj, 2016., 16:40 »
Je, posve je pravedno. Tko Španjolskoj kriv što nije bila prva. Isti je sustav na gotovo svim sportskim natjecanjima, prvi ide na posljednjeg itd. Tako je i u NBA draftu, prvi na posljednjeg. To što je nama neuobičajeno vidjeti Wales i Irsku, nije problem sustava već navike.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #187 : 27. Lipanj, 2016., 19:02 »
Plakanje!!!  :loludara:   :loludara:   :loludara:



*

fez

  • *
  • 118
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #188 : 27. Lipanj, 2016., 19:33 »
Je, posve je pravedno. Tko Španjolskoj kriv što nije bila prva. Isti je sustav na gotovo svim sportskim natjecanjima, prvi ide na posljednjeg itd. Tako je i u NBA draftu, prvi na posljednjeg. To što je nama neuobičajeno vidjeti Wales i Irsku, nije problem sustava već navike.

NBA se igra u 7 utakmica. 82 tijekom sezone. Tu se u skupini igraju 3 i realno uz puno sreće netko može proći i imati priliku u jednoj utakmici izbaciti nekoga tko je možda bolja ekipa. U nba playoffu imaš 7 utakmica i možeš pokazat da si bolji, ovdje odigras jednu za k i ideš doma. To ne možeš uspoređivati.

Po mom mišljenju ovo s trecim je bezveze, radi razloga koje sam naveo. Ne trebaju svi igrat do kraja. Izgubio si dvije tekme- ides doma.


*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #189 : 27. Lipanj, 2016., 20:13 »
Zadržali nas na faksu, zakasnim 8 minuta već 1-1. Šta nismo tako sa Slovačkom igrali? :wildboy:

EDIT: aha 2-1. Hart je grozan ovo prvenstvo. Grozan :(
« Zadnja izmjena: 27. Lipanj, 2016., 20:20 Freddy »

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #190 : 27. Lipanj, 2016., 21:57 »
Island  :ave: :ave: :piva: :hug

Plakanje!!!  :loludara:   :loludara:   :loludara:


(Klikni za pregled slike.)

Hahahahahah dobra!  :loludara:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #191 : 27. Lipanj, 2016., 22:09 »
A nepošteno čovječe :wildboy:

Malo morgen. Grozno, ja nemam riječi. Od najuzbudljivije engleske repke u dugo vremena do čistog užasa. Prvim poluvremenom nisam bio zadovoljan, ali ajde nije bilo nešto najgore što sam ikada vidio. Drugo poluvrijeme... sramota. Zadnjih deset minuta je bilo teško gledati, em smo očajni bili na terenu, em su navijači izviždali ekipu, em su komentatori izgubili svaku nadu i bili okrutni i neprofesionalni.

tl;dr klasična Engleska.

EDIT: svaka čast Islandu, ne smije se zaboraviti! Nisu igrali najljepši nogomet koji sam ikada vidio, ali da je Engleska tako odigrala bio bih sretan i ponosan. Pokazali su srce u startu i diktirali ostatak tekme. Potpuno zakočili Englesku, svaki pokušaj ugušili, sjajno odigrano.
« Zadnja izmjena: 27. Lipanj, 2016., 22:11 Freddy »

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #192 : 27. Lipanj, 2016., 22:14 »
Otpočetka Eura navijam za Island i Irsku. Irci su otpali pa sad samo za Island  :D
« Zadnja izmjena: 27. Lipanj, 2016., 22:16 donmate »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #193 : 27. Lipanj, 2016., 22:26 »
Italija stvarno ima nehuman žrijeb, prvo branilac naslova Španija, pa sljedeća protiv svjetskog prvaka Njemačke i onda onda domaćin Francuska u polufinalu  :bonk:. A na drugoj strani Belgija, kojoj je Italija očitala nogometnu lekciju, ima otvoren put do finala  :hiha2:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #194 : 27. Lipanj, 2016., 22:40 »
Italija i Njemačka će bit gadno. Oba tima boli glava, al ja sam na strani njemačke ipak.

Al engleska :ave:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9