HCL.HR

Fiskultura i rekreacija

  • 4054 Odgovora
  • 328011 Hitova
Odg: Fiskultura
« Odgovori #135 : 23. Kolovoz, 2010., 14:37 »
Upravo sam odlučio da ću kad dođem u Zagreb upisati se u neku teretanu  :approve Uputit' ćete me vi ''meštri'' od teretane di valja  ;) ;) ;)

Ili to, ili opet neki borilački sport. Ili i jedno i drugo pa ću imati vremena za... ništa  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #136 : 23. Kolovoz, 2010., 14:52 »
jak si bogte...vjerojatno imaš šunku umjesto tricepsa.   :hihi:

Kad smo kod tricepsa  :wildboy: I općenito, al danas sam to na tricepsu radio

Valja li npr raditi 4 serije do otkaza, ali da se u svakoj sljedećoj seriji smanji kilaža a digne broj ponavljanja. Jer ono ako otkažem jednom, možda uspijem napraviti 5-6 ponavljanja (od 15 npr) u idućoj seriji s istom težinom, al to mi besmisleno nekako? Ili sam u krivu?

Ono, sad me triceps žeže dosta i osjeća se da sam trenirao danas ka

@SmaugX: A ono, ako upišeš borilački sport, ići ćeš u teretanu po defaultu, ako upišeš teretanu nećeš se borit po defaultu
« Zadnja izmjena: 23. Kolovoz, 2010., 14:53 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Fiskultura
« Odgovori #137 : 23. Kolovoz, 2010., 14:54 »
koji kurac, odkud sad 125? počeo si jest?
to je valjda zbog expendablesa :mrgreen:

Film na mahove toliko rula da sam se naježio od testosterona. Izašao sam iz kina triput jači.  :approve
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #138 : 23. Kolovoz, 2010., 14:59 »


Valja li npr raditi 4 serije do otkaza, ali da se u svakoj sljedećoj seriji smanji kilaža a digne broj ponavljanja. Jer ono ako otkažem jednom, možda uspijem napraviti 5-6 ponavljanja (od 15 npr) u idućoj seriji s istom težinom, al to mi besmisleno nekako? Ili sam u krivu?

još više je gej smanjivati težinu...ono, daš tijelu šok na početku, i onda mu poslje, laički rečeno, to više manje ništa ne znači kad smanjiš težinu.  :wildboy:
rokaj rađe zadnju/predzadnju seriju do otkaza, a ove prije onako jedno ili 2 imaj u rezervi.  :(

mislim uvijek će te žežat kad ideš do apsolutnog otkaza..al to ne govori puno
npr ja ja rijetko do otkaza radim jer odem u kurac i počnem nazadovat.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Fiskultura
« Odgovori #139 : 23. Kolovoz, 2010., 15:01 »

@SmaugX: A ono, ako upišeš borilački sport, ići ćeš u teretanu po defaultu, ako upišeš teretanu nećeš se borit po defaultu

Ne nužno baš. Trenira sam 11 godina tekvando, a u teretani možda sve skupa proveo... 5 dana  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #140 : 23. Kolovoz, 2010., 15:06 »
 :hiha2:

Ja sam na karateu dvaput tjedno bio u teretani bez dodatnog plaćanja. Al nisam ništa radio  :hiha: :wildboy:

još više je gej smanjivati težinu...ono, daš tijelu šok na početku, i onda mu poslje, laički rečeno, to više manje ništa ne znači kad smanjiš težinu.  :wildboy:
rokaj rađe zadnju/predzadnju seriju do otkaza, a ove prije onako jedno ili 2 imaj u rezervi.  :(

mislim uvijek će te žežat kad ideš do apsolutnog otkaza..al to ne govori puno
npr ja ja rijetko do otkaza radim jer odem u kurac i počnem nazadovat.  :wildboy:

Jebemu boga.  :wildboy: Ali kužiš, gledajmo sad na skidanje kila primjerice, ono, čini mi se da je dobro iscrpsti što je moguće više wata iz mišića i onda ga nahraniti kad je mrtav, jer kao što je mišić umorniji bolje raste.  :wildboy:

Ja to zapravo ništa ne kužim, imam neku svoju teoriju iz biologije srednje škole pa mi se neki polutrener uvali u facu i kaže da ne valja to što radim pa mi kaže nešto svoje. Pa neki treći opet nešto sedmo. I onda mi frend kaže da trčim, jer će mišići sami izvirit ispod sala, mislim koji kurac


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #141 : 23. Kolovoz, 2010., 15:12 »
a gle naravno..ima milijon teorija i svaka nekom radi..naposlijetku ima ekipe šta raste od snikersa i bureka. npr ti.  :hihi:
tak da ono, radit će ti sve, brijem. nevažno je to tolko fakat.

čisto što se tiče fat lossa, veći intenzitet - veći fat loss i veće ubrzanje metabolizma. sigurno. tak da ono, jedino čega bi se ja uvijek držao su ponavljanja od 3-8, ne više. osim ak ne radiš neke izolacije itd, al ne vidim smisao za tvoje ciljeve..
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #142 : 23. Kolovoz, 2010., 15:23 »
Ma da, samo radit i držat se svog plana i slušat tijelo kako reagira na ono šta mu serviraš...

Porazgovarat ću ja s jednim čovjekom tamo iz teretane, ima kakvih 35-40 godina, a ono six pack, ručurde, listovi sve definirano i savršeno, a trči po onoj traci ko hrčak. Sudjeluje u Ironman natjecanjima čujem.  :wildboy:

Pa napišem tu šta kaže.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #143 : 23. Kolovoz, 2010., 18:09 »
ave :ave:

Sad bih te gnjavio da pocnes powerliftat :hiha:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Fiskultura
« Odgovori #144 : 24. Kolovoz, 2010., 00:08 »
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #145 : 24. Kolovoz, 2010., 11:16 »
ave :ave:

Sad bih te gnjavio da pocnes powerliftat :hiha:

 :hiha:

Al ono, ti i grga radite bez beda sa svojom kilažom ili 3 put većom LOL

Mislim grga benča ne znam, 4x5 sa 80 kg. Da ja radim to isto sa 120, ne bih se proslavio. Ekvivalent meni za tvoju razinu DL-a bi bio 360 kila  :ave: :ave: :ave:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #146 : 24. Kolovoz, 2010., 11:23 »
Pa dobro sad, za svoju tezinu. I usput ja treniram vec ne znam koliko dugo, a jos nisam stotku becnhao. Pateticno :hihi: :wildboy:

Al benchati tjelesnu tezinu sa 120 je definitivno bolje nego isto sa 80.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #147 : 24. Kolovoz, 2010., 11:27 »
pa bolje je, al opet, da dragster ima 80 kg nebi baš benčao 120 kila.
s druge strane, ja benč od 120 kg neću imat nikad, eventualno da se piknem u dupe.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #148 : 24. Kolovoz, 2010., 11:35 »
Dibeče da benčneš 70 bolji si od mene. Uvijek gledam odnos tjelesna težina/dignuto, mislim sad bi neki prasac od 150 kila trebao biti jak jer digne stotku na benču? Ono. A obično se takvi predstavljaju kao nešto najjače na svijetu...

U svakom slučaju momci, GG.  :hiha:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #149 : 24. Kolovoz, 2010., 11:37 »
To je vec sasvim druga kategorija. Recimo wilks: imas 3xBW deadlift sa 80kg. Ako sve vise i vise dodajes na BW, a deadlift ostaje 3xBW, wilks score ce se povecavati. Ak me kuzis :wildboy: I za mjesec dana treninga benchati, 122.5 x 3, predobro :hihi:

Nego, cucnjevao dobro jucer. Mozda imam sanse za 160kg na SGP-u :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9