HCL.HR

Fiskultura i rekreacija

  • 4054 Odgovora
  • 328047 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Fiskultura
« Odgovori #150 : 24. Kolovoz, 2010., 11:44 »
vidio nekidan ovo. pa kažem, što nebi tu podijelija s vama

http://www.metacafe.com/watch/514640/300_spartan_workout_training_home_version/
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #151 : 25. Kolovoz, 2010., 19:26 »
prijavljujem front squat od 70 x 6x4  :hiha: :wildboy:
kakav je tvoj fsq dibeče  :(
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #152 : 25. Kolovoz, 2010., 20:26 »
Nisam radio preko godinu.

Al kvadovi nisu sjajni :hiha:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #153 : 26. Kolovoz, 2010., 12:17 »
sat vremena ergometra, prolaz 1:52.  :hiha: Diže se forma uuuuu



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Fiskultura
« Odgovori #154 : 03. Rujan, 2010., 14:39 »
Krećem vjerojatno od sljedećeg tjedna u teretanu, zanima me par stvari. Malo sam lurkao po forum.teretana, ali malo su mi previše pro oni tamo, rađe ću pitat par vas tu, šta znam da imate iskustva  :ementaler:
Dakle, što se prehrane tiče, ne mislim sad sastavljat neki raspored i striktno ga se držat, al općenito mi dajte par savjeta, šta je bitno izbacit, a šta forsirat što više. Uzmite u obzir da sam alergičan na ribu (heheh, tovar alergičan na ribu, hehehe).
Nadalje, kad sam prije 2-3 godine išao u teretanu, "program" je išao ovako nekako:
dolazak u teretanu, malo razgibavanje, trčanje na traci desetak minuta, i onda rađenje određenog dijela tog dana, tipa prsa. Između mijenjanja sprava radili bi trbušnjake.

valja, ne valja, ovoono? htio bih izgubit nešto sala (zato trčanmje i trbušnjaci kao), ujedno dobit mase, mišića, kurac palac.

poz  :ementaler:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #155 : 03. Rujan, 2010., 14:48 »
 :hiha:

a ono.  :( široko područje.
ako si voljan pročitat ima jeben link jedan.
http://www.acaloriecounter.com/building-muscle.php

odličan.
ono, uzmeš si popodne. pusti forume i to zasad, previše infoa ima.

poslje pitaš ak nije jasno. i ovaj program je isto ok, ali ja bi smanjio pauze za 50%
« Zadnja izmjena: 03. Rujan, 2010., 14:51 Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Fiskultura
« Odgovori #156 : 03. Rujan, 2010., 14:50 »
sala kažeš? koliko ti kila imaš?

ja možda krenem kad krene faks, u 10ti mjesec, tako da ću popratit odgovor na tvoje pitanje s izuzetnim zanimanjem.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Fiskultura
« Odgovori #157 : 03. Rujan, 2010., 14:52 »
Stvarno ima teksta  :hihi:

Daj samo u kratkim crtama ono vezano za prehranu i jel ok način treniranja koji smo ja i prijatelj imali tada  :ementaler:

@nijezvone: 79 ja mislim. nisam sad neki debeljuco, al imam škembicu lagano :( i sise! :(

Odg: Fiskultura
« Odgovori #158 : 03. Rujan, 2010., 14:54 »
Hodaj, Duje. Pa još hodaj. Pa još hodaj. I nosi torbu napunjenu kamenjem. I još hodaj. I jedi 1-2x dnevno. Tako sam ja smršavio 10kg. :hug

Dobro, bili su letci, a ne kamenje. :wildboy:

Odg: Fiskultura
« Odgovori #159 : 03. Rujan, 2010., 14:56 »
DUJE JE DEBEL :[[[[[[[[[[[[[[[
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Fiskultura
« Odgovori #160 : 03. Rujan, 2010., 15:07 »
 :hiha:

@babič: nisam rekao da želim smršavit. oću izgubit škembicu i to, a ujedno nabit štagod mišića, da budem lepi i zgodni i sve. ujedno mi je baš potrebno malo da se pokrenem i radim neki kurac, previše sjedim.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #161 : 03. Rujan, 2010., 15:08 »
to se zove skinnyfat  :hiha:

duje, pročitaj link. i zvone  :hiha:  :wildboy:

- ne valja ti taj trening. ;D nek dibek posta neki kul fb.
- prehrana...4 obroka dnevno bi bilo kul, što više mesa, sira i općenito proteina, hrana poput tjesta riže i kruha prije/poslije treninga i ujutro. to ti je dovoljno za prva 3 mjeseca.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #162 : 03. Rujan, 2010., 15:46 »
Ane, ja završio prvi mjesec rižice i sirića i jeben sam si. Ne osjećam se mršavije, ali snaga je tu, mišići se natežu i rastu, a što su ti mišići aktivniji lakše je smršaviti... I rastegni period formiranja/mršavljenja, ne žuri ti se nigdje i neš si sjebat ništa


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Fiskultura
« Odgovori #163 : 03. Rujan, 2010., 15:59 »
:hiha:

@babič: nisam rekao da želim smršavit. oću izgubit škembicu i to, a ujedno nabit štagod mišića, da budem lepi i zgodni i sve. ujedno mi je baš potrebno malo da se pokrenem i radim neki kurac, previše sjedim.
Idi trčat.

Ja mjesecima mukotrpno radim na oformljenju pivske škembe i onda 2 ozbiljnija nogometa il neš slično i ode sve ko da nikad nije ni bilo. A i jebeno je kad imaš kondicije, ono
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #164 : 03. Rujan, 2010., 16:02 »
vau, trčanje.

ako želite biti mršavi i nejaki, svoje aktivnosti bazirajte na trčanju.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9