HCL.HR

Fiskultura i rekreacija

  • 4054 Odgovora
  • 325233 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Fiskultura i rekreacija
« : 04. Kolovoz, 2010., 19:53 »
Ajmo malo o fizičkom zdravlju. Činjenica jeste da smo svi gikovi i provodimo previše vremena na internetima (ili WoW-u  :hiha:) pa smatram da ne bi bilo loše kad bi podijelili probleme vezane uz škembice, krvnu sliku, prehranu i slično i povezano...

Krenuh u teretanu prekjučer i danas ne mogu raditi ništa s rukama. Sutra idu noge i ne znam, ako me uhvati ovakva upala kao na gornjem dijelu tijela, netko će me nositi van na ramenima... Nadam se da će sutra biti bolje jer bih se volio otuširati  :wildboy:

Ne mogu baš reći da sam se preforsirao težinama, valjda su mi tetive i mišići mrtvi skroz, jer godinu dana barem nisam ništa srodno utezima radio, a težina je porasla, začepile se žile od krmljenja i dobro da mi srce ne stane. Oprezno  :(

Čime se vi bavite?

« Zadnja izmjena: 04. Siječanj, 2016., 12:46 Cole »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Fiskultura
« Odgovori #1 : 04. Kolovoz, 2010., 20:05 »
trčim 4-5 puta na tjedan. to znači krugovi po parku, i još intervalni trkovi uzbrdo. nekad i stepenice. inače svakog dana radim sklekove, razne vježbe za trbušne mišiće i ruke i tako to. isto tako i plivam dosta svaki dan.

imam sad malih problema sa desnim listom, valjda će proći ako uzmem odmora od trčanja par dana. :O

što se tiče prehrane, u zadnje vrijeme sam uvijek gladan. a žderem puno. valjda imam takav metabolizam da se dobro poserem ili tako nešto. :wildboy: izbjegavam slatkiše i sranja, to sam prije stalno stavlja u sebe. sad uzmem često onu čokoladicu iz dm-a s vitaminima, proteinima i sranjima. primjetija sam da ima isto to, samo u obliku bombona rondo c. to sam danas poija. meni se sviđa.
« Zadnja izmjena: 04. Kolovoz, 2010., 20:09 presveti »
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2 : 04. Kolovoz, 2010., 20:20 »
Sjedim pecto previše, ne radim kurca već dosta vremena. Nije dobro, namjeravam krenut u teretanu uskoro, uz to možda trčat malo po Marjanu il nešto, radi kondicije i pizdarija. Udebljao sam se u zadnjih godinu dana, dobio malo škembice, sisa i to, baš se trebam dovest u red. Uz to, imam sa vratom problema i stvarno ne bi trebao sjedit toliko.


srećom, još sam uvijek neodoljiv, al ako nastavim ovako neće bit dobro ;D
« Zadnja izmjena: 04. Kolovoz, 2010., 20:31 Duksy »

Odg: Fiskultura
« Odgovori #3 : 04. Kolovoz, 2010., 20:23 »
ja ne znam al od petog razreda nisam bio bolestan, imunitet mi je ono pfff, jedino moalo šmrcam al nikad se ne razbolim

znate radim doma više vrsta sklekova, trbušnjake, dižem utege i svaki dan od 6 idem s frendovima na košarku, i igramo po dva do tri sata

tak da sam u prilično dobroj formi za gika  :hug

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Fiskultura
« Odgovori #4 : 04. Kolovoz, 2010., 20:32 »
jebem. nema problemaa. :hug

Odg: Fiskultura
« Odgovori #5 : 04. Kolovoz, 2010., 20:33 »
 :hihi:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #6 : 04. Kolovoz, 2010., 21:04 »
Sjedim pecto previše, ne radim kurca već dosta vremena. Nije dobro, namjeravam krenut u teretanu uskoro, uz to možda trčat malo po Marjanu il nešto, radi kondicije i pizdarija. Udebljao sam se u zadnjih godinu dana, dobio malo škembice, sisa i to, baš se trebam dovest u red. Uz to, imam sa vratom problema i stvarno ne bi trebao sjedit toliko.


srećom, još sam uvijek neodoljiv, al ako nastavim ovako neće bit dobro ;D

To je to. ;D Ono, oženio si se kao i ja i puff



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Fiskultura
« Odgovori #7 : 04. Kolovoz, 2010., 21:39 »
Mrtvi gik sam što se tiče fizičke aktivnosti, skoro doslovno. Idem jednom tjedno na košarku/nogomet max i ponekad malo skoknem do mora se isplivat i iskakat sad po ljeti. Te teretane, dizanje utega i sve to mi je punkurac dosadno, jednostavno mi se neda to. :wildboy: Al nije da nemam snage ili nešto, mogu puno trčat i igrat košarku bez beda par sati i ne umorim se previše. Dobro, nije to baš sad neki strašan napor al ipak ono..
Al ae, dobro je valjda jer već masu godina nisam bio ni najmanje bolestan niti imao problema sa zdravljem. Jedem relativno zdravu hranu ovoono a sa debljinom nisam nikad imao problema, štoviše, dobro bi mi došla pokoja kila viška. :)

Lijen sam ko kurac uglavnom. :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Fiskultura
« Odgovori #8 : 04. Kolovoz, 2010., 22:31 »
20h treninga tjedno poz ;)
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #9 : 04. Kolovoz, 2010., 23:08 »
džim 4 puta tjedno  :(

bildanje, liftanje, za par mjeseci će bit 2 godine treniranja.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Fiskultura
« Odgovori #10 : 04. Kolovoz, 2010., 23:51 »
Lijen sam ko kurac uglavnom. :wildboy:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Fiskultura
« Odgovori #11 : 05. Kolovoz, 2010., 07:13 »
Krenuh u teretanu prekjučer i danas ne mogu raditi ništa s rukama. Sutra idu noge i ne znam, ako me uhvati ovakva upala kao na gornjem dijelu tijela, netko će me nositi van na ramenima... Nadam se da će sutra biti bolje jer bih se volio otuširati  :wildboy:

Neće bit bolje jer si krenuo na krivi način.

To je problem kod većine "ljetnih bildera", dođu u teretanu i odmah pecto kila na bench i "idemo benchat imat ću dojke ko ljubenice"

Prvih mjesec dana (cca 12 treninga) radi kružni trening po 30-40min. Kad dođeš doma odeš nešto pojest i pod topal tuš gdje si sam izmasiraš sve mišiće. Prije spavanja opet rukneš masažu (ne Dragster, ne "tu" masažu, od te nema koristi :( )

Imat ćeš 60% manje upale i 60% više koristi od treninga nego ovak kako si krenuo.
Nakon što ti se tijelo navikne na željezo  :hiha: krećeš kako treba i to je to

edit: i da, ne vježbam :( i žao mi je, to mi je bila prije ful ok zanimacija, bio sam lep i nabildan dok je grga bio mršav i pričao gluposti.
Danas sam debel, a grga je nabildan... Al još uvijek priča gluposti  :ementaler:


*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #12 : 05. Kolovoz, 2010., 07:30 »
da sizi, to svi znaju, dok ja radim gluposti jer sam radio po 25 ponavljanja s malim kilažama. Nisam ti ja ljetni bilder. Samo sam se iznenadio u kakvoj sam to lošoj formi...  :(
I radim celo tijelo po nekom beginners programu gdje "nije pisalo" koliko serija moram raditi, sad sam bolje pročitao i sve piše, 3x12. Ja sve radih 4x25 (fore još od veslanja).. pa sam si rastegnuo malo sve.

i btw ono, ako te ništa ne boli, pogotovo pri prvim treninzima, nešto ne radiš kako treba. bez boli i trpljenja neće biti ničega. A ja sam mazohista  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Fiskultura
« Odgovori #13 : 05. Kolovoz, 2010., 08:01 »
Postoji normalna upala nakon normalnog treninga koja traje dan-dva i sluzi kao indikator jesi li trening odradio dobro ili ne
I postoji retardirana upala nakon retardiranog treninga koja te drzi tjedan dana i kod koje ne možeš ni ruku dignut kako spada, kamoli si počešat leđa :(

al gg, glavno da si zapoceo... trebao bi i ja, a nikak da uhvatim vremena  :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #14 : 05. Kolovoz, 2010., 09:18 »
4x25? ja nebi preživio više od 20 ponavljanja, pao bi u hiperventilacijski šok.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9