HCL.HR

ArmA 2 CO - DayZ

  • 564 Odgovora
  • 113356 Hitova
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #195 : 30. Svibanj, 2012., 01:12 »
Pojma nemam, iskreno. Probaj pokrenut igru iz njenog fodlera. :wildboy:

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #196 : 30. Svibanj, 2012., 01:25 »
Kod mene je to bilo kad sam tek instaliro sve ... Ošo sam restart PC, i potom je sve radilo :D

*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #197 : 30. Svibanj, 2012., 09:38 »
ma pokusao sam mu rijesit sinoc to al nemogu naci gdje je problem sve je napravio kako treba :/

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #198 : 30. Svibanj, 2012., 20:48 »
Pozdrav ljudi, imam problem sa pokretanjem dayz..
pratio uputu odavde i kad sam završio pokrenuo combined operations, izlista mi ovo na slici i ništa se ne dogodi.. netko imao sličnih problema?

http://www.zaslike.com/files/rduzgl5lu5pbmyndww6z.png



Imao ja taj problem, već sam napisao riješenje, ali da ne tražiš u ovoj hrpi postoja, evo ponavljam.

Dakle, prvo pokreni običan Arma 2, i onda Operation Arrowhead. Nebitno hoće li uspjet ili ne, onda ugasiš steam i pokreneš ga kao ADMIN, i onda pokreneš Combiner Operations. Probaj pa javi ishod.
"Women don't respect salad eaters."

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #199 : 31. Svibanj, 2012., 02:39 »
Hedšoto me frajer danas u južnim barakama kroz prozor. Sam sam kriv jer mi je trebalo sto i pol godina da lootam sve. Šteta jer je bilo mali milijun odličnih itema u mom inventaru. No oke, trebo bih jako brzo vratit sve. Samo da mi nisu šator opljačkal. :solidus:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #200 : 31. Svibanj, 2012., 02:57 »
Fino se ulogiram ranije danas i spawnam se na plazi kraj Elektra...

1.7 patch je izgleda zbuggao dosta stvari. Postojeci lik je u pitanju. Kad sam zadnji put igrao, bio sam na NW airfieldu.



« Zadnja izmjena: 31. Svibanj, 2012., 03:33 Yuri »

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #201 : 31. Svibanj, 2012., 02:58 »
Ma nije do patcha. Jučer i danas sam normalno igrao s 1.7.0. Danas se baš nešto zbrko master server i sve spawno na obali.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #202 : 31. Svibanj, 2012., 03:33 »
Ubije me kripl sa Makarovom na vrhu vatrogasne stanice u Elektru. CoD style, samo poceo pucat.
Ubio i ja njega, al' jebat ga.

Dobra stvar kod ovog patcha? Spawnalo me opet na istom mjestu. Samo sam rushao kod vatrogasne stanice i pokupio sav gear sa svog bivseg lesa i lesa tog bandit kripla.

I onda sakrio oba lesa, tako da kripl ne nade nista kad se napokon dokotura do tu.  :hiha:

*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #203 : 31. Svibanj, 2012., 18:57 »
Igrali frend i ja, obisli pola sjevera i dosli do Polane, odmah nadomak Berezina. I izlogirali se u marketu, otisli pojest, vratili se natrag i ubije nas oboje bandit.
Ubio prvo njega jer se prije spawnao, ja sam taman usao u server i pucam po njemu (oboje imamo winchester), on me jednim metkom ubije -.-
Imali oboje ghillie suit, alice backpack, winnyje (jer su zakon), i sve ostale potrepstine tipa dalekozor,kompas, brdo hrane, blood bagovi, medicina opcenito...

Lagano zivcan krenem u sprint prema zelenogorskom (spawno se kod kamenke), ni ne sneakam se samo koljem zombije po putu i u marketu nasao valjda sve sto sam i imao, izuzev dalekozora i blood baga ajde xD
Not bad not bad  :thumbs:

*

koken44

  • *
  • 135
  • HCL Fan :)
    • Termor Games
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #204 : 02. Lipanj, 2012., 22:28 »
nabavio igricu ali sam malo razočaran  :wildboy: ne znam pola komandi a i de sam :D

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #205 : 03. Lipanj, 2012., 06:54 »
Polako, pohvatat ćeš, meni je trebalo dobra 3 dana  :D Nije ovo COD  :wildboy:

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #206 : 03. Lipanj, 2012., 08:02 »
Svaka igra ima svoju težinu  :thumbs:

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #207 : 03. Lipanj, 2012., 10:22 »
jučer kupio igricu, malo se teže spojit na neke servere al ne smeta mi....zombija posvuda jedan je čak plivo zamnom   \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #208 : 03. Lipanj, 2012., 10:26 »
Meni je trebalo dobrih tjedan dana dok shvatim komande i dok shvatim sto smijem a sto nesmijem raditi i cega se treba paziti, koja mjesta izbjegavati, gdje ima loota i kakvog...
Polako svi novi, pohvatat cete s vremenom, ali dotad cete puuuuuno ginuti  :hug

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #209 : 06. Lipanj, 2012., 00:15 »
Bump ... Odustali ljudi? Šta li? :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9