HCL.HR

ArmA 2 CO - DayZ

  • 564 Odgovora
  • 113346 Hitova
*

koken44

  • *
  • 135
  • HCL Fan :)
    • Termor Games
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #210 : 06. Lipanj, 2012., 09:10 »
igramo igramo :)

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #211 : 06. Lipanj, 2012., 10:37 »
Praši se na veliko, i fakultet pati  :ementaler:

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #212 : 06. Lipanj, 2012., 16:23 »
tek sam pohvato komande i taman se ufuro  \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #213 : 06. Lipanj, 2012., 17:01 »
Upravo vidio na feysu

Citat:
Day Z
Tonight we are going to rollout a method to bring back land vehicles into all servers. This will be in the EU evening and we will announce it when we have implemented this system for all server hosters to restart so it can take effect.

*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #214 : 08. Lipanj, 2012., 11:24 »
Umrla tema malo xD
Evo da razveselim, nakon novog updatea servera napokon nasli vozilo frend i ja. Traktor  :thumbs: :thumbs:

Zabavljali se neko vrijeme, ali zavrsilo je smrcu moga frenda u prometnoj nesreci i mog babysittanja njegovog trupla dok se popone nazad do Polane.. Al bilo je zabavno  :clap:

*

Ne[c]ro

  • *
  • 105
  • Once upon a time nobody gave a fuck!
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #215 : 08. Lipanj, 2012., 19:35 »
Umrla tema malo xD
Evo da razveselim, nakon novog updatea servera napokon nasli vozilo frend i ja. Traktor  :thumbs: :thumbs:

Zabavljali se neko vrijeme, ali zavrsilo je smrcu moga frenda u prometnoj nesreci i mog babysittanja njegovog trupla dok se popone nazad do Polane.. Al bilo je zabavno  :clap:

 :hihi:
The moon will illuminate my room and soon Im consumed by my doom.

*

koken44

  • *
  • 135
  • HCL Fan :)
    • Termor Games
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #216 : 08. Lipanj, 2012., 21:03 »
Umrla tema malo xD
Evo da razveselim, nakon novog updatea servera napokon nasli vozilo frend i ja. Traktor  :thumbs: :thumbs:

Zabavljali se neko vrijeme, ali zavrsilo je smrcu moga frenda u prometnoj nesreci i mog babysittanja njegovog trupla dok se popone nazad do Polane.. Al bilo je zabavno  :clap:
uf :D idem ja u potragu onda  :bonk:

*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #217 : 09. Lipanj, 2012., 11:42 »
Koliko vidim po netu posvuda su sada, bice mozda zbog updejta novog  :thumbs:

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #218 : 09. Lipanj, 2012., 11:46 »
Ima i bicikl  :thumbs: :thumbs: :thumbs:

*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #219 : 09. Lipanj, 2012., 17:14 »
Ima i bicikl  :thumbs: :thumbs: :thumbs:


Znam cuo sam da su ga dodali i vidio po youtubu ali ga nazalost jos nisam nasao  :wildboy:
Izgleda zabavno doduse



Nego, da vas cujem, pohvalite se sto imate od opreme?
Ja trenutno picim ghillie suit, M4A3 CCO, DMR u backpacku (ALICE, prepustio sam coyote frendu) kad se zazelim malo "lova  :evil:", revolver (klasika, svidja mi se), od opreme sve esencijalno (noz, sikira, kompas, mapa...)
Na NVG jos nisam nazalost naletio, al imati cu izlet sada opet u juzne barake, ako nema u njima, onda ih ima netko oko njih ;)


http://www.zaslike.com/files/pm119l456qco9pyaej2.jpg




EDIT: ako koga zanima, nedavno saznah da definitivno najbolji nacin za skupiti high end gear je kempati negdje oko juznih baraka na NW airfieldu. Ima masa "server farmera" koji skacu sa servera na server kako bi prikupili sto bolji loot, i gotovo svi se spawnaju u barakama. Postane smijesno nakon nekog vremena, ubio sam ih 10ak u jednom od svojih zivota xD
« Zadnja izmjena: 09. Lipanj, 2012., 17:19 Tegla »

*

Ne[c]ro

  • *
  • 105
  • Once upon a time nobody gave a fuck!
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #220 : 09. Lipanj, 2012., 23:56 »
Još tjedan dana  :wildboy:

Zadnji napori u skoli zadnjih 10-tak testova pa uskacem  :hug
The moon will illuminate my room and soon Im consumed by my doom.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #221 : 10. Lipanj, 2012., 17:29 »
Prestao igrat jer je pocelo bit poprilicno retardirano.

U smislu da nema vise ikakve sanse da naides na friendly survivora igdje - doslovno je deathmatch.
Nije vise zombie apokalipsa, vec je... ARMA II sa zombijima.
Nula motivacije da ikome igdje pomognes.

Ubij ili budi ubijen.
Cak i ako naides na nekoga usred veceg grada, opkoljen zombijima i ne pucas na njega jer znas da ces privuci hordu i obojica ce poginut - drugi ce pucat i svejedno napravit istu gresku. Ubio ti je lika koji je mozda ziv duze vrijeme i onda pola minute kasnije poginuo zbog horde zombija.

Rocketovi komentari (glavni dev) na to sve me ne odusevljavaju, u stilu:
"So the game has gone to shit? Good, it's a zombie apocalypse after all."

Realno, dok mi se svidala ta sloboda izbora i toga svega, na kraju se sve svodi na cinjenicu da je DayZ ipak igra.
Niti jedna igra ne moze privlaciti igrace na duze staze ako nema neke motivacije, sustava kazne i nagrada za odredene akcije.

Ubijanje drugih igraca jako, jako brzo dosadi.

Pogotovo jer ima jako puno exploitova u igri. Recimo, vidite nekoga da vas vreba u daljini?
Izlogirajte se, ulogirajte na drugi server.
Premjestite se malo iza pozicije gdje ste zadnje vidjeli neprijatelja.
Ulogirajte se natrag na server gdje ste ga vidjeli.
Cestitam, sad ste mu iza leda.
Makar, to moze dati poprilicno zabavne rezultate ako skuzite tu mogucnost na vrijeme.
Primjer ovdje:
http://www.rockpapershotgun.com/2012/06/08/ah-i-just-need-to-share-this-day-z-story/

Druga stvar je serverhop farming.
Dosli ste u neki vojni camp, ali nema vise loota?
Nema problema, samo se trebate prebacivat izmedu servera dok ne nadete nesto sto vam se svida na toj lokaciji.
Disconnect-reconnect-disconnect-reconnect.
I tako u krug.
Ili forsat loot respawn na nekoj lokaciji time da jednostavno bacite sav svoj loot na pod.
Iz nekog razloga to respawna sve loot dropove u blizini.
« Zadnja izmjena: 10. Lipanj, 2012., 17:32 Yuri »

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #222 : 10. Lipanj, 2012., 17:37 »
očekivano, nek vežu charachtera za server i dodaju >>>NEKAKAV<<< "endgame" u mmo smislu jel. nekakve "instance", dungeone, bossove i tako. ;__;
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #223 : 10. Lipanj, 2012., 17:42 »
Trebaju dodat construction opcije.
Naselja, mogucnost da se ista presele na druge servere i tako to.

Eventualno mogucnost claimanja odredenih sela/gradova u igri. To bi recimo bilo zanimljivo.

To bi onda dalo konkretne ciljeve za grupe u igri. Jedini smisao grupiranja trenutno je radi dodatne sigurnosti. Lakse ubijas druge u grupi... i to je to.

Nista vise od toga.  :wildboy:

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #224 : 10. Lipanj, 2012., 17:49 »
@zvone
Kakav je to glupi prijedlog? Ovo nije MMO. :wildboy:
Ili si sarkastičan?


Also, Yuri, shvati da je ovo Alpha još uvijek. :wildboy:
Još se dodaje sadržaj, neke stvari treba popraviti, neke dodati, neke izmijeniti, itd. Bilo je nekakvih rasprava o "krvavim facama" za ubojice i tak. Rocket je i pričao da neće izbacit humanity, neg da će i to kasnije dobit neku ulogu, neš kao bandit skinovi, al nije išao u detalje. Server hopanje će isto bit riješeno jer i Rocketu to ide na kurac. Dodat će neki timer ko u WoWu il tak neš.
A i ono, nije nemoguće nać neke friendlije, mada je teže u svakom slučaju. Doduše, najlakše se skompat kad krepaš i kreneš s Makarovom. Ili nađi grupu i igraj s njima. Ja imam svoju grupu s kojom igram svaki dan i zabavno mi je. Ne igramo deathmatch, al ak nas netko napada, počinje manevriranje i timski rad, prilagođavanje situaciji, itd. Uglavnom izbjegavamo druge ljude i teške pvp zone kao černo / elektro. Tu i tamo idemo do NWA.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9