HCL.HR

Battlefield 3

  • 428 Odgovora
  • 114576 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #180 : 09. Svibanj, 2012., 14:19 »
ping  :geek:

Battlefield koristi hibridni netcode. Tako oni s visokim pingom te zapravo skinu iza zidova, dok ti njih vidis normalno(ne ranije, jel).
Jedna od stvari koja mi ne lezi u toj igri, zajedno sa suppression mehanikom kojom su ujebali igru u zadnjem patchu.
Prestao igrat odonda. Cu probat opet ako srede to u skorije vrijeme.

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #181 : 13. Svibanj, 2012., 10:57 »
El bi bila koja dobra dušica pa pošto sam ja početnik da mi objasni razliku između modova (coquest large, conquest, conquest assault large, conquest large, rush, squad rush, squad dmt, team dm) te da mi preloži koja je mapa najbolja (nemam back to karkandad btw), plez ;)

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #182 : 13. Svibanj, 2012., 11:02 »
Modovi

za mape ne znam, jer nisam igrao, ali imaš na toj stranici i informacije o mapama, kao uostalom i o oružjima i ostalim stvarima koje bi te mogle zanimati.

Mape, jel

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #183 : 13. Svibanj, 2012., 11:10 »
Modovi

za mape ne znam, jer nisam igrao, ali imaš na toj stranici i informacije o mapama, kao uostalom i o oružjima i ostalim stvarima koje bi te mogle zanimati.

Mape, jel

Thanks bro ;)

*

Smoki

  • n00b
  • 3
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #184 : 13. Svibanj, 2012., 18:33 »
Imam problem , kada zelim uc u MP dođe mi error za AMD Radeon Update, ali neznam zasto kad imam sve nove i nakon 2 minute igra mi se frezza. Pomoc?   :wildboy:  :wildboy:

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #185 : 14. Svibanj, 2012., 15:22 »
oni koji igraju MP:
kakav vam je ping?
jel b2k potreban, odn jel ima dosta igraca i servera na osnovnoj verziji igre s pristojnim pingom (manje od 90ms)?
kakva je situacija sa cheaterima?

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #186 : 14. Svibanj, 2012., 15:51 »
oni koji igraju MP:
kakav vam je ping?
jel b2k potreban, odn jel ima dosta igraca i servera na osnovnoj verziji igre s pristojnim pingom (manje od 90ms)?
kakva je situacija sa cheaterima?
Ja uglavnom igram na serverima gdje je ping od 50-60, a takvih je puno (ima njemačkih servera, ruskih itd)
Cheatera nema puno ;)

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #187 : 14. Svibanj, 2012., 19:41 »
oni koji igraju MP:
kakav vam je ping?
jel b2k potreban, odn jel ima dosta igraca i servera na osnovnoj verziji igre s pristojnim pingom (manje od 90ms)?
kakva je situacija sa cheaterima?
Ja uglavnom igram na serverima gdje je ping od 50-60, a takvih je puno (ima njemačkih servera, ruskih itd)
Cheatera nema puno ;)
uf, odlicno.

sam mi reci, onak ugrubo, jel ima vise ekipe sa dlc-om ili obicnim bf3?  gledam, ako uzmem obicni da se eventalno ne potrosi baza igraca i dobrih servera pa da ne trebam kupovat dlc za punu cijenu, s druge strane ako uzmem sa b2k, ista stvar, da nema premalo ekipe s dlcom?
« Zadnja izmjena: 14. Svibanj, 2012., 19:43 Lord of Destruction »

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #188 : 14. Svibanj, 2012., 20:00 »
Back To Karkand mape su mi najbolje u igri.

Uzmi DLC.

I nemoj bit saban i uzimat used account. Neces uopce kuzit pola stvari koje se dogadaju u igri ako sam ne levelas lika.

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #189 : 14. Svibanj, 2012., 20:03 »
ok, onda definitivno uzimam s dlcom. vec odradjeno levelanje mi je korisno, pogotovo ako su to klase koje namjeravam igrati. nemam kaj skuzit, znam igrat, igrao/igram takav tip igre, a i druge tipove fpsa

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #190 : 14. Svibanj, 2012., 20:05 »
Battlefield 3 je sasvim drugačije iskustvo od Bad Companya 2, ako na to misliš.
Tako da bolje kreni od 1. levela, puno će ti biti korisnije i naučit ćeš mape napamet i znati gdje ćeš koja oružja koristiti. I osjećaj napredovanja je savršen.
I svakako uzmi Back to Karkand, uživat ćeš.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #191 : 14. Svibanj, 2012., 20:08 »
jedino mape treba naucit, da, al nije to problem. mislim na tip igre s velikim mapama i timskim radom i realnom putanjom metka, tipa red orchestra

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #192 : 14. Svibanj, 2012., 20:11 »
Niti jedan drugi FPS nema suppression. Neces znat igrat.

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #193 : 14. Svibanj, 2012., 20:13 »
ima upravo red orchestra. igrao sam i betu bf3, tako da znam to i jos neke specijalne elemente gameplaya

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #194 : 14. Svibanj, 2012., 20:19 »
Beta se razlikuje od pune verzije, ono. :wildboy:

Možemo mi tu sad pametovati, na tebi je odluka. :hug
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9