HCL.HR

Battlefield 3

  • 428 Odgovora
  • 114737 Hitova
*

xeel

  • *
  • 138
Battlefield 3 - pomoc
« Odgovori #255 : 11. Srpanj, 2012., 23:56 »
Pozdrav. Kupio sam Battlefield 3 (original znači) i ubacio sam oba dva CDea. To se sve updatealo i kopiralo i to. No kada sam pokrenuo igru ništa se nije dešavalo. Znači kliknem "Play" i piše ono launching no kada se zatvori taj launching nema ničega. Tako sam par puta probavao i onda sam otišao na internet tražit rješenje. Gledao sam kao taj start up problem i izgleda da je problem do Windowsa koliko sam pročitao. Jer ja imam ilegalan Windows 7 Ultimate. Onda sam tražio kako to popraviti i učinio sam sve po ovom videu - Battlefield 3 crash/freeze (sound loop) FIX! READ DESCRIPTION! Prije nego što sam to sve napravio dole mi je u desnom kutku pisalo "This copy of Windows is non-genuine" tako nekako. No kada sam učinio sve te korake i po koraku sam restartao komp kada se opet upalio toga više nije bilo. Pokrenuo sam test sa oficijalne Windows stranice da li je moj windows legalan ili ilegalan i pisalo je da je legalan i sad ja sam također kliknuo na "repair install" od Battlefield 3 (preko origina) i to učinio. Išao sam pokrenut opet igru i ništa. Pokušavao sam još naći toga ali ništa nije radilo. Može li pomoć ako netko zna? Ili mi preporučiti nekog informatičara ili tako nešto. Hitno je jer mi je ono. Ta igra mi je vrh. Na prošlom je kompu nisam mogao podržat, a ovaj novi sam dugo čekao pa eto da je isprobam više. Za kontakt imate moj e-mail: [email protected] ili ovu temu isto mi je.

MOLIT ĆU BRZE ODGOVORE :).

By the way - ovdje je tema sa www.bug.hr gdje sam još nešto pokušao pa eto - http://www.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/battlefield-3-pomoc/156453.aspx.

*

xeel

  • *
  • 138
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #256 : 12. Srpanj, 2012., 21:00 »
Bump, molio bih da pročitate ovo gore :ave:

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #257 : 19. Srpanj, 2012., 16:31 »
kolko kosta premium ?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #258 : 19. Srpanj, 2012., 17:21 »
50 €
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #259 : 19. Srpanj, 2012., 23:45 »
(EDIT: jbg, sad sam tek vidio da je na naslovnoj strani)

Battlefield 3 Armored Kill Gameplay Trailer
« Zadnja izmjena: 19. Srpanj, 2012., 23:55 Lord of Destruction »

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #260 : 20. Srpanj, 2012., 08:58 »
Jedva čekam. Ove dosadašnje mape sve mi dosadile ;)

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #261 : 28. Srpanj, 2012., 00:33 »
Pozdrav. Kupio sam Battlefield 3 (original znači) i ubacio sam oba dva CDea. To se sve updatealo i kopiralo i to. No kada sam pokrenuo igru ništa se nije dešavalo. Znači kliknem "Play" i piše ono launching no kada se zatvori taj launching nema ničega. Tako sam par puta probavao i onda sam otišao na internet tražit rješenje. Gledao sam kao taj start up problem i izgleda da je problem do Windowsa koliko sam pročitao. Jer ja imam ilegalan Windows 7 Ultimate. Onda sam tražio kako to popraviti i učinio sam sve po ovom videu - Battlefield 3 crash/freeze (sound loop) FIX! READ DESCRIPTION! Prije nego što sam to sve napravio dole mi je u desnom kutku pisalo "This copy of Windows is non-genuine" tako nekako. No kada sam učinio sve te korake i po koraku sam restartao komp kada se opet upalio toga više nije bilo. Pokrenuo sam test sa oficijalne Windows stranice da li je moj windows legalan ili ilegalan i pisalo je da je legalan i sad ja sam također kliknuo na "repair install" od Battlefield 3 (preko origina) i to učinio. Išao sam pokrenut opet igru i ništa. Pokušavao sam još naći toga ali ništa nije radilo. Može li pomoć ako netko zna? Ili mi preporučiti nekog informatičara ili tako nešto. Hitno je jer mi je ono. Ta igra mi je vrh. Na prošlom je kompu nisam mogao podržat, a ovaj novi sam dugo čekao pa eto da je isprobam više. Za kontakt imate moj e-mail: [email protected] ili ovu temu isto mi je.

MOLIT ĆU BRZE ODGOVORE :).

By the way - ovdje je tema sa www.bug.hr gdje sam još nešto pokušao pa eto - http://www.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/battlefield-3-pomoc/156453.aspx.

Pa šta hoćeš? Sad imaš Battlefield 3  :fpalm:
To ti je normalno da ne radi, začudio bi se. Može stvarno svašta bit s tom usranom igrom. Sve joj smeta i ona smeta svemu.
Kao prvo, uopće nisi opisao problem.
Koji komp imaš (detalji)
Zašto imaš uključen kretenski AutoUpdate za win 7??? (zato si i skinuo update KB971033 koji provjerava legalnost windowsa pa si dobio kretensku obavijest o nečemu što već znaš u donjem desnom uglu)  :fpalm:
koje su ti verzije NET frameworka?
u kojem browseru otvaraš Battlebook?
koja ti je verzija drivera od grafičke?
« Zadnja izmjena: 28. Srpanj, 2012., 00:45 mymoon »

*

0411

  • *
  • 9
  • Ima problema sa č/ć i ije/je
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #262 : 28. Srpanj, 2012., 02:57 »
Jer nema EA/Origin svoj support sistem, mozda njih mozes pitat?
CONGLATURATION!!! YOU HAVE COMPLETED A GREAT GAME.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #263 : 28. Srpanj, 2012., 09:21 »
jel* I da, ima, a ne da tu pitas...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Benni

  • *
  • 86
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #264 : 07. Kolovoz, 2012., 17:37 »
Armored kill je jednostavno jaw dropping
konacno cemo okusit malo pravog battlefielda u trojci
No cover all man.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #265 : 09. Kolovoz, 2012., 19:10 »
Igra ko MP bez ovih dodatnih DLC mapa?

Ak igra neko nek me doda pa da zahalamo koju, Kveki sam u igri na PCu jel  :ementaler:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #266 : 09. Kolovoz, 2012., 22:03 »
Ja igrao danas nekih 2-3 sata prvi put i jako sam zadovoljan. Šteta što nisam prije bio u mogućnosti uzet Origin account, odnosno igru preko njega. Ovaj sam dobio na posudbu, no ako mi se svidi kupit ću ga. Nevjerovatna igrivost, količina mapa. O grafici i zvuku da ne pričam - melem jebeni.

 :ementaler:

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #267 : 16. Kolovoz, 2012., 17:05 »
Zna možda netko gdje bi mogao kupit BF 3 Premium do negdje 200 kn-a? Ono preko origina mi je jednostavno preskupo. Znam da je u indiji bilo za negdje 22€ ali je prošla ponuda.


Odg: Battlefield 3
« Odgovori #268 : 17. Kolovoz, 2012., 01:00 »
mislim da sam vidio na bugovom forumu upute kako kupiti jeftinije/indijski/.... pa probaj tamo potrazit

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #269 : 17. Kolovoz, 2012., 01:02 »
Da gledao sam tamo i čitao temu jednu, ali to za indiju je prošlo i poskupili su.  :wildboy: A ostali nisu tako jeftini, barem kolko sam pročitao.


Ima li itko uopće premium? Je li se isplati kupovati?


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9