HCL.HR

Battlefield 3

  • 428 Odgovora
  • 114724 Hitova
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #285 : 18. Studeni, 2012., 19:59 »
ne znam zasto bi se morao  na ista privikavati, ja sam instalirao prvi battlefield sad kad je dijeljen pod free, prije nisam nikad igrao bf kao serijal jel me nije zanimao i vidio sam masu slicnosti s bf3. onda je vjerojatno bc2 jos slicniji bf3. osim supperssion mehanike! po meni ne treba ti premium, ja sam ga uzeo i jedno kratko vrijeme je zanimljivo igrati expansione, ali veliku vecinu vremena igram mape iz obicnog battlefielda 3, a oruzja koja koristim isto se nalaze vec u osnovnom battlefieldu 3 a imas ih masu na izbor. mozda jedino da uzmes limited edition, odn bf3+back to karkand jer su tamo dobre mape

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #286 : 18. Studeni, 2012., 20:14 »
A gle, razlike ima podosta. U BC2 je puno vise destrukcije prisutno, dosta je drukciji dizajn mapa i dizajn oruzja opcenito. Imas dosta novosti u Bf3 koje ti se mozda i nece svidjet. Pogledaj malo recenzije i zakljuci dali su ti videne stvari pozitivne ili negativne. Premium ti je u Algoritmu 370kn, dobis gro novih i po meni puno boljih mapa od orginalnih, i puno oruzja. Tak da ako mene pitas defnitivno premium. Meni na primjer orginalne mape nisu nimalo dobro sjele nakon sto sam doso sa BC2. Ali ove  u Premiumu su mi puno zabavnije i dinamicnije. Ali opet zavisi o tebi. Tesko je po razlicitim dojmovima na forumu zakljucit jel to za tebe ili ne. Puno ti je pametnije pogledat gameplaya malo i malo recenzija pa vidjet.

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #287 : 19. Studeni, 2012., 10:04 »
recite mi jel u algoritmu ima samo kod za ps3 premium , jer imam vec igru , inace 750 sati bf3 , nikada ne dosadi , aktivan u clanovima , i mogu reci da je bf3 skočio od prijašnjeg nastavka , ponajviše po grafici , popularnosti i vozilima , a nešto manje po kvaliteti mapa i oružjima

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #288 : 19. Studeni, 2012., 10:53 »

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #289 : 19. Studeni, 2012., 22:06 »
piše kod koji se nalazi u pakiranju , e meni ne treba pakiranje vec samo kod , usput ja trebam kod za ps3

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #290 : 19. Studeni, 2012., 22:17 »
Onda ti je najbolje da im pošalješ mail i pitaš.

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #291 : 20. Studeni, 2012., 10:08 »
Pozdrav, evo nov sam na forumu  ;)

ako koga interesira nek me doda na BF3, nick mi je kao i na forumu -> 8string

a što se tiče premiuma  prek origin stora košta 50€ (otp 370kn) i za to dobiješ posebne dogtagove (vezane uz achievemente koje samo sa premiumom možeš dobit), camo paint za određena oružja, u cijenu ti ulaze svi DLC-ovi za BF3 koji su sada vani, a i oni koji tek dolaze -> s time da dobiješ mislim 2 tjedna ili mjesec dana korištenje novog DLC-a prije nego što dođe u normalnu prodaju. Mislim da je to čist ok no uvijek potrošim novce na nekaj drugo umjesto da si sačuvam za to  :hihi:

Ja ga nisam kupovao već sam se "krpao" kada origin ima popuste, evo kupil sam CQB za 7€ kada je bil popust 50% za noć vještica. Vjerujem da će povodom Božića biti opet tak nešto... no nisam imal strpljenja čekati pa sam Armored Kill kupil neki dan  :thumbs:

Super mi je DLC, mapa Alborz Mountains mi je posebno draga jer najčešće igram sa reconom

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #292 : 20. Studeni, 2012., 10:22 »
koji si lvl. , bdw igra li jos tko pro tank da podijelimo iskustva  :piva:

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #293 : 20. Studeni, 2012., 10:28 »
a nisam ti tak visoko, trenutno rank 49 :)

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #294 : 20. Studeni, 2012., 19:17 »
Hvala vam puno momci  :piva:

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #295 : 20. Studeni, 2012., 19:48 »
samo nemoj padat na reklame i slicno. premium se JEDINO isplati uzeti ako hoces sve expansione. s tim da se po meni B2K isplati kupiti. u njemu su mape i oruzja iz bfbc2, s tim da su mape dobre (najbolje?), oruzja su solidna, igrao sam neko vrijeme s njima, ali nisam nasao primjenu, bolja su osnovna. serveri s B2K mapama su najpuniji. armored kill takodjer je ok, ako igras velike mape i hoces sve puno vozila. neces previse napraviti kao pjesadija tamo. close quarters se NE isplati kupiti. nema nekih dobrih oruzja unutra, a mape nitko ni ne igra, prazni su serveri s CQom. o aftermathu i end gameu ne mogu suditi jer ih nisam igrao, buduci da nisu izasli, ali po vidjenom aftermath mi izgleda osrednje. osrednje lose. s premiumom mislim da dobijes 2 tjedna ranije pristup expansionima.

dogtagovi i skinovi/camo paint za oruzja u premiumu, a i opcenito, su gluposti, to ti je jedino ako hoces biti ovisnik o igri. s premiumom dobijes i odvratan narancasti noz s kojim me sramota klat ljude, a ne mozes ga vratit na obicni noramlni izgled. dobijes i mislim samo 4 skina za SAMO 4 oruzja, znaci jedno po oruzju i zapravo ih ne dobijes nego ih krvavo moras otkljucat a nakon kaj ih stavis na oruzje ono izgleda superruzno. puno ljepse, mocnije i normalnije izgleda obicno oruzje. relano, to ti se moze svidjeti ako si mlad igrac ili si u igri fokusiran na napredovanja i otkljucavanja, a ne na gameplay.

na kraju sve ovisi jel u bf igras conquest ili tdm, ima nekih ljudi koji u bf3 igraju jedino tdm, to mi nekako nije battlefield. i jos opcenito za bf3, imaj na umu ako igras snajpera da sa scopeom povecanja 6, 8 i 12 puta imas onu mehaniku bljestanja koje govori svima di si, bez obizra jel ciljas, stojis, trcis ili lezis. premium mozes uzeti preko meksickog origina za 30e umjesto da bacis jos 20, 30 ekstra
« Zadnja izmjena: 20. Studeni, 2012., 19:50 Lord of Destruction »

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #296 : 20. Studeni, 2012., 20:05 »
cek koliko kost b2k ili jednostavno mogu uzeti limited edition :D

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #297 : 20. Studeni, 2012., 22:33 »
ejj ljudi igram bad company 2 i za Božić sam si mislio kupiti bf3 i sad mene zanima jeli prevelika razlika izmedju 3 i bc2 tj. ocu li se uopce priviknuti na njega  jer nije mi tako lako baciti 300-400 kuna u zrak :P i jos me zanima jeli se isplati kupovati obični bf ili premium naravno kupujem ga zbog multiplayera koji izgleda odlično  :piva:
ista stvar samnom!

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #298 : 20. Studeni, 2012., 22:58 »
cek koliko kost b2k ili jednostavno mogu uzeti limited edition :D
ne znam, vjerojatno svi expansion packovi imaju istu cijenu. mozda 15e, ali ne znam, lupam. limited edition ti je lakse uzet, ja sam kupio LE akaunt kad sam uzimao bf3 za 100kn. ali pazi jer su na forumima zabranili prodavanje akaunta, a preko oglasnika nije bas sigurno

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #299 : 21. Studeni, 2012., 09:38 »
@tony_krivic - B2K ti je 15€ ko i svi DLC-evi za Battlefield  ;)
                       al ak ti nije hića čekaj Božić kad bu ziher neka rasprodaja na Origin store-u  :D


evo malo infoa što se tiče idućih stvari (odnosno kaj ja mislim o tome)

B2K - za sada najbolji DLC koji je izašao i stvarno je "must have". mape su izvrsne i oružja su super.  
CQB - kupil ga za 7€ na rasprodaji i razočarao se, nije to Battlefield. po meni je to samo malo bolji TDM. igrači se moraju priviknuti da će prvih 10 rundi ginut sam tak jer je tempo dosta ubitačan, bez obzira dali ste veteran ili n00b. moj prijedlog -> zaobići!
AK - igram ga već negdje tjedan dana i jako sam zadovoljan, rekao bi da je malo slabiji od B2K-a jer su mape PREVELIKE i zna tu i tamo biti praznog hoda radi naglaska na vozila. (20 igrača zeme tenk/helić/avion, a drugi nek se traže na mapi) Recimo Alborz Mountains je predobra mapa za recon-a i meni jedna od najdražih od svih BF3 mapa ikada

Aftermath - sve kaj dobiješ od oružja je taj samostrel sa 4-5 različitih strijela i to je to. te 5-8 novih dogtagova -> prestrašno
Premium - slažem se sa svime što je Lord of Destruction rekao, no ono što me počinje jako živcirat je da su počeli delati servere samo za ekipu sa premiumom što mi se nikako ne sviđa -.-

možda bu Endgame zakon :D

B2K i AK  :thumbs:

pitanje: dal znate koji cro server da radi i da ima ljudi na njemu?
« Zadnja izmjena: 21. Studeni, 2012., 10:12 8string »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9