HCL.HR

Battlefield 3

  • 428 Odgovora
  • 114756 Hitova
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #210 : 03. Lipanj, 2012., 15:17 »
uf, ko ce to napisat... :D

evo: ja 80% vremena igram engineerom.
A91 + pks holo ili infrared (IR) (ovisno o mapi, infrared koristim na metro i damavand peaku u tamnim tunelima, mozes skinuti nekog ko djubre, na ostalima holo) + suppresor/heavy barrel/laser, ovisno o velicini mape.
ako se bas fajtaju na daleko na velikim mapama, onda koristim aks74u sa sa pks holo+heavy barrel.
od ostale opreme-rpg, eventualno igla ako su losi piloti u suprotnom timu +repair.

na svim klasam koristim kao specijalizaciju sprint, a kao pistolj mp443 tactical, eventualno suppresed ako imam i primarno oruzje s prigusivacem.
btw, neznam jel znas, pazi kad udjes u mec da se pridruzis nekom squadu sa igracima koji imaju squad specialization. ja se pridruzim onima koji imaju extra ammo i extra explosive, sto znaci da onda imam vise metaka i raketa iako nemam tu specijalizaciju.

assault:
m416 + red dot + grip + heavy barrel ako trebam veci domet.
aek971 sa heavy barrelom ili laserom ako trebam sprejanje
ostala oprema default

support:
m240b + red dot + laser, bez bipoda, ostala oprema default.

recon:
l96 ili sv 98 sa 12x ballistic scope + straight pull bolt, ostala oprema default.

od vozila najvise koristim anti-aircraft sa thermal camo+ir smoke+ aa missile.

tenk: thermal camo + ir smoke + canister shell

ifv: ir smoke+apfsds shell + jos nesto, mozda belt speed, ne znam.

sa helijima i avionima ne igram jer ne znam dobro pucat iz njih jos, koristim samo transportni heli di oni rokaju s minigunovima i to sam se dobro uvjezbao vozit
« Zadnja izmjena: 03. Lipanj, 2012., 15:29 Lord of Destruction »

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #211 : 05. Lipanj, 2012., 12:30 »
Evo ja si sada mislim kupiti Premium. Vidim da je 50 dolara. E sad kako to ide, ja dam broj kartice, podatke i to sve, a kakva je stvar sa valutama?

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #212 : 05. Lipanj, 2012., 14:25 »
nemam blage, al ja to nebi uzimao, pitanje je kolko ljudi ce imati sve dlc-ove, ja sad vidim da velika vecina nema niti B2K, probaj razmislit i pricekat da vidis, ako ce se poslije moci uzet taj premium. ja mozda uzmem armored kill i to samo zato jer ce (po vidjenom) biti visecijevni bacac raketa unutra, da mi je to vidjet  :ave: :ave:

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #213 : 05. Lipanj, 2012., 14:29 »
nemam blage, al ja to nebi uzimao, pitanje je kolko ljudi ce imati sve dlc-ove, ja sad vidim da velika vecina nema niti B2K, probaj razmislit i pricekat da vidis, ako ce se poslije moci uzet taj premium. ja mozda uzmem armored kill i to samo zato jer ce (po vidjenom) biti visecijevni bacac raketa unutra, da mi je to vidjet  :ave: :ave:
Kakve veze ima imaju li mnogi igraći pojedini dlc. Važno je samo da ih ima nekolicina za igranje. Ali premium ne donosi samo dlc-eve.
Nego mene ugrubo zanima ovako, ja dam broj karticu i to sve, a na kartici, na računu kune. I kako sad, uzimaju li oni kune ili?

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #214 : 05. Lipanj, 2012., 14:43 »
mislim da bi trebao imati racun s eurima, al nisam ziher

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #215 : 07. Lipanj, 2012., 22:54 »
dosao BF3 patch 2gb

detalji:
http://blogs.battlefield.com/2012/05/bf3-june-update-announce/

napokon:
Increased the range on the AA guns so they can reach vehicles hovering at the maximum height in select maps.

otkad ja igram igla i stinger su potpuno neupotrebljivi. zapravo ne znam jel se ovo odnosi na njih :S
« Zadnja izmjena: 07. Lipanj, 2012., 22:57 Lord of Destruction »

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #216 : 08. Lipanj, 2012., 22:19 »
Wierd Battlefield 3 problem

Događa mi se od ovog nedavnog updejta. Imam rusku verziju i skinuo sam te potrebne nove fajlove ali opet mi se to događa. Ako netko može pomoć bio bi zahvalan.


Odg: Battlefield 3
« Odgovori #217 : 08. Lipanj, 2012., 22:50 »
jesi instalirao battlelog browser plugin? novu verziju. (pretpostavljam da jesi ako je ovo tvoj video) meni ga nije htjelo instalirat i nisam mogao u igru, ali sad sam uspio. mozda ti je nesto s tim...
« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2012., 22:52 Lord of Destruction »

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #218 : 08. Lipanj, 2012., 23:00 »
Da to je moj video, instalirao sam taj novi cijeli update. Da nisam nebi imao taj novi dizajn. Probao sam čak i repair na originu ali nije ništa pomoglo.


Odg: Battlefield 3
« Odgovori #219 : 09. Lipanj, 2012., 10:26 »
hm, cek, mozda se ne kuzimo. i ja sam imao cijeli update (2gb) i novi dizajn, ali nije mi radilo jer se nije instalirao plugin za browser. uglavnom, u addinovima-plugins ti treba biti 2 nova:

esn launch mozilla plugin 1.122.0.0 i esn sonar api 0.70.4.0. provjeri, ako ih imas onda ti ne znam pomoci. i meni se ispred web adrese u browseru trebalo ukucati https://, pogledaj ono i probaj staviti ovo u adresu ispred prije nego udjes u igru

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #220 : 09. Lipanj, 2012., 11:23 »
Imam ih.  :bonk:


Odg: Battlefield 3
« Odgovori #221 : 09. Lipanj, 2012., 11:46 »
Htio sam se ubit, ali prije toga zadaviti golim rukama j... admina s talijanskoga servera.


(Klikni za pregled slike.)


Tip je idiot. Bio je u slabijem timu,a ja sam u tom trenutku bio među prvih pet u oovom jačem. Kako god bilo, kad sam umro promjenio sam tim. Gledam ja koji kurac sad ovo, od rusa došo do amera. Sad idem ja da promjenim tim, tj. da se vratim u svoj. I vratim se, ali odjednom umrem. Piše ubijen od admina. Kako god bilo, u tom meču sam se rank upao, otključao masu attachmenta za svoje oružje. Sad krene slijedeća runda, već ona počela, meni se prikakilo i izađem ja van iz igrice. Nakon obavljene nužde vraćam se ja na Battlelog kad ima da vidim. Ja ostao od tamo gdje sam i počeo, od ranka 7. BIo sam u depri, i onda sam ponovno išo odigravat, ali na drugom serveru. Uspio sam nešto malo povratiti, ali ne puno. Prije sam otključao masu toga za assualt klasu, masu dog tagova. Ne znam, najsigurniji su onda njemački serveri jer na njima nikad nisam imao problema.
di si nasao takvog debila majke ti  :hiha2:
meni su najbolji njemacki i talijanski serveri. talijanski su kvalitetni, balansirani, nema glupih admina i drustveni su ljudi. samo je problem u tome sto serveri nisu stalno puni kao njem serveri. oni su uvijek puni i dobri su, ali su mi bolji talijanski  :hiha: lose mi je igrat na serverima drugih zemalja zbog pinga. ne zelim se spajat s nekim iz hong konga da mi bude ping 400+  :hihi:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #222 : 09. Lipanj, 2012., 23:46 »
Samo da kažem da sam sredio problem, reinstalirao sam igru i sada radi.   :approve


Odg: Battlefield 3
« Odgovori #223 : 15. Lipanj, 2012., 12:11 »
i, jel uzeo netko premium?

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #224 : 15. Lipanj, 2012., 18:40 »
Ja planiram uzet premium. Bilo je jedno vrijeme preko indijskog proxya za 22€. http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/battlefield-3-premium-kupovina/152974.aspx


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9