HCL.HR

Mass Effect 3

  • 476 Odgovora
  • 96134 Hitova
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #435 : 14. Prosinac, 2012., 21:17 »
ZASTO je lik sheperda na ljevoj strani ekrana..

Možda zato jer je protagonist u 90% TPSova na lijevoj strani?

i zakaj nemrem poyebat ashley ? ona mi je ono prirodan odabir za sheperda ;D

Kako, ne? Samo moraš forsirati razgovore sa njom i biti uz njezinu stranu kad god se sukobi sa nekim. Ja sam fino Liaru kirurški precizno sredio. :thumbs:

Kao Mass Effect megafanboy, još bih tu raspravljao, ali jednostavno nemam niti vremena niti živaca. U ostalom, o ukusima se ne raspravlja.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #436 : 17. Prosinac, 2012., 17:17 »
a ako igram na storyline način jel manje akcije ?

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #437 : 17. Prosinac, 2012., 18:02 »
U principu moraš protrčati isto što i svi drugi, ALI je akcija bitno olakšana i to bi trebalo omogućiti dosta brži prelazak tih dijelova. Ako igraš Action Mode, akcija će biti, logički, teža, a biranje dijaloga se miče te ti igra ostavi da odabireš samo neke "velike" odluke.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #438 : 13. Siječanj, 2013., 20:44 »
Sovereign i Harbinger. Sovereign je bio zaduzen za slanje signala za otvaranje Citadela kao mass relaya, sto bi omogucilo instanti dolazak ogromne kolicine Reapera direktno u centar infrastrukture skoro svih tako povezanih civilizacija. Dakle, instant win. Ali cak i na kraju ME1 je spomenuto da Reaperi ipak dolaze, time su ih samo usporili.

Vau. Misteriozno... :hiha: Ovo je to glupo krpanje rupa. Slanje signala = budjenje valjda.

Fora u prici jedinice je to sto je bila neobjasniva i misticna i neshvatljiva... ono, takva je priroda reapera i sve to. I ispalo je da nije uopce misticna nego je nesto najgluplje, najbesmislenije i najjednostavnije ikad.

Ista stvar ko Terminator 2 i 3. Ali potpuno ista.

Procitao sam samo prve dvije tranice teme pa neznam dali je na ovo bilo odgovoreno ali kao vrhunski poznavatelj Mass Effect svemira osjecam odgovornost da ti objasnim haha..

Sovereign je sluzio kao "skaut" za ostale Reapere, odnosno da ide galaksijom i proucava civilizacije i njihov napredak i kada bude vrijeme da otvori mass relay koji se nalazi u samom Citadelu. Dakle kada bi to napravio Reaperi bi ekspresno dosli u sami centar svih civilizacija te prekinuli sve komunikacije i putovanje kroz releje. Dakle gdje si se u tome trenutku nasao tamo bi i ostalo i nebi imao pojma da na drugoj strani galaksije Reaperi unistavaju sve pred sobom dok vec nebi bilo prekasno, odnosno kada bi vec doli do tebe. E sada na kraju jedinice si ti uspio unistiti Sovereigna i sprijecio signal koji je trebao aktivirati Citadel tako da su Reaperi ostali na rubu galaksije i sada su trebali doci "normalnim" putem, zato im je i trebalo 3 godine, odnosno do pocetka trojke. I jos jedna stvar, nije ih Sovereign trebao probuditi niti njima poslati signal, svi Reaperi su cijelo vrijeme povezani nekom vrstom komunikacije i oni su cijelo vrijeme znali sto se dogada, zato je Harbinger i pokazao interes da unisti Sheparda u dvojci iako jos nije niti dosao do nase galaksije. A jednom kada su dosli do prvog releja bilo je gotovo i tako su ekspresno na pocetku trojke dosli do naseg suncevog sustava i zemlje. Ako uopce ovo vidis nadam se da sam sve objasnio :)

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #439 : 13. Siječanj, 2013., 22:41 »
Čovječe, nema svrhe odgovarati na postove stare preko 2 godine.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #440 : 14. Siječanj, 2013., 13:43 »
Yuri ce zamraciti xD

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #441 : 02. Veljača, 2013., 12:23 »
dragi citatelji i korisnici foruma imam jedno pitanje za sve tko je igrao ovu igru.svi vec znati kada se krene igrati da vam igra nudi tri nacina na koja cete igrati action,role-play,i story.e.e sada jasno mi je da action nacin igranja da prica pada u drugi plan,ali nneznam razliku između role-play i story,jeli možete u jednu od tih opcija igranja kroz dijaloge direktno mjenjati sudbinu glaxsije i sami završetak igre ili je kako sam citao story mod samo sa malo manje neprijatelja a dijalozi i sam odabir sve isto?..ako netko zna volio bih da mi to napise.HVALA

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #442 : 02. Veljača, 2013., 12:34 »
dragi citatelji i korisnici foruma imam jedno pitanje za sve tko je igrao ovu igru.svi vec znati kada se krene igrati da vam igra nudi tri nacina na koja cete igrati action,role-play,i story.e.e sada jasno mi je da action nacin igranja da prica pada u drugi plan,ali nneznam razliku između role-play i story,jeli možete u jednu od tih opcija igranja kroz dijaloge direktno mjenjati sudbinu glaxsije i sami završetak igre ili je kako sam citao story mod samo sa malo manje neprijatelja a dijalozi i sam odabir sve isto?..ako netko zna volio bih da mi to napise.HVALA


U oba dvije opcije imas ukljucene sve odluke i opcije u dijalogu, razlika je u tome sto ako odaberes story mode onda ti se tezina automatski prebaci na casual. Znaci neprijatelji su slabiji, Shepard i tvoj tim je jaci nego u ostala dva moda, preciznost oruzja je veca i agresivnost neprijatelja je isto puno manja. Borba je svedena na najlaksi moguci nivo tako da se mozes skoncentrirati samo na pricu. Najbolji po meni je role playing zato sto u njemu mozes sam namjestati tezinu borbe a i tu zapravo dobijes igru onako kako je namjenjena da se igra. Znaci imas sve odluke i opcije u dijalozima ukljucene, borbu si namjestis na tezinu koju zelis i pici :)

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #443 : 02. Veljača, 2013., 12:35 »
Odabires Roleplaying ukoliko želiš isto iskustvo kao što si imao i u ME1,2.

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #444 : 05. Ožujak, 2013., 14:30 »
Kako to da niste napravili neku vijest o zadnjem singleplayer DLC-u za Mass Effect, pod nazivom Citadel? Danas je izasao i u njemu bi se trebali pojaviti svi suborci iz sva tri dijela u stilu zadnje misije iz dvojke, odnosno svi ce sudjelovati a ne kao obicno samo dva suborca. Dobiti cemo i kucu (stan) na Citadelu.  Kako su izjavili iz BioWarea, ovo je zadnji oprostaj od trilogije i najveci DLC do sada.. Danas je izasao a ja ga planiram zaigrati malo kasnije :)
« Zadnja izmjena: 05. Ožujak, 2013., 14:32 maxim.x »

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #445 : 22. Travanj, 2013., 21:57 »
Dali itko zna zasto vise nema onih wikend izazova u multiplayer mass effect 3?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #446 : 22. Travanj, 2013., 22:00 »
Spojena ti je tema sa originalnom.

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #447 : 22. Travanj, 2013., 22:25 »
Dali itko zna zasto vise nema onih wikend izazova u multiplayer mass effect 3?

Otkazan ti je sav support za ME3MP,dakle više nema ništa(DLC-ova,izazova,updateta...)

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #448 : 23. Travanj, 2013., 18:27 »
Dali itko zna zasto vise nema onih wikend izazova u multiplayer mass effect 3?

Otkazan ti je sav support za ME3MP,dakle više nema ništa(DLC-ova,izazova,updateta...)

Auuu...zasto to??

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #449 : 23. Travanj, 2013., 19:00 »
Dali itko zna zasto vise nema onih wikend izazova u multiplayer mass effect 3?

Otkazan ti je sav support za ME3MP,dakle više nema ništa(DLC-ova,izazova,updateta...)

Auuu...zasto to??



Odi vidi na njihovu stranicu,ali uglavnom tim zadužen za MP je potreban na novim projektima

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9