HCL.HR

Nintendo Wii U - općenita rasprava

  • 525 Odgovora
  • 187225 Hitova
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #330 : 06. Kolovoz, 2013., 19:34 »
X izgleda bolje od velike većine straaaaašnih next gen naslova koji su predstavljeni za PS4 i Xbone.
PSN id - ManTheRamparts01

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #331 : 07. Kolovoz, 2013., 08:54 »
, na online multiplayeru smo među prvima po CHETINGU,

 to nam je na ugled..


Sa koliko su me samo  servera banali zbog toga što sam Hrvat..


:hihi: :ave: :hihi: :ave: :hihi: :ave: :hihi: :ave:


Da ga nema......:clap::clap:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Njec

  • *
  • 109
  • Do a burrito roll! :P
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #332 : 08. Kolovoz, 2013., 02:08 »
Prodaja WiiU-a će naglo porasti tamo pred Božić, jer vel'ki naslovi dolaze na jesen, pa taman dok deca popizde na roditelje da im kupe to i to - dođe Božić - i eto pod drvom veselja za djete i patnje za roditelje, kad im sjedne rata za dajners/ameriken :bonk: :mrgreen:

***

Ma idu mi na jetra stalno te priče kako Nintendo bu propal i tako to, a nemaju nikakvih opravdanih temelja za takve izjave...

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #333 : 08. Kolovoz, 2013., 19:15 »
X izgleda bolje od velike većine straaaaašnih next gen naslova koji su predstavljeni za PS4 i Xbone.

X se i meni svidio, po onome sto smo vidjeli izgleda veliki otvoreni svijet, neka vrsta multiplayera, jrpg sto znaci odlicnu pricu, no igra nekako dobiva malo medijskog prostora, nisam vidio ni na kojem od vecih siteova da spominju tu igru,  valjda zato sto je danas moderno biti nintendo hater pa se ignorira i ono dobro kod nintenda.
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #334 : 10. Kolovoz, 2013., 21:26 »
Ovak kupujem wii u sad dal bi bilo bolje da uzmem bijelu-basic veziju ili crnu-deluxe????
Nemislim downloadat igre, uz bijelu mislim uzet assassins creed 3 join or die.
Dvoumim se pomozite!!!!! :geek:
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #335 : 14. Kolovoz, 2013., 08:48 »
Ako ne misliš skidati igre s eShopa, onda je bolje da uzmeš Basic... ali ako imaš tih 400-500kn više uzmi radije Deluxe paket - dobiješ igru (Nintendoland, koja odlično demonstrira što možeš s GamePadom raditi osim standardnog igranja),  a dobiješ i više prostora za spremanje igara ako se eventualno predomisliš kasnije i ipak odlučiš kupiti koju igru preko eShopa. U Deluxe model ti je inače uključena i promocija za kupnju igara putem eShopa u sklopu čega dobiješ određene bodove za svaku digitalnu kupnju, pa te bodove kasnije konvertiraš u popuste na nove kupnje preko eShopa.

Ali eto, ako ne misliš skidati igre, već kupovati diskove - onda ti je Basic model za nekih 2499kn svakako dovoljan.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #336 : 14. Kolovoz, 2013., 18:55 »
Za 500kn moze kupit eksterni hdd od 1tb, na koji moze instalirat igre ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #337 : 28. Kolovoz, 2013., 22:39 »
ljudiiii, jucer sam kupio wii u i vec 2 dana pokusavam napravit update, medutim nikako da dodje do kraja updejta. non stop mi salje neku gresku doslo je do 1/3 i kaze da nema interneta ili da je neki prob u serverima, sta da radim? :/

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #338 : 29. Kolovoz, 2013., 10:17 »
:/

Ne znam čovječe, čudno je to malo. Nema druge nego da pokušaš još par puta - moralo bi to proći bez problema.

Internet konekcija ti je stabilna?

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #339 : 03. Rujan, 2013., 19:20 »
ljudiiii, jucer sam kupio wii u i vec 2 dana pokusavam napravit update, medutim nikako da dodje do kraja updejta. non stop mi salje neku gresku doslo je do 1/3 i kaze da nema interneta ili da je neki prob u serverima, sta da radim? :/

Koju si zemlju odabrao??? Stavi da si iz UK i onda bi update trebao normalno raditi!

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #340 : 05. Rujan, 2013., 19:52 »
Zna li netko sljedeće. U posjedu sam WiiU Basic verzije i htio bih skidati igre preko Shopa, e sad pošto je 8GB malo, da li WIiU podržava spremanje igara sa shopa na HDD ili SD kartice?

Hvala!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #341 : 06. Rujan, 2013., 07:10 »
Da, da - zato im jedina dva modela konzole i imaju tako malo memorije - jer računaju da si sam to povećaš eksternim uređajima po želji i potrebi.

Doduše, ima jedna glupost vezana uz to - USB portovi na Wii U nisu dovoljno snažni da napajaju eksterni HDD ako on treba napajanje preko USB-a. U tom slučaju trebaš tzv. Y kabel tako da HDD spojiš na dva USB porta na Wii U (tada ima dovoljno snage).

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #342 : 06. Rujan, 2013., 08:24 »
U prijevodu, ako kupis velik 3.5' externi HDD on ce radit jer ima vlastito napajanje, a mali 2.5' externi HDD mozda oce a mozda i nece :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #343 : 06. Rujan, 2013., 10:05 »
Onda je mi je najbolja solucija SD kartica od 32 ili 64gb, jer gledam da 64gb košta oko 350kn. Hvala!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #344 : 06. Rujan, 2013., 10:10 »
Sa službene FAQ stranice za Wii U:

What SD Cards are Compatible?

Important Note!

An SD card adapter is required when using mini SD or micro SD cards.

Answer:
SD memory cards up to 2 GB
SDHC memory cards up to 32 GB
SDXC and fast-transfer UHS-type memory cards are not compatible.

---

Tako da - nemoj kupovat 64GB :)

EDIT: Zapravo... nisam siguran da SD kartice uopće možeš koristiti za Wii U igre... mislim da je tamo za Wii BC.
« Zadnja izmjena: 06. Rujan, 2013., 10:12 Ementaler »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9