HCL.HR

Bioshock Infinite

  • 383 Odgovora
  • 105414 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #360 : 11. Kolovoz, 2014., 22:35 »
Ma daj molim te. Stalno u igri ideš negdje, a nigdje ne završiš. 15 airshipa prema Parizu, nijedan ne stigne nigdje, pa one besmislene borbe s i protiv Voxova, Finkova tvornica apsolutno nepotreban dio za išta... prazan hod i ništa drugo.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #361 : 11. Kolovoz, 2014., 23:43 »
Kao i tvoj zivot :hiha:
Nezz igra nije za tebe i to je uredu.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #362 : 12. Kolovoz, 2014., 00:25 »
VRLO DOBRE RASPRAVE KORISNIČE COLE

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #363 : 12. Kolovoz, 2014., 00:54 »
15 airshipa prema Parizu, nijedan ne stigne nigdje

Fulao si fudbal. Ako si stvarno mislio da idu prema Parizu onda nezz.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #364 : 12. Kolovoz, 2014., 01:04 »
Pa jesu li išli? U nekoliko navrata? Tj., ovisno o tome kako se Bookeru digo ku*ac, odnosno koliko je sentimentalan bio prema Elizabeth. To što je odlazak u Pariz na kraju postao nebitan radi WOAH plot twista je skroz druga stvar.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #365 : 12. Kolovoz, 2014., 07:33 »
Normalna stvar je da se jedna igra ne moze svidjeti svima. Ti si jedan od rijetkih kojima se nije svidjela i to je to. Samo se nadam da shvacas da si u velikoj manjini i to bi ti nesto trebalo govoriti. :thumbs:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #366 : 12. Kolovoz, 2014., 08:22 »
http://i3.minus.com/ibuCqEIJ1wnHe6.png
http://i3.minus.com/iRzIlvKkf5gTb.png
http://i7.minus.com/imJUs5Ct5fRTg.png
POPRAVLJENI LINKOVI (retardirani forum i glupi tagovi :wildboy: )

osvrt na Bioshock Infinite, UPOZORENJE: ogroman tekst

samo za Me666 (i ostale koji žele provjeriti svoje znanje o priči :D)
« Zadnja izmjena: 12. Kolovoz, 2014., 21:46 DeS3InY »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #367 : 12. Kolovoz, 2014., 10:49 »
Ja odustajem od vas zombija :ave: koliko vam se puta mora napomenuti da sam ja shvatio sve o priči, ali da mi je glupo prenapuhana i prepotentna tamo gdje je mogla biti jednostavna. I što mi ovaj tekst koji si zalijepio (koji je btw isti u 2 linka dok u trećem ne radi, a završava sa To Be Continued) govori? Da je sve o priči rečeno na samom početku i na samom kraju igre, dok u ostatku (famoznih 80% o kojem drobim već ohoho) se ništa ne događa. Osim toga, to je pozadina priče. Sama priča koja se događa u tom trenutku s Bookerom i Elizabeth u toj realnosti zbilja nema smisla jer u tom trenutku u toj realnosti njima je u više navrata cilj stići negdje, krećući se po toj pozadinskoj priči, a da u konačnici nigdje ne stignu, osim na početak pozadinske priče negirajući uopće važnost ove igre (po pitanju priče dakako) kao igre, srozavajući je na nekakav film koji se odvija u pozadini dok mi pucamo po tu tamo nekim policajcima i teroristima. Da je Booker u jednom trenutku igre imao izbor onda bih rekao aha okej ova priča je važna zato i zato pa se zato i zato razlikuje od svih ostalih univerzuma, nego NE, apsolutno suprotno - koliko se na kraju da zaključiti varijacije su minimalne i na kraju sve ima isti ishod što bi po nekim tumačenjima after credits scene moglo značiti da krug nije uopće prekinut jer se Booker ponovno nađe nad Anninim krevetićem u nepoznatoj točki vremena.

@maxim.x: najjače mi je kako vi ljudi ne znate čitati. 80/100 znači da mi se IGRA nije svidjela? 80/100 je loša ocjena? Kriste Bože gori ste od Sony fanboysa na Reboot.hr forumu.

Ozbiljno neću više trošiti vrijeme na vas.

EDIT: Al zbilja mi je fascinantno vaše razmišljanje. Dakle ako ti se priča ne sviđa nisi ju skužio. Da si ju skužio svidjela bi ti se. To je kao da govorite nekome tko ne voli sladoled od čokolade (primjer nečega što 99% ljudi voli) da nije skužio njegov okus. I da je glup. I da ga proba kad bude stariji.

Malo se pogledajte u ogledalo ekipa.
« Zadnja izmjena: 12. Kolovoz, 2014., 10:52 Me666 »

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #368 : 12. Kolovoz, 2014., 11:10 »
Destrini sredi linkove pls, htio bih pročitat.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #369 : 12. Kolovoz, 2014., 14:41 »
Nisam ja spomenio tvoju ocjenu i rekao da je losa. Ja pricam o tvom osvrtu u kojemu si vecinu teksta nabrajao stvari koje ti se ne svidaju, od price pa do toga kako 80% igre nema smisla. Covjek bi po tome zakljucio da ti je igra losa, no ako ti kazes drugacije onda je valjda tako (iako dosta cudno).

Uglavnom, slazem se da se ne trebamo vise raspravljati. Samo sam ti ovo jos htjeo objasnit i to je to od mene. Zivio :piva:

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #370 : 12. Kolovoz, 2014., 15:02 »
lol e me666 jedino rješenje je za tebe da se zadržiš na manageru cijele godine, ne pišeš recenzije i ne diraš "pametne" igre.

Ne kužim zašto je priča prepotentna kad smo se u toliko igara nagledali toliko govana iz priča. Ovo je još mila majka.
Prenapuhana i prepotentna. Kvragu svaka priča i igra je danas prenapuhana i prepotentna. Da se proda. Far Cry 3 = klinac padne na otok, piša u gaće od straha al idući dan kolje jače nego Arnie u Commandosu i Predatoru kombinirano, MGS serijal ? kriste koliko je tu prenapuhanih gluposti isto kao i u Splinter Cell serijalu samo na malo drugačiji špijunski način za oba serijala ne želim ni početi. AC serijal ? U svoj svojoj fenomenalnoj gameplay mehanici nije malo sumnjivo da baš jedan assassin pobije cijeli grad i može se popesti na sljemenski toranj za 7.6 sekundi ? Da ne spominjem napuhani COD gdje više ni nemaju ideja šta bi.

Okej u nekim dijelovima malo mješam nerealnost likova i okoline vs napuhanost  priče al you get my point. Sve je danas napuhano.
Al naprotiv u većini tih "napuhanih" igara imaš neki kraj i kulminaciju priče koja završava. Infinite te ostavlja ono u zraku. Dosta sam razmišljo nakon kraja, ošo gledat na Bioshock wiki da si objasnim neke stvari. Dosta je intrigantan kraj. I zar nije poanta sa alternativnim stvarnostima i putovanjem kroz vrijeme bla bla da te zbune na neki način.Zamisli sebe na Bookerovom mjestu (što nam igra i želi predočiti) zar ne bi ni sam znao gdje si i tko si više nakon toliko prolaska kroz različite stvarnosti ? Shvaćam što te zasmetalo, imaš osjećaj da su pretjerali a neke dijelove nisu iskoristili kako spada. Slažem se. Za neke dijelove. Ali ako ništa drugo kraj je epski jer te ostavlja razmišljat dugo šta se dogodilo a ne jedan COD recimo di na kraju ubiješ glavnog terorista i to je to. 
« Zadnja izmjena: 12. Kolovoz, 2014., 15:17 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #371 : 12. Kolovoz, 2014., 15:14 »
koliko vam se puta mora napomenuti da sam ja shvatio sve o priči, ali da mi je glupo prenapuhana i prepotentna tamo gdje je mogla biti jednostavna.

Mislim da ipak nisi, što si pokazao onim što si rekao za Pariz. Ona je htjela ići u Pariz, ali nikad prema tamo nisu išli. Ako to nisi skužio onda mogu tek mislit kakve ti je konfuzije sve drugo napravilo.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #372 : 12. Kolovoz, 2014., 15:21 »
ja nez ave :ave:

ljudi koji su toliko ponosni što su SHVATILI ;) priču ove igre jer im je internet rekao da je priča ful sjebana i komplicirana i samo jako pametni ljudi mogu to skužiti
i onda još potpuno odbijanje rasprave s likom na temelju toga što on "nije skužio priču" iako nema nikakvog smisla da to kažete jer ne znate kolko je skužio priču lel



kad će se više ovaj portal preimenovati u
kvalitetnerasprave.net

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #373 : 12. Kolovoz, 2014., 15:28 »
ja samo tražim da mi objasni zašto je priča prepotentna. I mora bit malo ako se radi o travel through time and space shit. To sranje ne može bit jednostavno. :D

Mislim ako je prejednostavno onda je = ovo je za debile, priču su sklepali za pola sata.
Ako je komplicirana = Pretjerali su, ovo je prenapuhano i bolje je da je jednostavnija.

di je zlatna sredina ? :wildboy:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #374 : 12. Kolovoz, 2014., 15:29 »
kad će se više ovaj portal preimenovati u kvalitetnerasprave.net

Kad ti odeš s njega?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9