HCL.HR

Bioshock Infinite

  • 383 Odgovora
  • 105496 Hitova
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #345 : 29. Prosinac, 2013., 15:06 »
Tako lijepu igru nikada nisam igru , jos u oblacima :P . A te plave boje su mi najace :D :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #346 : 29. Prosinac, 2013., 18:24 »
Da li vrijedi na kraju kupit igru ili ne? Razmišljam da li bi za steam kupio ili ne bih? Ajde ostavite neke svoje misli

Ajde pls, počni koristit mozak.
Imaš HCL recenziju igre, imaš 24 stranice ove teme na forumu.
Pročitaj malo što su ljudi napisali, a ne spamat iako zbog istoga već ovdje imaš opomenu.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #347 : 30. Prosinac, 2013., 23:51 »
Da li vrijedi na kraju kupit igru ili ne? Razmišljam da li bi za steam kupio ili ne bih? Ajde ostavite neke svoje misli

Ajde pls, počni koristit mozak.
Imaš HCL recenziju igre, imaš 24 stranice ove teme na forumu.
Pročitaj malo što su ljudi napisali, a ne spamat iako zbog istoga već ovdje imaš opomenu.


imaš petsto recenzija online, i još toliko forusmih threadova, igra ima ne znam kolko nagrada, ali na kraju krajeva, odi na youtube i pogledaj si walkthrough part 1 od igre i vidi sam kako ti se svida

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #348 : 24. Srpanj, 2014., 13:36 »
Krenuo igrati ovo i zaboravio na vrijeme totalno pa sad kasnim na kavu :wildboy:
Ful zanimljiva igra prepuna svega, baš me vuče igrati, ali ako ubuduće bude ovoliko puno toga za istražiti mislim da bi mi mogla ipak dosaditi

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #349 : 24. Srpanj, 2014., 14:33 »
Ubrza se ritam drastično u drugoj polovici, gotovo da run'n'gun postane.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #350 : 25. Srpanj, 2014., 18:09 »
Jako me izbacuje iz ritma ovo žderanje svega po putu
A što ću kad sam takav da moram sve pokupit :(

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #351 : 26. Srpanj, 2014., 07:34 »
A ja neznam, prvi Bioshock mi je bio fenomenalan, cak sam u ono vrijeme kupio novi komp da to mogu igrat kako treba, plus odigrao igru 2 puta zaredom da vidim oba zavrsetka.
Drugi dio mi je bio OK, dok mi je infinite vec dosadan, dosta losiji od prethodnika... jednostavno mi nije sjeo :hiha2:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #352 : 10. Kolovoz, 2014., 22:00 »
Evo jedan trezven osvrt oslobođen hypea nekih... koliko? 16 mjeseci nakon izlaska igre? Nebitno.

Ono što je bitno je da me se igra i nije toliko dojmila. Mislim, dobar je to shooter s mnogo toga za razbužati, neprijatelji su raznoliki (iako mi ide na živce što nijedan tip osim patriotsa ne predstavlja ikakav izazov [normal težina], a oni su pak pre teški jer nikad ne okreću leđa što im je slaba točka), oružja ima masu, vigori su odlična pomoć (iako ih nisam koristio nego 3 kroz cijelu igru), često ima dovoljno municije (osim kad nema, al to je sam kraj igre) i s te strane igra zadovoljava. Pogotovo kada dobijete mogućnost korištenja tearova huhu. Tearovi i Skyline su najjača stvar ikad. I Elizabeth kao companion. Jedino što ide na živce kod gameplaya je to lootanje. To konstantno lootanje svega. Nakupio sam se novca ko židov do kraja igre. Novca kojeg nisam znao potrošiti.

Priča je blago rečeno prepotentna. Nisam igrao prethodne BioShockove pa ne znam napraviti dobru usporedbu s njima, ali ovo je malčicu previše. Više mi se svidjelo igranje po utopijskom dijelu Columbije, nego onom distopijskom koji se forsira kroz 75% igre. Onda sve te komplikacije s Voxovima, bogatima, radnicima, ljudskim pravima, ovim, onim, ratom, ratnim herojima. I kada mislite da je previše svakakvih informacija ulete paralelne budućnosti. E majke mi kad je trebalo uzeti oružje od onog Chen Lina ja sam se pogubio. Mislim da je u sekundu promijenjeno 20 različitih stvarnosti. Onda onaj glupi kraj. Eto ja ne znam kome taj kraj može biti dobar. Imam osjećaj da je završetak brže sklepan nego realiziran u igri. A i to - u 80% igre se APSOLUTNO NIŠTA ne događa, samo se ubijaju rojevi neprijatelja bez ikakvog smisla. I onda dođe kraj i puf gotovo. No, da se vratim na to što ne valja s krajem. Pa možda mi najviše smeta to što je tako brzo sve završilo, bez nekakvih pravih objašnjenja zašto i kako, a uz to nategnut je s tim dvojnim osobnostima, paralelnim svemirima, različitim izborima (hehe kako je igra smiješna, kao sve se svodi na izbore koje Booker radi, a u biti nemate tijekom igre NITI JEDAN IZBOR lel bravo Irrational) ... mislim, znam da se to trebalo obraditi jednom u mediju videoigara, ali zašto baš tu kad je Infinite mogao ostaviti odličan dojam i sa jednostavnijim krajem. Meh, možda sam ja glup i ne kužim tu apstrakciju.

Vizualno solidno, zvučno perfektno (ona glazbica u pozadini je odlična, a glasovna gluma vrh vrhova), atmosfera kao što sam rekao dobra pri početku, kasnije neprivlačna.

Level u ludnici. Kriste kako je to dobar level. Takva je cijela igra trebala biti. Creeepy

Songbird je najjači!

80/100

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #353 : 11. Kolovoz, 2014., 11:24 »
Ionako će se ikai vjerovatno uključit, al ae.

Nezz, očito ti paše jednostavna COD priča, jer nisi shvatio ni ubrao ništa od fenomenalne mind fuck priče, putovanja kroz vrijeme koje je u skladu s dokazanim teorijama (developer se nije izgubio, nego točno zna što radi s tim konceptom). Tematika igre je vrhunac serijala, a mogu slobodno reć i puno šire od igre, serijala, pa i žanra. Ima ksenofobije, rasizma, kapitalizma, ma svega lošega i to prezentiranoga na najgrublji i najdomljiviji način. Da si obračao više pažnje na detalje i na sitnice koje ti mogu dodatno produbit pozadinu igre odmakao bi se od svog doživljaja gdje si očito doživio samo gameplay i level design, a ova igra je daleko više od toga. Štoviše igra je nakrcana svime i svačime, samo treba vodit malo više računa i pažnje prema njoj. Nezz, odigraj ovo kad buš stariji...

:hiha:

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #354 : 11. Kolovoz, 2014., 17:09 »
Citam ovaj "osvrt" i ne mogu se oteti dojmu da ti je propustila citava poanta igre/price..A da ti sada objasnjavam kako, zasto i zbog cega bi zahtjevalo pisanje jedna manje biblije ovdje. Uostalom, sve je to vec receno u ovoj temi :piva:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #355 : 11. Kolovoz, 2014., 19:11 »
Ne znam kako se može više od ove igre izvuć ako sam poslušao sve zvučne zapise, sve filmiće pogledao, u svaki kutak zavirio, stajao pored ljudi i prisluškivao ih... skužio sam ja sve od priče, ali problem je što meni osobno ostavlja dojam prepotentnosti i umjetne epičnosti. Zapravo o čemu ja pričam, epic momenata nema... možda smrt Songbirda, ali to je to. Dakle gura se neka kompliciranost da se dobije dojam wow priče, ali u konačnici sve ispada umjetno s onim krajem koji se dogodio u 15 sekundi. Nakon 15h praznog hoda. Nezz

Imam ja osjećaj za dobru priču. Tipa Mass Effect o kojemu mogu romane pisati. Tipa Alan Wake o kojemu sam svojevremeno na jednom drugom forumu čitave tomove pisao, a još dan danas znam s prijateljima prekopavati po priči. Onda Max Payne. To su tipovi priče koji imaju ono nešto kroz cijelo svoje trajanje, a ne neki kroz nekakav kraj od 15 sekundi.

Dobro je netko u komentarima na HCL-ovu recenziju napisao da ga je strah reći išta protiv igre da ga ne zaskoči horda onih kojima se svidjela. Nez.


EDIT: Pri tom ne kažem da se meni nije svidjela, dobra je to igra, čvrstih 80/100, ali sad da mi je NAJBOLJA IGRA NA SVIJETU NAKON FARCRY3 e to nije

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #356 : 11. Kolovoz, 2014., 20:01 »
Pa nitko ne kaže da ti mora biti ni najbolja igra na svijetu, ni približno tome.
Ali da si ubrao igru nisi i to je do tebe, sozz, ali pozz.

;)

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #357 : 11. Kolovoz, 2014., 20:04 »
VRLO DOBRE RASPRAVE KORISNIČE COLE

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #358 : 11. Kolovoz, 2014., 21:01 »
Slažem se sa Me666. Meni ne ova igra dosadila brzo. Ali ipak je 80/100.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #359 : 11. Kolovoz, 2014., 21:56 »
krajem koji se dogodio u 15 sekundi. Nakon 15h praznog hoda

Sorry, ali netko tko je shvatio pricu Infinitea kako treba ovo ne bi napisao. :ne:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9