HCL.HR

Bioshock Infinite

  • 383 Odgovora
  • 105434 Hitova
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #330 : 20. Kolovoz, 2013., 14:59 »
:hihi:

Pa mišljenja kritike i jesu za to - da ih se čita i sluša, ne nužno da ih se uzima u obzir i uvažava, ali - tu su. Što je trebao, piratizirati igru ne znajući kakva je i onda dati svoje mišljenje? Ili - ako nitko nije igrao igru jer je tek izašla - svi bismo trebali šutiti? Ne budi pacijent.

Ne, trebao je kupiti pa onda filozofirati o igri. A ono šta ti sugestiraš je da kupujemo igre na temelju ocjena. Baš krasno od jednog čovjeka i gejmera.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #331 : 20. Kolovoz, 2013., 15:07 »
Nego na temelju čega kupiti igru?
Dakle ne je piratizirati, ne gledati ocjene, ne gledati praktički ništa nego ju kupiti naslijepo?

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #332 : 20. Kolovoz, 2013., 15:21 »
Nego na temelju čega kupiti igru?
Dakle ne je piratizirati, ne gledati ocjene, ne gledati praktički ništa nego ju kupiti naslijepo?
Svaki moj post biva komentiran od strane nekog admina, a ti još i tu koketiraš sa piratstvom.

Nema šta , pravi ste igrači :tired:
 

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #333 : 20. Kolovoz, 2013., 15:27 »
Još jedna odlična rasprava!

Ovi gornji podforumi su odista kompendijum gejminga.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #334 : 20. Kolovoz, 2013., 15:30 »
A Mica Trofrtaljka kaže da smo i dobri vozači :hiha:
Admini su aktivni, doduše ja sam suradnik, pa je logično da će ti netko od redakcije komentirati... inače ljudi priželjkuju kontakt s "visokim" pozicijama ne znam što je sad problem :hiha2:

I ne koketiram s piratstvom :hihi: samo kažem da je to i čitanje recenzija danas jedini način dobivanja pravog dojma o igri i isplativosti kupnje, jerbo demoa ima sve manje, a i kad izađu budu fejki-fejki kao što je bio onaj za Aliens: Colonial Marines
« Zadnja izmjena: 20. Kolovoz, 2013., 15:38 Me666 »

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #335 : 20. Kolovoz, 2013., 21:06 »
Kupis igru na temelju gameplay videa. Po njima ces sigurno vidjeti dali ti se svida ili ne, odnosno dali tebi osobno odgovara.
« Zadnja izmjena: 20. Kolovoz, 2013., 21:09 maxim.x »

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #336 : 21. Kolovoz, 2013., 07:25 »
Eno vidim da je novi Xcom thread lockan, ali on najbolje pokazuje taj ocjenjivački mentalitet. Ima neki lik doktor1, koji je odmah po izlasku igre stavio ocjene kritie. Znači nije stavio svoje mišljenje već mišljenje drugih, a kako je igra tek izašla nije ju ni igra, pa sad ko je tu doktor a ko pacijent

Slušaj ti pacjentu jedan. Zašto služe recenzije? Ajde reci pametnjakoviću? Da nisi pacjent znao biš da je to sasvim normalno kod izlaska igre stavtiti prve recenzije na forum i diskutirati....
« Zadnja izmjena: 21. Kolovoz, 2013., 12:19 snowblind »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #337 : 21. Kolovoz, 2013., 10:17 »
Dosta ove odlične rasprave kako ju je Ixy nazvao. Ako želite raspravljati o ocjenjivanju, otvorite temu za to.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #338 : 09. Listopad, 2013., 22:12 »

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #339 : 15. Studeni, 2013., 17:58 »
nikad vise nikakav season pass niti prednarucivanje! katastrofa. burial at sea traje nesto preko sat vremena, recimo sat i pol, a ako se ne varam u osnovnoj prodaji kosta 15e, sto je preracunavanjem 10e po satu igranja (!). od toga sat vremena je gledanje in game animacija i "razgledavanja" (odnosno prica), 20 min hodanja i skupljanja municije doslovno metak po metak i 10 min pucanja ako i toliko. municije uopce nema i moram gledati svaki metak (kao da igram metro), a najvise mogu nositi toliko koliko imam u oruzju. znaci tipa za revolver 6 unutra i 6 sa strane - samo 12 metaka! najbolje da su skroz izbacili oruzja i tih par sekvenci s pucanjem i napravili film.

jedina dobra novost je da se sad mogu nositi sva oruzja iako ne postoje (!) bindane tipke, nego moram prebacivat kao da sam na konzoli. takodjer dodano je jedno novo jebeno oruzje.

kraj dlc-a je zanimljiv/debilan, kako kome, znaci tipa u par sekundi se toliko toga dogodi da ne mozes pratit i pitas se kaj je bilo, slicno kao i osnovna igra, tako da sad moram ici na wiki procitati objasnjenje.

takodjer ne mogu vjerovat da igra s tolikim budzetom ne moze imati normalnu animaciju ili dvije za pritiskanje tipke u liftu nego svaki put lik mora nabiti gumbic sakom i to svom snagom, jednostavno mi je tragikomicno svaki put kad se to dogodi, a isto se odnosi i na mehaniku i animaciju kad elizabeth otkljuca vrata, a toga ima nebrojeno puta u igri i dlcu. znaci vrata otvori za sekundu, bolje da su stavili da neprijatelji banu kroz vrata ili nesto nego su sva vrata magicno zakljucana lokotima koji se otvore za treptaj oka.

preporucujem kog zanima da pogleda na yt jer nece nista propustiti ne igrajuci.
« Zadnja izmjena: 15. Studeni, 2013., 18:00 Lord of Destruction »

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #340 : 29. Prosinac, 2013., 00:50 »
Pozdrav , zelio bih zahvaliti Hcl.hr jer sam dobio igricu ovu na facebooku , to jest bio sam najbrzi :clap: , a sada jer mi moze netko reci pricu ove igre po prvi puta je igram . Hvala

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #341 : 29. Prosinac, 2013., 10:14 »
Pozdrav , zelio bih zahvaliti Hcl.hr jer sam dobio igricu ovu na facebooku , to jest bio sam najbrzi :clap: , a sada jer mi moze netko reci pricu ove igre po prvi puta je igram . Hvala
Ma samo prelistaj ovu temu od početka i sve ćeš saznat, bilo je dosta rasprave o tumačenju priče koja je dosta komplikovana.

*

eLemEnKrox

  • *
  • 120
  • I see humans, but no humanity
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #342 : 29. Prosinac, 2013., 13:41 »
Da li vrijedi na kraju kupit igru ili ne? Razmišljam da li bi za steam kupio ili ne bih? Ajde ostavite neke svoje misli

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #343 : 29. Prosinac, 2013., 14:12 »
Pa valjda si skužija da je igra vrhunska po svim recenzijama, a i ovdje na HCL-u je nominirana za FPS godine, ako ti to nije dovoljno onda nezz....

*

eLemEnKrox

  • *
  • 120
  • I see humans, but no humanity
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #344 : 29. Prosinac, 2013., 14:15 »
A vrijedi li kupit i kakav DLC?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9