HCL.HR

Bioshock Infinite

  • 383 Odgovora
  • 105445 Hitova
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #285 : 19. Travanj, 2013., 18:31 »
ja stopet puta moram ponavljat da Booker s kojim igramo ima kćer ? kako i wiki kaze proda ju Comstocku i zuji svijetom 20g u tuzi zatim ga Lutece twinsi kroez tear prebacuju u 1912 na Coast of Main i pocetak igre i kako vam je i covjek rekao u videu kad otvara kutiju sa svojim imenom u čamcu AD se itekako vidi. Nakon što smo sve sjebali tj ispravili ima kolijevku u stanu za držat krumpire. Okej ne vidimo dijete al ima čovjek kolijevku za krumpire i tam ih drži
The end.


Stvarno ste bedaci ako vam to nije jasno :fpalm:
Drugim riječima ima ju i na početku i na kraju prestanite zamišljat neku 45678 realnost nakon kaj ga utope. Vidiš onu koju trebas vidjeti ona koja je prava, ona u kojoj je sve ispravljeno i to je to.


Istina je da Booker s kojim igramo ima kcer ali ovo sto ti pises nije dokaz tome. Na kraju je prikazana neka druga realnost posto je Booker s kojim igramo MRTAV i vise nije moguce prikazivati njegovu stvarnost. Zapravo to mozda i je nas Booker ali mi to ne znamo i ne mozes dokazati da se radi bas o njemu. Tvrdis dobru stvar ali pokusavas objasniti na krivi nacin.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #286 : 19. Travanj, 2013., 19:30 »
:wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #287 : 19. Travanj, 2013., 19:48 »
/Bitni razgovori :tired:

Prelazim igru po drugi put, sad baš polako, pregledavam svaki kutak. I jednostavno imam dojam da je sve na svom mjestu baš kako i treba biti. Taj filing u shooterima nisam imao valjda još od Half Life 2. Naravno da ima mana, al način na koji te igra uvodi i uvlači u svoj svijet je baš specifičan - barem u prvoj trećini igre. Kad sam prvi put prelazio druga trećina bila je maaalčice monotona (vox populi dio), a treća je praktički samo borba jer su sve "karte" otkrivene - zadnja "nova" stvar koju igra predstavi su oni boys of silence neprijatelji kojih je trebalo bit više, kao i handymana.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #288 : 19. Travanj, 2013., 22:15 »
/Bitni razgovori :tired:


Da, bolje je po 500-ti put citati kako je nekome igra super nego raspravljati o njoj nakon sto smo to svi vec zakljucili :fpalm:

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #289 : 20. Travanj, 2013., 10:24 »
/Bitni razgovori :tired:

Prelazim igru po drugi put, sad baš polako, pregledavam svaki kutak. I jednostavno imam dojam da je sve na svom mjestu baš kako i treba biti. Taj filing u shooterima nisam imao valjda još od Half Life 2. Naravno da ima mana, al način na koji te igra uvodi i uvlači u svoj svijet je baš specifičan - barem u prvoj trećini igre. Kad sam prvi put prelazio druga trećina bila je maaalčice monotona (vox populi dio), a treća je praktički samo borba jer su sve "karte" otkrivene - zadnja "nova" stvar koju igra predstavi su oni boys of silence neprijatelji kojih je trebalo bit više, kao i handymana.

Baš to Wyz. Ni ja nisam imao takav filing u FPS igri jos od HL2. I slažem se s tobom da je tih fajtova sa boysima i Handymanima trebalo biti više, također prešao dvaputa.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #290 : 20. Travanj, 2013., 18:49 »
Jebo vas napuhani HL2.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #291 : 20. Travanj, 2013., 20:57 »
Mi može netko odgovoriti ako je naš Booker imao kćer i dao ju da mu se izbrišu dugovi, zašto opet nakon 20 godina mora to raditi, tj. zašto uopće on ide u Columbiju po Elizabeth?

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #292 : 21. Travanj, 2013., 13:15 »
Mi može netko odgovoriti ako je naš Booker imao kćer i dao ju da mu se izbrišu dugovi, zašto opet nakon 20 godina mora to raditi, tj. zašto uopće on ide u Columbiju po Elizabeth?
Ovo je kao da odigras dvije sezone u fifi ili pes-u i onda pitas zasto u svakoj utakmici moras ugurati loptu u protivnicki gol. :(

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #293 : 29. Travanj, 2013., 11:01 »
Napokon sam zavrsio igru, ispiti i posao mi nisu dali prije:wildboy:

Uglavnom MIND = BLOWN


*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #294 : 29. Travanj, 2013., 11:58 »
Meni je zapravo fascinantno koliko me kraj i opcenito tema igre nakon nekog vremena podsjeca na Chrono Cross.

Mislim ae, paralelni svemiri i putovanje kroz vrijeme su cesti elementi u raznim SF pricama u svim media formatima.
Ali izvedeno je skoro na isti nacin.

Postepeno upoznavanje sa svijetom, prijetnjama, likovima, pa onda kulminacija i nekakav "true" zakljucak koji ponistava sve sto se dogodilo i sve vraca u stanje u kojem je originalno trebalo biti.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #295 : 29. Travanj, 2013., 15:45 »
E jebote imas pravo. Slican princip Ispravljanja vremena Ne znam, dalo mi je bas misliti sve to, pa sam sad odlucio citati malo sto ekipa kaze ovo ono. Kraj me bas ostavio paf, pogotovo dio kad je Liz otvorila prolaz i dovela me u Rapture za koji sam mislio da se uopce nece spominjati.  pa nadalje.
Na kraju sam bas imao taj mix osjecaja razocarenja (jer sam sve ponistio) ali i zadovoljstva (jer sam ispravio stvari kako bi trebale biti) i da, imas pravo isti sam osjecaj imao u Chronu isto

Bas jedna od igara koje ce mi ostati u lijepim uspomenama.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #296 : 05. Svibanj, 2013., 18:59 »
Odigrao....neznam......nije me se dojmio kao prvi bioshock koji mi je definitivno najbolji (znam da nema veze s ovim), najjaca atmosfera i onaj uvod u rapture je predobar.
Nije mi igra losa, nego ono po recenzijama i ocjenama sam ocekivao cuda i cudesa, a dobio ''samo'' dobru igru :geek:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #297 : 08. Svibanj, 2013., 12:36 »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #298 : 08. Svibanj, 2013., 13:34 »
:hihi: :hihi:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #299 : 30. Srpanj, 2013., 13:25 »


Come back to Rapture in a story that finds Booker and Elizabeth on the eve of the underwater city's fall from grace.; his DLC features Rapture as you've never seen it before—a shining jewel at the bottom of the ocean, built almost entirely from scratch in the BioShock Infinite engine.

Explore the city when it was at the height of its beauty, meet some old "friends," and make some new ones, all through the eyes of Booker DeWitt. Why are Booker and Elizabeth in Rapture? What was the city like before everything fell to pieces? The answers to these questions and more will be found in BioShock Infinite: Burial at Sea -- Episode 1.

BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode 1 Trailer - YouTube

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9