HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 264207 Hitova
*

9mlg9

  • Gost
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #375 : 13. Listopad, 2015., 20:37 »
žao mi je. ovo nije nerf, ovo je baš uništavanje cijelog decka. moglo se ići na bolji nerf, micanje chargea cim minion prijeđe 3 attacka, ovo je baš pretjerano.

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #376 : 13. Listopad, 2015., 21:24 »
A i meni se ne sviđa sto su ubili deck, ali Warsong je generlano problematicna karta dizajnirana prije nego su i sami dizajneri razumjeli igru, ovo  im otvara dodatni design space. npr. zamisli da warrior ima pouzan nacin da dodje do Dreadsteeda.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #377 : 13. Listopad, 2015., 21:30 »
što bi bilo kad bi bilo, zamisli antonidasa s 4 sorcerer's apprenticea pomoću duplicatea kako štanca fireballe. dogodi se jednom u 10 milijuna slučajeva, slučajno sam naišao neki dan na nečijem streamu na to. smatram da je nerf prevelik jer je za igrati patrona ipak trebalo imati mozga i računati.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #378 : 13. Listopad, 2015., 22:50 »
A i meni se ne sviđa sto su ubili deck, ali Warsong je generlano problematicna karta dizajnirana prije nego su i sami dizajneri razumjeli igru, ovo  im otvara dodatni design space. npr. zamisli da warrior ima pouzan nacin da dodje do Dreadsteeda.

Warrior je trenutačno OP i bez moćnog Dreadsteeda- :mrgreen:

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #379 : 14. Listopad, 2015., 08:18 »
što bi bilo kad bi bilo, zamisli antonidasa s 4 sorcerer's apprenticea pomoću duplicatea kako štanca fireballe. dogodi se jednom u 10 milijuna slučajeva, slučajno sam naišao neki dan na nečijem streamu na to. smatram da je nerf prevelik jer je za igrati patrona ipak trebalo imati mozga i računati.
To je 5 karata, ovo su 2.

A što se tice igranja patrona, nemoras meni objašnjavati deck, bio sam 3 puta legend s njime i napisao guide još kad vecina nije imala pojma kako deck radi. Nerf je ogroman, ali s dizajnerske perspektive jasan.

Citat:
Warrior je trenutačno OP i bez moćnog Dreadsteeda- :mrgreen:
Um, zašto? Warrior bez Patrona je ok, ali ništa posebno i mislim da ce tako i  ostati post nerf.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #380 : 14. Listopad, 2015., 08:52 »
ma dobro, al svejedno, warsong sad postaje loša verzija raid leadera. :wildboy:

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #381 : 14. Listopad, 2015., 09:56 »
A to je bezveze, karta je neupotrebljiva, mogli su barem nešto polu igrivo iz nje napravit.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #382 : 15. Listopad, 2015., 17:37 »
isto kao što je bio miracle rogue op tako je i patron warrior op. jednostavno nemožeš zaobić njegov otk. samo što je miracle roguea bilo malo jednostavnije nerfat jer je funkcionirao po tom njegovom mana curveu i kad su mu poskupili određene karte više nije funkcionirao,što je dobro. nikako ga se nije moglo zaobić

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #383 : 16. Listopad, 2015., 02:03 »
Kako Blizzard moze napraviti ovakav nerf? Pa je li moguce da nemaju nikakvih ideja? Da li Hearthstone vode dvije napusene osobe iz nekog podruma?
Karta je sada u biti 3 mane 2-3 sa tekstom "does nothing". Kad se vec oko efekta karte nisu trudili mogli su barem staviti da je 3-4 i onda bi barem u areni nesta znacila. :fpalm:
Nakon skoro 7 mjeseci, koliko gledamo patron warriora, njihovo genijalano rijesenje problema je da kompletno uniste kartu. Bolje bi cak bilo da je samo obrisu kad vec rade gluposti. Starving Buzzard opet...

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #384 : 18. Listopad, 2015., 23:46 »
IMO, trebali bi raditi i drastičnije poteze, i to češće, zato jer postoji samo nekoliko "kompetitivnih" deckova koje baš svi koriste na višim nivoima.
Igra postane jednostavno smor i pobjeda ovisi o tome koliko vam dobro promiješa karte.  Ljudi su postali prelijeni sastavljati bilo kakve deckove osim onih koji "garantirano" prolaze i to je postalo žalosno.
Nema nikakve originalnosti ni inventivnosti, unatoč svim tim potencijalnim kombinacijama karata.

Sljedeće što bih volio da nerfaju je dr. boom  i  mysterious challenger...  nadam se što prije

Što se tiče samog WArsonga, siguran sam da postoji kombinacija i deckovi u kojima karta i u ovakvoj formi može biti korisna, samo kao što kažem, ljudi su prelijeni za istraživati te kombinacije pa se radije žale, ali developeri sigurno ne bi išli tako uništiti kartu da odjednom postane potpuno neupotrebljiva.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #385 : 20. Listopad, 2015., 15:15 »
Što se tiče samog WArsonga, siguran sam da postoji kombinacija i deckovi u kojima karta i u ovakvoj formi može biti korisna, samo kao što kažem, ljudi su prelijeni za istraživati te kombinacije pa se radije žale, ali developeri sigurno ne bi išli tako uništiti kartu da odjednom postane potpuno neupotrebljiva.

Ne moze. Karta je totalni shit i ne koristi nicemu. Za usporedbu, Dire Wolf je bolja karta a ni on se cak ne koristi, ma cak je i raid leader bolji. Tuzno je sto su ove dvije karte neutral, a ovo klasna. A klasne karte bi trebale biti jace od obicnih.

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #386 : 21. Listopad, 2015., 08:52 »
Citat:
Što se tiče samog WArsonga, siguran sam da postoji kombinacija i deckovi u kojima karta i u ovakvoj formi može biti korisna, samo kao što kažem, ljudi su prelijeni za istraživati te kombinacije pa se radije žale, ali developeri sigurno ne bi išli tako uništiti kartu da odjednom postane potpuno neupotrebljiva.
Ja znam hrpu ljudi koji testiraju sve i svašta, uglavnom legend igrači. Ljudima koji igraju HS puno ova sezona ne znači ništa jer se ne boduje za Blizzcon i ima hrpa dobrih deckbuildera koji testaju nove deckove. A u legend cesto je lakse i igrati s ajvarom jer si nepredvidiv pa ljudi griješe.

Warsong u ovoj formi ne radi ništa i nema decka u kojem bi bio bolja karta od ovih prije spomenutih. Uostalom to se desilo i  kad su nerfali Starving Buzzard pa do sad nitko nije otkrio deck u kojem bi ga igrao prije nego recimo Cult Mastera koji je ipak niche igriv.
« Zadnja izmjena: 21. Listopad, 2015., 08:53 mixer »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #387 : 26. Listopad, 2015., 03:08 »
čak i da nije trenutno dobra karta, možda imaju neke planove u budućnosti s njom.   Možda planiraju dodavati neke rush taktike za Warriora u nekoj od sljedećih ekspanzija pa se pokaže korisnijom nego što se sada čini.     Ali svejedno mislim da se može napraviti solidan razbijački deck koji koristi i novog Warsonga, neki koji bi se bazirao na Charge minionima i weaponima.
U svakom slučaju, dobro je što su nerfali.    Iako, i dalje mi je skoro pa nemoguće pobijediti Warriora koji si nabije 30ak armora u partiji   :tired:

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #388 : 06. Studeni, 2015., 23:46 »

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9