HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 264080 Hitova
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #300 : 13. Lipanj, 2015., 14:15 »
Pa koliko sam ja to shvatio nisu još ni sami sigurni kako ce mod funkcionirati nakon početne faze. Jedna je varijanta bez nagrada i besplatno, a druga s nagradama i upadom.
po hearthpwnu je besplatna i za sad neznaju dal će bit nagrada poslje launch eventa

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #301 : 13. Lipanj, 2015., 15:47 »
A ak ce biti besplatno nije izgledno da nagrade budu vece od onih 10g za 3 wina kao na ladderu.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #302 : 13. Lipanj, 2015., 16:51 »
A ak ce biti besplatno nije izgledno da nagrade budu vece od onih 10g za 3 wina kao na ladderu.
ili da će bit svako toliko neka nagrada. mada se u onim mineanim slikama vidi kovčeg ko šta je u solo adventurima,tako da je moguće da se možda i kasnije dobiva nešto. ili je možda to samo na launch eventu pa će ga poslje maknut. bilo kako bilo jedva čekam tavern brawl.
po nekoj mojoj procijeni trebao bi patch doć u utorak. kad završi dreamhack.
« Zadnja izmjena: 14. Lipanj, 2015., 12:27 venom11 »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #303 : 16. Lipanj, 2015., 20:45 »
kao i što sam predvidio patch je došao nakon dreamhacka.
TAVERN BRAWL HYPE!! nemogu dočekat sutra!! :D

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #304 : 18. Lipanj, 2015., 23:29 »
Nefarian OP.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #305 : 19. Lipanj, 2015., 06:20 »
Nefarian OP.
haha a ima prednost al lako ju može izgubit. kad rag izgubi oružje i ako nef nema prevelik board u 80% slučajeva rag dobiva. ja imam pozitivan win rate sa oba. rag mi je puno zanimljiviji za igrat.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #306 : 19. Lipanj, 2015., 22:48 »
Ne svidja mi se sto su napravili s ovim tavren brawl-om.  Nisu stavili da se moze praviti svoj deck s posebnim pravilima i time zaustavili nekakvu vecu interakciju s ovim modom, umjesto toga stave pre-build deckove gdje mozemo gledati  partiju kako Nefarian samara Ragnarosa. Vjerujem da i Ragnaros moze pobjediti ali samo ako Nefarian ima nevjerojatno los RNG ili igrac Nefariana igra pre-lose (znaci svake prijestupne). Sada bi se svaki puta kada pocinjem trebao nadati Nefarianu, bezveze.

Mozda sam previse ocekivao od ovog moda jer mi nakon ovoga nekako smrdi. Ostaje mi sad cekati sljedeci tjedan.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #307 : 20. Lipanj, 2015., 07:46 »
a rekli su da će neki put bit prebuilt deckovi a neki put da ćemo sami morat radit deckove. neznam meni je zabavan ovotjedni brawl. podijednako puta sam pobijedio sa ragnarosom i sa nefarianom. i nisam puno puta izgubio ni sa jednim. ragnaros uvijek dobiva ako ima dobar early game šta nije toliki problem jer ima 2 ona taunta i 3 ona šta imaju battlecry deal 6 dmg. i čim rag izgubi oružje to je gg u većini slučajeva. a nefarian će teže dobit ako nema valestraz ili razgorea malo treba vremena da developa board. i ako ga ne developa to je gg za raga.

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #308 : 20. Lipanj, 2015., 20:51 »
Meni je Tavern Brawl fora mod. Veoma je zabavan i zarazan. Nudi sveže iskustvo i to podržavam. :piva:
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #309 : 21. Lipanj, 2015., 07:32 »
Meni je Tavern Brawl fora mod. Veoma je zabavan i zarazan. Nudi sveže iskustvo i to podržavam. :piva:
jedva čekam drugu srijedu. nadam se da će stavit da moramo sami radit deckove.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #310 : 23. Lipanj, 2015., 22:28 »
Tri puta zaredom 12 winova u areni!!! \:D/  Warrior, druid pa opet druid.
Danas me nesto hoce. :thumbs:

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #311 : 26. Lipanj, 2015., 15:23 »
šta niko ništa ne govori za novi brawl? :mrgreen:
jako je zabavan. najbolji mi se čine tempo i "zoo" deckovi. pyromancer op

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #312 : 27. Lipanj, 2015., 08:08 »
Novi brawl mi se svidja. Na prvi pogled mi nije djelovalo kao neka velika promjena ali cim sam odigrao prvu partiju vidio sam da je dobro.
Puno mi je bolji ovaj brawl nego nef vs rag. Jedina zamjerka je sto mozes imati samo jedan brawl deck.
Mage mi se cini najjacim i malo me pocelo zivcirati kad se zaredaju mage protivnici.
« Zadnja izmjena: 27. Lipanj, 2015., 08:22 Piccolo »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #313 : 27. Lipanj, 2015., 12:25 »
Novi brawl mi se svidja. Na prvi pogled mi nije djelovalo kao neka velika promjena ali cim sam odigrao prvu partiju vidio sam da je dobro.
Puno mi je bolji ovaj brawl nego nef vs rag. Jedina zamjerka je sto mozes imati samo jedan brawl deck.
Mage mi se cini najjacim i malo me pocelo zivcirati kad se zaredaju mage protivnici.
+1 meni su oba podjednako zanimljiva, samo je kao što si rekao ovde malo lošiji balans jer je Mage OP

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #314 : 13. Srpanj, 2015., 15:41 »
Summoner Brawl je bio bas dobar, najbolji do sada. Steta sto je vec zavrsilo jer bi ga jos igrao.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9