HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 264194 Hitova
*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #360 : 08. Rujan, 2015., 12:15 »
Ove novije paladin liste koje nisu all-in na secrete su dosta bolje nego one prve varijacije.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #361 : 08. Rujan, 2015., 19:40 »
Ove novije paladin liste koje nisu all-in na secrete su dosta bolje nego one prve varijacije.
Ja sam napravio istu listu koju koristi forsen. Nije toliko ko sta kazes all in i to je dobro. Treba znat kada ce se baciti koj secret. Recimo za primjer, protiv control warriora je kljucan 5 turn kada u 99% slucajeva baca sludge belchera sto je inace jako velika barijera za aggro paladina, zato se turn prije baca repentence. Ako dobro ide draw i ako se dobro takticira moze se dobit i najteze match upe.
Primjetio sam da je handlocka sve manje nekako. A cini mi se ko dobar counter. Svi control deckovi osim freeze magea i control priesta su teski match upovi ali ih se sa dobrim takticiranjem moze dobit.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #362 : 21. Rujan, 2015., 14:27 »
Evo ja danas počinjem igrati, pa de mi malo prijedloge šta kako, igrao sam jednom prilikom HS-a, svidio mi se, ali nisam imao baš vremena za igranje tada.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #363 : 21. Rujan, 2015., 16:17 »
Najbolje ti je ako zelis naucit da gledas profesionalce na twitchu. Al najprije prodi tutorial i dovedi sve klase do 20 levela da pohvatas kako koja klasa funkcijonira.
« Zadnja izmjena: 21. Rujan, 2015., 16:18 venom11 »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #364 : 22. Rujan, 2015., 22:12 »
Evo ja danas počinjem igrati, pa de mi malo prijedloge šta kako, igrao sam jednom prilikom HS-a, svidio mi se, ali nisam imao baš vremena za igranje tada.
U areni dosta mozes nauciti o snazi pojedinih karata za neki pocetak. Malo eksperimentiraj s kartama da vidis njihovu snagu. I naravno kao sto je venom rekao mozes na twitchu naci streamere da gledas, Dog i Firebat zanju dosta objasnjavati svoje poteze ako se ne varam.

Nevezano za ovo:

Danas sam malo igrao Cairne Bloodhoofa jer mi je postalo zao karte.  Prije bio bas jak legendary i dosta se koristio a sad vec duze vrijeme ga nema nigdje. :(
« Zadnja izmjena: 22. Rujan, 2015., 22:15 Piccolo »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #365 : 24. Rujan, 2015., 16:41 »


Nevezano za ovo:

Danas sam malo igrao Cairne Bloodhoofa jer mi je postalo zao karte.  Prije bio bas jak legendary i dosta se koristio a sad vec duze vrijeme ga nema nigdje. :(

Ma u kojem se uopce decku on koristio? Sta je toliko poseban osim sta je sticky

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #366 : 25. Rujan, 2015., 11:04 »
Mogu li se Naxxramas i Blackrock Mt. otključati ikako bez da se plaća 22€ za ekspanziju?

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #367 : 25. Rujan, 2015., 14:25 »
Ma u kojem se uopce decku on koristio? Sta je toliko poseban osim sta je sticky

Prije Naxxramasa je bio jako cesta pojava kao i facelessi, od tada je postao jednostavno prespor. Nije mu ni pomagalo sto sa napadom od 4 ne moze srediti belchera.
Bio je jako dobar protiv control warriora.


Mogu li se Naxxramas i Blackrock Mt. otključati ikako bez da se plaća 22€ za ekspanziju?

Mozes uvijek platiti goldom. 700 golda po wingu.
Ili parama ili goldom, drugacije ne

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #368 : 25. Rujan, 2015., 14:25 »
Mogu li se Naxxramas i Blackrock Mt. otključati ikako bez da se plaća 22€ za ekspanziju?
Naravno da se moze. Svaki wing se moze kupiti za 700 golda. Ali wingovi se otkljucavaju jedan po jedan,odnosno nemozes kupit 3. wings ako nisi kupio prva dva.

Edit:
@piccolo
Aha. Da danas nema mjesta za njega jer ima boljih dropova za njegov mana cost.
« Zadnja izmjena: 25. Rujan, 2015., 14:29 venom11 »

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #369 : 30. Rujan, 2015., 00:18 »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #370 : 01. Listopad, 2015., 00:30 »
mislite li i vi da je novi Shamanov heal  (7/14 healtha za samo 3 mane)   zbilja pretjeran ?

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #371 : 01. Listopad, 2015., 10:02 »
mislite li i vi da je novi Shamanov heal  (7/14 healtha za samo 3 mane)   zbilja pretjeran ?

Nije pretjeran. Shaman je najslabija klasa vec duze vrijeme. TGT mu nije puno pomogao a Healing wave vecinom samo pomogne da zivis malo duze a protivnikovi minioni i dalje deru...

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #372 : 01. Listopad, 2015., 13:47 »
malo duže ?
sa 2 healing wavea to je još 28 hp-a     :bonk:   za samo 2x 3 mane, najjeftiniji heal ikad

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #373 : 01. Listopad, 2015., 16:41 »
Đabe ti 100 healtha ako nemaš board control. Shaman je najslabija klasa u igri, a taj heal se često ni ne igra jer nije baš tolko jak.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #374 : 13. Listopad, 2015., 18:36 »
ubrzo će doći i taj dan. kraj patron warriora. koliko mi je drago toliko mi je krivo. opet će se igrat samo control warrior varijacije deckova (klasičan,fatigue i dragon)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9