HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 264136 Hitova
*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #345 : 31. Kolovoz, 2015., 21:24 »
Odlično! :D

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #346 : 31. Kolovoz, 2015., 21:43 »
Nemoj zezat? Pa to su prva liga nagrade na bilo kojem ranku!

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #347 : 31. Kolovoz, 2015., 23:08 »
pa i nisu baš previše darežljivi   :hiha2:

mislim, više bih volio gold ili ticket za arenu ili booster npr.
« Zadnja izmjena: 31. Kolovoz, 2015., 23:46 l)oolvl »

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #348 : 01. Rujan, 2015., 14:31 »
Meni je super ovo, 600 dusta regularno, 1200 ovaj put jer se zbugalo meni i dalo mi duplo. To je hrpa bustera.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #349 : 01. Rujan, 2015., 17:46 »
da al čini mi se da će ti uzet 600 dusta ako sam dobro skužio. ali da to je prva liga jer inaće booster pack da 40 dusta...100 u nekom prosjeku.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #350 : 01. Rujan, 2015., 20:16 »
Meni je super ovo, 600 dusta regularno, 1200 ovaj put jer se zbugalo meni i dalo mi duplo. To je hrpa bustera.

I meni se sviđaju nagrade, sad sam dobio quartermastera kojeg sam imao samo jednog. :thumbs:
Jel nije 550 dusta za legend rank?

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #351 : 01. Rujan, 2015., 20:56 »
ako ćeš disenchantati  zlatne karte, da.  al ja ne radim to ako nemam više od 2 iste..

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #352 : 02. Rujan, 2015., 07:12 »
Da 550, nisam bas dobro izracunao.

Citat:
A small number of players received an additional Highest Rank Bonus. We will not be removing the extra bonus rewards from those affected.
\:D/

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #353 : 02. Rujan, 2015., 21:05 »
Koliko je ustvari jak secret paladin? Primjetio sam da je postao jako popularan. Meni se sve cini kako je "jak" samo iz razloga sta ljudi neznaju igrat okolo paladinovih secreta. Po meni paladin nema toliko snazne secrete kao recimo mage te se puno lakse zaobidu.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #354 : 03. Rujan, 2015., 01:13 »
dosad sam jednom igrao protiv paladina koji je s onim novim minionom odjednom stavio 6 secreta na sebe.
moram priznati da je dosta zeznuto zapravo i jedino rješenje mi se čini flare karta od huntera  koja uništava sve secrete   

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #355 : 03. Rujan, 2015., 08:15 »
Igrao sam deck malo i dosta protiv njega. Po meni je tier2 u najboljem slucaju. Ljudi se dosta gube oko tih secreta trenutno, ali i kad ih izvuce 5 ako imas neki normalan board position nije ih se nemoguce rijesiti.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #356 : 03. Rujan, 2015., 08:23 »
Od ovih igara sto sam igrao protiv "bozicno drvce" paladina i nije mi djelovao posebno jak, kao da je razblazena verzija aggro paladina. Naravno, nekoliko puta su me razbili ko beba zvecku ali vecinom mi nisu predstavljali neki veliki problem.
Mislim da je glavno u tom decku taj turn 6 gdje moras imati Mysterious Challengera i da izvuces sto manje secreta prije njega sto je tesko jer je skoro trecina decka (kod nekih ravno trecina) secreti, a vecina paladinovih secreta ni ne vrijedi 1 kartu koju zauzimaju.
Kad odigraju Mystrious challengera i naprave bozicno drvce on uvijek bude 9-8 nakon sto napadnes i postaje laka meta za BHG-a.
I ja cu ga probati igrati ali sada nemam neki interes za njega. Deck ce se jos ustimavati pa cemo vidjeti koliko ce biti jak. 

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #357 : 03. Rujan, 2015., 20:43 »
A totem shaman? I on je postao jako popularan iako su prije neg je tgt izasao svi govorili kako je to samo dream, da nema sanse da vidi igre taj deck.

Po meni je, za razliku od secret paladina, cak i jak.

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #358 : 04. Rujan, 2015., 12:35 »
Ja s tim midrange shamanom nikako na zelenu granu, imam nekih 60% winrate na 70 gameova, ali sve to uz maksimalni fokus i protiv low rank igraca. Realno, da ne levelam shamana do 60 igrao bi midrange paladina koji sve to radi bolje.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #359 : 05. Rujan, 2015., 14:08 »
Evo igrao jucer samo sa secret paladinom. Jako dobri rezultati. Imao win streak od nekih 8 pobijeda i onda izgubio,pa opet neki win streak. Uglavnom,otprilike je 12/3 w/l. Jako zabavan deck i igra se sa nesto razmisljanja kao i zoolock, za razliku od face huntera. Zabavan deck. Mirror match-up je tezak,drugo onako kako kad protiv drugih control deckova.

Edit:
I da...secret paladin usao u top tier deckova. Pod time se misli na najkoristeniji deck. Al nebi bio da nije jak. Najjaci paladinov deck...ali bas control paladin mu je dobar counter
« Zadnja izmjena: 07. Rujan, 2015., 16:47 venom11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9