HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 264069 Hitova
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #315 : 18. Srpanj, 2015., 10:52 »
Bilo bi dobro kad bi bili Tavern brawl turniri. :D Doduse, zavisi od brawla.
'sap homiz? Vana kil sam zombis?

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #316 : 24. Srpanj, 2015., 10:25 »
ko je hypan za novu ekspanziju? :mrgreen:

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #317 : 29. Srpanj, 2015., 09:03 »
Dosta su jake nove karte, pogotovo za priesta i shamana, no treba još vidjet ostatak....
I dream and the world trembles.

*

SSSven

  • n00b
  • 1
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #318 : 01. Kolovoz, 2015., 20:48 »
Bok ekipa, početnik sam u Hearthstone i zanima me par stvari. Znam osnove, trenutno skupljam gold za Naxxramas i Blackrock Mountain i skužio sam da to jako sporo ide. Na rankedu igram samo Aggro deckove (Zoo i Murlock) jer su mi bilo koji drugi deckovi preskupi. U areni sam loš i neću je igrati do kad ne uzmem karte iz Naxxramasa i Blackmountaina. Sad me zanima da li je moguće skupiti većinu karti i igrati normalno bez bacanja para na to ili da se rađe vratim LoLu?:D

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #319 : 06. Kolovoz, 2015., 10:34 »
Bok ekipa, početnik sam u Hearthstone i zanima me par stvari. Znam osnove, trenutno skupljam gold za Naxxramas i Blackrock Mountain i skužio sam da to jako sporo ide. Na rankedu igram samo Aggro deckove (Zoo i Murlock) jer su mi bilo koji drugi deckovi preskupi. U areni sam loš i neću je igrati do kad ne uzmem karte iz Naxxramasa i Blackmountaina. Sad me zanima da li je moguće skupiti većinu karti i igrati normalno bez bacanja para na to ili da se rađe vratim LoLu?:D
a čuj...ako te sreća posluži onda ćeš u pol godine sakupit sve karte potrebne za napravit par dobrih deckova. naxx kupi sve a blackrock je po meni dovoljan prvi wing.
za arenu koristi heartharena. jako pomogne oko draftanja i ako ok draft uspiješ riješit imat ćeš sigurno preko 5-6 winova i sa mediocre deckom. savjetujem ti da ako misliš kupovat goldom ili novcima packove da kupuješ expert packove jer su kod gvg i tgt veće šanse za dupliće (dobio više puta po 3-4 iste karte u jednom packu).
sve je moguće uz dobru igru i dobru sreću.
sad će ti još lakše bit sa novim award sistemom jer su golden karte dobar izvor dusta za craftat karte koje ti trebaju. golden karte su ionako samo za roleplayere :P

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #320 : 06. Kolovoz, 2015., 19:35 »
Bok ekipa, početnik sam u Hearthstone i zanima me par stvari. Znam osnove, trenutno skupljam gold za Naxxramas i Blackrock Mountain i skužio sam da to jako sporo ide. Na rankedu igram samo Aggro deckove (Zoo i Murlock) jer su mi bilo koji drugi deckovi preskupi. U areni sam loš i neću je igrati do kad ne uzmem karte iz Naxxramasa i Blackmountaina. Sad me zanima da li je moguće skupiti većinu karti i igrati normalno bez bacanja para na to ili da se rađe vratim LoLu?:D

Naravno da je moguce skupiti sve ili bolje reci vecinu karata (one shit nisu potrebne) ali to zahtjeva puno vremena. Kazes da ti ne ide arena ali mislim da je ona najbolja za skupljanje karata. Ja bih na tvom mjestu radije cuvao do 150 golda i upalio arenu.  Vjerovatno si cuo da kod 7 pobjeda minimalno dobivas natrag ulozeni gold ali mozes gledati to i na ovaj nacin: Ako dobijes 60 golda kao nagradu u areni to ti je kao da si kupio pack za 90 golda. Jer 150 si platio arenu, 60 dobijes nazad a pack ti uvijek daju(naravno i zabavio si se igrajuci arenu :mrgreen: ). Sve iznad 50 golda nagrade je plus. Vec kod 3 pobjede se dobiju 3 nagrade tako da i dusta se moze skupiti. Procitao sam da se vec i kod 2 pobjede moze dobiti maksimalno 60 golda i pack (samo su 2 nagrade pa je rjeđe). S vremenom ce ti ici bolje u areni pa ces imati i vise uspjesnijih arena.

Venom je mislio napisat da kupujes classic packove ne expert packove. :mrgreen:

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #321 : 06. Kolovoz, 2015., 22:43 »
Ja sam jučer počeo igrati Heartshtone. Igra je super  ali stvarno je tesko pobijediti  rundu  na casual a kamo li tek na ranked. I  evo  čupa mi  živce već drugi dan,  jer stvarno jako je teško pobijediti nekoga. O craftanju nemam pojma kako,  ne znam ni šta je to, ugl. polako shvaćam igru, sviđa  mi se.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #322 : 07. Kolovoz, 2015., 17:33 »
Ja sam jučer počeo igrati Heartshtone. Igra je super  ali stvarno je tesko pobijediti  rundu  na casual a kamo li tek na ranked. I  evo  čupa mi  živce već drugi dan,  jer stvarno jako je teško pobijediti nekoga. O craftanju nemam pojma kako,  ne znam ni šta je to, ugl. polako shvaćam igru, sviđa  mi se.

Nemoj ni igrati casual, najbolje da samo udaras po ranked. Nije neka velika razlika, a sad nam dolazi sustav nagrađivanja na kraju mjeseca zavisno o ranku.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #323 : 08. Kolovoz, 2015., 09:58 »
Ja sam jučer počeo igrati Heartshtone. Igra je super  ali stvarno je tesko pobijediti  rundu  na casual a kamo li tek na ranked. I  evo  čupa mi  živce već drugi dan,  jer stvarno jako je teško pobijediti nekoga. O craftanju nemam pojma kako,  ne znam ni šta je to, ugl. polako shvaćam igru, sviđa  mi se.
casual igraju ljudi za questove riješit pa ćeš često naletit na net deckove. najbolje je igrat ranked jer igraju ljudi sa sličnim iskustvom kao ti.

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #324 : 09. Kolovoz, 2015., 22:49 »
Evo dvije slike sa Unstable Portal brawla:




Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #325 : 12. Kolovoz, 2015., 14:14 »
Cini se da i dalje nece biti jeftinijih zmajeva. Mislio sam da ce staviti barem 2 zmaja. :(

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #326 : 14. Kolovoz, 2015., 13:28 »
Ovaj novi warriorov legendarni izgleda stvarno fantasticno! Cak i ako samo izvuce 3 spella i dalje je dobar. Njega moram imati!!! :thumbs:
Od magea legendarni mi nije bas nesta, ali tko zna...

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #327 : 19. Kolovoz, 2015., 09:36 »
napokon patch! jedva čekam potrošit sve golde na nove packove! :D štedio sam ih. nove karte su prva liga. dosta će ih se implementirat u već postojeće deckove a i novi će se deckovi stvorit.

EDIT:
prvi dojmovi o novim kartama je i više nego odličan. majko mila ovo će promjenit cijelu metu. ovaj deck od medivha je jednostavan al predobar. pa one frost giante odmah spustiš na 0 sa garrison commanderom. čak i nije toliko potrebna maiden of the lake. ja mislim da će zamjenit mountain giante u handlocku. puno brže ih možeš bacit i takoreć bilo kad pošto handlock non stop koristi heropower. jedva čekam nove karte
« Zadnja izmjena: 19. Kolovoz, 2015., 22:58 venom11 »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #328 : 25. Kolovoz, 2015., 20:02 »
Malo sam igrao sa Varianom i djeluje fantasticno! :thumbs:
Najdraz mi je kad paladin napravi equallity+cons a ja lupim variana :piva:
Cak i kad ne stavi miniona na teren (samo jednom se dogodilo) je i dalje jak.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #329 : 25. Kolovoz, 2015., 21:49 »
Poceo danas igrati i prvi dojmovi su vrhunski, igram ima 3,4 sata bacio par online turnira i osvojio sve heroje u pocetnickoj klasi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9