HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 264011 Hitova
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #270 : 01. Lipanj, 2015., 18:48 »
Nemam  ni jedan wing ni od Naxxa ni od BRM, pa me zanima koji wing da uzmem prvi jer mi jos malo fali do 700 golda
"Nije važno učestvovati, važno je pobijediti" - A.F.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #271 : 01. Lipanj, 2015., 19:27 »
Nemam  ni jedan wing ni od Naxxa ni od BRM, pa me zanima koji wing da uzmem prvi jer mi jos malo fali do 700 golda
a wingovi se uzimaju po redu. ne možeš kupit recimo treći wing ako nemaš sve prošle otključane.
 uzmi prvi wing od brm pa napravi patron warriora. jedino će ti falit oružje iz jednog winga od naxxa

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #272 : 01. Lipanj, 2015., 20:10 »
TY, znam ja kako se kupuju wing-ovi pa sam pito 1. wing naxxa ili 1. wing BRM. Dobio sam odgovor.
"Nije važno učestvovati, važno je pobijediti" - A.F.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #273 : 01. Lipanj, 2015., 22:34 »
Zadnji wing od Naxx-a ti nije nista posebno pa s njim ne moras zuriti. (Jedino je za combo druida potreban)

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #274 : 03. Lipanj, 2015., 14:04 »
da li se moze promijeniti da packovi dobijeni iz arene ne budu mech nego stari klasicni packovi?

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #275 : 03. Lipanj, 2015., 14:27 »
da li se moze promijeniti da packovi dobijeni iz arene ne budu mech nego stari klasicni packovi?
Nažalost ne.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #276 : 03. Lipanj, 2015., 17:41 »
mrzim taj početak sezone. :mrgreen: do pola mjeseca nemogu preć 18 rank jer pola ljudi igra neke lude deckove koje ne kužim cijelu partiju. danas igrao protiv nekog huntera koji mi je ličio ko na nekog handlocka. sve nešto čeka čeka i onda počne tauntat velike minione. pa igrao proiv nekog magea hibrid između tempo i freeze. sve neki mixevi danas. lud je lud taj početak

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #277 : 03. Lipanj, 2015., 19:19 »
da li ima hrvatskih stremera hearthstona na twitchu? Ili neko iz regije?

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #278 : 03. Lipanj, 2015., 19:28 »
Pa ja bi htio strimati ali mi net ne dozvoljava, mogu strimati ali sa mnogoooo problema
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #279 : 03. Lipanj, 2015., 19:30 »
ma i ja sam probao ali isti problem kao i kod tebe :(

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #280 : 03. Lipanj, 2015., 20:13 »
Brodos je nest steamao.
http://www.twitch.tv/brodoshs/

Nevezano za HS, Starym streama često, tako da dovoljno jaka veza postoji kod nas, bar u ZG.
http://www.twitch.tv/starym

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #281 : 04. Lipanj, 2015., 14:00 »
Brodos je nest steamao.
http://www.twitch.tv/brodoshs/

Nevezano za HS, Starym streama često, tako da dovoljno jaka veza postoji kod nas, bar u ZG.
http://www.twitch.tv/starym

Nažalost loša je veza svugdje osim u većim gradovima, ZG ima optiku pa se već za male novce može uzeti 20/10 što je sasvim oke za streamanje.
DSL je preloš, pogotovo ako si malo udaljeniji od centrale.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #282 : 04. Lipanj, 2015., 18:04 »
majko draga ovo je došlo od nikud!!
https://www.youtube.com/watch?v=GXxmHgaJfco
novi heroji. nove priče (?). nova zabava.
znači ne dobivamo za sad death knighta i monka nego nove heroje za postojeće klase. ovo nisam očekivao! predobro. ovo će totalno preokrenut metu i samu igru! (nope.avi)
Magni Bronzebeard je bio warrior po klasi tako da on je za tu klasu druga opcija uz postojećeg Garrosha Hellscreama.
Šta mislite koji će drugi likovi iz wow-a bit opcije za druge klase?
ja mislim da će stavit Arthasa (nažalost to bi značilo da on neće bit za death knighta kad dodaju nove klase šta bi bilo šteta jer je on napoznatiji death knight) kao drugu opciju za paladina, 
Tyrande za huntera (pošto je ona bila u alphi),
Sen'jin možda za priesta (jest da je vol'jin bio u alphi al on je karta sad),
za magea sam nekako 100% siguran da će bit Kael'Thas (bio je u alphi),
Rehgar bi mogao bit shaman (ima ga u heroes of the storm pa bi mogao bit i tu),
Fizzlebang bi mogao bit warlock (čisto zbog toga šta je on povezan sa Jaraxxasom pa bi mogao i dobit unikatan dialog kad njega zamjeni),
druid možda Hamuul Runetotem (nagađam samo,nisam toliki poznavaoc wow lora al za njega piše da je archdruid)
i za rogue bi mogla bit Vanessa VanCleef ili puno važnija u wow-u Maiev Shadowsong (pošto imamo Edwina i Illidana već kao karte)


EDIT:
http://eu.battle.net/hearthstone/en/blog/19508175/
sad mi se smanjio hype podosta... :D hahaha
kao što se može pročitat, novi heroji su samo za aestetiku. :) nažalost
al dobro ajd treba i to. šteta šta je samo to. mogli su dodat nove heropowere njima.
po tome znači svaki novi heroj će imat lijepe animacije kad ulazu u borbu i kad uključi hero power,drukčiji play area (onaj dio oko portreta heroja) i svoje emotove te će se uz njih dobit i card back.
9€ je malo previše za tako nešto al ko voli nek izvoli. :D

također možda onako lagano teasaju nove klase:
Citat:
New Heroes do not add new cards to your collection or change the classes’ activated Hero Power and are not considered new classes.
hehe nadam se :)
« Zadnja izmjena: 04. Lipanj, 2015., 18:44 venom11 »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #283 : 04. Lipanj, 2015., 19:30 »
Vec neko vrijeme Blizzard govori o alternativnim herojima za klase (samo heroj je drugaciji sve karte i hero poweri su isti) tako da napokon da dolaze!
Bas si mislim kako ce biti zanimljivo igrati s razlicitim herojima ali onda sam procitao da su nabili cijenu 7€ po heroju. :(
Koliko vidim nece se ni goldom moci platiti tako da mi je to bezveze. Barem s goldom bi trebali moci to otkljucavati, bas jadno. :(

« Zadnja izmjena: 04. Lipanj, 2015., 19:50 Piccolo »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #284 : 04. Lipanj, 2015., 19:45 »
Vec neko vrijeme Blizzard govori o alternativnim herojima za klase (samo heroj je drugaciji sve karte i hero poweri su isti) tako da napokon da dolaze!
Bas si mislim kako ce biti zanimljivo igrati s razlicitim herojima ali onda sam procitao da su nabili cijenu 9€ po heroju. :(
Koliko vidim nece se ni goldom moci platiti tako da mi je to bezveze. Barem s goldom bi trebali moci to otkljucavati, bas jadno. :(
a da je goldom nebi imalo previše smisla. čak ni svi skinovi u heroes of the storm se nemogu kupit goldima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9