HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 568137 Hitova
*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: League of Legends
« Odgovori #1530 : 21. Prosinac, 2014., 10:43 »
X
LOL Kakvo razbijanje.
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

MKGamer100

  • n00b
  • 4
Odg: League of Legends
« Odgovori #1531 : 22. Prosinac, 2014., 02:32 »
Pa ovi iz HCL-a nikad se ne odmaraju , stvarno im treba podić spomenik :)
Shazaam HCL igra i u 2:23 haha , primjetio sam u 2:22 al dok sam otvorio snipping tool vec 2:23, a na princ screen sam zab hehe :)
http://s18.postimg.org/b3icumj55/Capture26.png
Nisam mogao nikako drugačije staviti sliku pa moram objaviti link , inace piše da je popunjen prostor na direktoriju :)

*

9mlg9

  • Gost
Odg: League of Legends
« Odgovori #1532 : 22. Prosinac, 2014., 12:05 »
Ne sjećam se kada smo zadnji put napravili ovakav stomp nekome ^^

http://i.imgur.com/y6dAnvx.jpg

A troll mode je bio :clap:

pa ovo je bio genocid :ave: :ave:

*

Josip098

  • n00b
  • 2
League of Legends-pomoc
« Odgovori #1533 : 02. Siječanj, 2015., 19:05 »
Ovako ljudi, igram LoL vec duze vreme i sada imam jako los nick pa bih ga zeleo promeniti u nesto posebno. Mozda neki izraz na latinskom/japanskom/grckim ili tako nesto ali nista nemogu naci. Ako zelite dajte mi svoje predloge! Hvala ;D

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: League of Legends
« Odgovori #1534 : 02. Siječanj, 2015., 19:14 »
Čemu pored pitanja ovdje otvarati posebnu temu sa istim pitanjem? Nadimci koje dobiješ od ekipe su obično pogrdni (ovisno o tvom društvenom statusu). Iskoristi maštu malo.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1535 : 03. Siječanj, 2015., 10:58 »
Ovako ljudi, igram LoL vec duze vreme i sada imam jako los nick pa bih ga zeleo promeniti u nesto posebno. Mozda neki izraz na latinskom/japanskom/grckim ili tako nesto ali nista nemogu naci. Ako zelite dajte mi svoje predloge! Hvala ;D

Muko moja. Imas google prevoditelj pa mos tamo si prevest neke fraze na sve moguce jezike. Preporuka da si za nick uzmes nesta sto tebe opisuje. Ako imas neki nadimak ili  par njih pretumbaj slova i BOOM eto ti nick
« Zadnja izmjena: 03. Siječanj, 2015., 11:00 Fuker »

Odg: League of Legends
« Odgovori #1536 : 03. Siječanj, 2015., 15:32 »
Ako ne znaš normalno odgovoriti, nemoj se ni truditi biti humorističan.
« Zadnja izmjena: 03. Siječanj, 2015., 15:38 snowblind »

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1537 : 03. Siječanj, 2015., 18:20 »
Ako ne znaš normalno odgovoriti, nemoj se ni truditi biti humorističan.
hmm,ja?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1538 : 03. Siječanj, 2015., 18:39 »
Jel se ne vidi da sam mu editirao post? Uglavnom, nije tebi išlo to nego titi koji nema smisla za kvalitetan humor.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1539 : 03. Siječanj, 2015., 19:09 »
i ja sam mislio iz prve da tito pise fukeru to :))

ontopic : oce mi neko objasnit novo-sezonsko junglanje?
pokusao sam igrat kak inace igram : blue buff -> wraith -> red buff -> gank / golem -> random junglanje. ali vidim da sad to jednostavno ne ide (par puta sam umro u junglu od monstera i nemogu radit early gankove jer se moram recallat svaki jebeni put zbog premalo HP-a)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1540 : 03. Siječanj, 2015., 19:34 »
Pogledaj na jubito za heroja s kojima ideš u džunglu jer sam primijetio da ne kreću svi na isti način. Za WW sam uglavnom vidio da prvo kreće od one žabe pored blue golema, a Amumu i drugi tanky heroji su uglavnom počinjali od golema u crvenom dijelu džungle.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1541 : 03. Siječanj, 2015., 19:35 »
Jel se ne vidi da sam mu editirao post? Uglavnom, nije tebi išlo to nego titi koji nema smisla za kvalitetan humor.
Iskreno nisam se niti trudijo bit humoristican neg glup kao i pitanje koje je on postavijo

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: League of Legends
« Odgovori #1542 : 03. Siječanj, 2015., 21:29 »
i ja sam mislio iz prve da tito pise fukeru to :))

ontopic : oce mi neko objasnit novo-sezonsko junglanje?
pokusao sam igrat kak inace igram : blue buff -> wraith -> red buff -> gank / golem -> random junglanje. ali vidim da sad to jednostavno ne ide (par puta sam umro u junglu od monstera i nemogu radit early gankove jer se moram recallat svaki jebeni put zbog premalo HP-a)
ja uglavnom uvijek skoro isto skoro..zaba, blue, wraith, red pa u bazu pa gank.dalje se snalazim sam, nema bas nekog redosljeda ali barem znam kako pocinjem.igram vecinom xina, amumua ili udyra, prije sam maino wwa, jos prije 4.20 patcha ali dugo ga nisam igrao od tada.eto to je to, ja sam gold3

*

Josip098

  • n00b
  • 2
Odg: League of Legends
« Odgovori #1543 : 03. Siječanj, 2015., 21:58 »
i ja sam mislio iz prve da tito pise fukeru to :))

ontopic : oce mi neko objasnit novo-sezonsko junglanje?
pokusao sam igrat kak inace igram : blue buff -> wraith -> red buff -> gank / golem -> random junglanje. ali vidim da sad to jednostavno ne ide (par puta sam umro u junglu od monstera i nemogu radit early gankove jer se moram recallat svaki jebeni put zbog premalo HP-a)
Pa ja krecem zaba dignes lvl2 kod zabe pa ides blue vukovi papige i ako mozes(zavisi koji si champ) ides i reda tako ja radim s Udryom on moze pocistit junglu bez da ide back bez problema :D za kasnije random ides

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1544 : 03. Siječanj, 2015., 22:29 »
Ja pokusavam igrat Lee ali isto imam problema. Nowa junla ne pase za sve champione isto. Odem zabu-blue ionda jedva red pa se morym recall,a u međuvremenu top vec krepa,a ja mu ne mogu pomoci. Jedino rijesenje vidim mozda druge rune probat ili nesta,nisam ni sam pametan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9