HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 196589 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #450 : 02. Rujan, 2015., 06:55 »
Kakva igra!
Sad sam u komadu opalio 3 sata!
Blažen noćni rad do 5 ujutro. xD

Idem spavat, a kasnije napišem prve dojmove.


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #452 : 02. Rujan, 2015., 09:58 »
A moju? :hiha:

Ako bude cekao tvoju, htjet ce def. MGS.

Nego kad smo kod toga, izgorit cu dok mi dodje igra sa TGC-a :hiha2:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #453 : 02. Rujan, 2015., 12:43 »
Vrti se inače bolje nego Ground Zeroes.
Nijednog rušenja ni ništa. Alt+tab radi savršeno. (Windows 10)

Jedino mi u pc verziji nedostaje mogućnost korištenja scroll wheela u menijima. I to što se ne mogu baš sve kontrole konfigurirat. Ali inače je kao PC port skoro perfektan.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #454 : 02. Rujan, 2015., 13:39 »
Budem još večeras snimio malo gameplaya, nisam sinoć baš stigao igrati, a danas popodne dulje šljakam...

Ako netko želi direktno gledati i komentirati uvijek na Steamu imam upaljen Broadcasting na 1080p pa možete sa mnom prokomentirati igru ili vidjeti kako izgleda ako Vam se ne čeka video.

Kako cu te pronac na steamu...
Sta se tice trzanja i toga ja neznam sta vas je panika uhvatila, ja iskreno u nijednom trenutku nisam pomislio da nece ici ko po loju..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #455 : 02. Rujan, 2015., 13:45 »
Ja koji sam fan apsolutno svake Splinter Cell igre, moram priznat da je ta igra igračka u odnosu na ovo.
Igram toliko sporo, a osjećam se doslovce kao da sam ja tamo. Savršeno koliko mogućnosti ima i koliko je gameplay dobar.
Tagiranje, planiranje, egzekucija...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #456 : 02. Rujan, 2015., 13:47 »
Budem još večeras snimio malo gameplaya, nisam sinoć baš stigao igrati, a danas popodne dulje šljakam...

Ako netko želi direktno gledati i komentirati uvijek na Steamu imam upaljen Broadcasting na 1080p pa možete sa mnom prokomentirati igru ili vidjeti kako izgleda ako Vam se ne čeka video.

Kako cu te pronac na steamu...
Sta se tice trzanja i toga ja neznam sta vas je panika uhvatila, ja iskreno u nijednom trenutku nisam pomislio da nece ici ko po loju..

Vrlo lako upisi samo Hrv4tin4 jedan jedini sam s tim Nickom i imam istog avatara tu i tamo.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #457 : 02. Rujan, 2015., 13:59 »
Nemogu poslati nikome nisam jos potrosio 5 dolara posalji ti meni...Sad neznam koji nick treba, gore kraj joysticka sitnim slovima mi je amigopablo13, a ovaj glavni mi je BARTUL123

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #458 : 02. Rujan, 2015., 14:13 »
Malo rula boga igra so far,sjeo jucer sjeban i umoran sa posla,reko idem samo da vidim kako radi i na kojim detaljima mogu prati,zaglavim 6 ili 7 sati igranja.:clap:

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #459 : 02. Rujan, 2015., 16:10 »
Budem još večeras snimio malo gameplaya, nisam sinoć baš stigao igrati, a danas popodne dulje šljakam...

Ako netko želi direktno gledati i komentirati uvijek na Steamu imam upaljen Broadcasting na 1080p pa možete sa mnom prokomentirati igru ili vidjeti kako izgleda ako Vam se ne čeka video.


Jel moram imat igru da bi gledao to ? Pretpostavljam da ne al ono...
Ak te uhvatim baš ću vidjet kako šljaka ta funkcija na steamu.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #460 : 02. Rujan, 2015., 16:12 »
Ne moraš imati igru, dovoljno je da budeš friend na steamu, što već i jesi.
Meni je taj broadcast genijalan kada mislim nešto uzet a ne znam kako zapravo igra izgleda.

Inače meni je uvijek omogiućen broadcast bez pitanja za sve na friend listi. Tako da se uvijek može kod mene pogledati sve što igram. Samo je potrebno otići na friend listu i pokraj imena na onaj trokutić i izabrati Watch Game i to je sva mudrolija

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #461 : 02. Rujan, 2015., 16:31 »
Mislim koliko je teško ovakvu igru htjet napraviti?
Koliko je teško isprogramirati da AI ima rendom hodanje po cijeloj misiji i da se između nekoliko AI u ophodnji putevi ispretpliću?
Ovdje je to sve tako dobro napravljeno, da imam osjećaj da su sve igre ikad sve pogrešno radile...

Teško je za uspoređivat nekakvu full open world igru sa isto tonu mogućnosti poput GTA V s ovime, ali za ovu igru nije ni čudo da postoji religija.
Tek sada mi je brutalno krivo što najvažniju gaming zadaću nisam nikad ni pročitao, a kamoli naučio. Jednostavno neoprostivo.
Jer ako mi ovako srce kuca dok igram i ako mi je ovako sve ovo dobro, što bi bilo da sam već bio fan ove igre?

Igra toliko stvari dobro radi, da je apsolutna besmislica gledat neke sitnice koje ne funkcioniraju baš najbolje u odnosu na konkurenciju.
Jednostavno nemogu dokučit da nekome ovo nije najbolje u serijalu, a ima ih koliko sam pročitao na netu ohohoho; pa kakve su onda to MGS igre bile, kada ovo nije najbolje.
Ovo piratizirat je suludo. Suludo im je ne platit ovo remek dijelo, bar iz poštovanja.

Prvi utisci nakon pet sati provedenih u igri su iznad svega što sam igrao u zadnje vrijeme.
A stvarno sam slatko riječiv inače u vezi svega što mi sjedne, e pa ovo je i više nego to xD. Nezz, fanovi valjda razumiju ova laprdanja.
To je to od igranja za danas, obaveze i noćna smjena zovu ;((((((((((

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #462 : 02. Rujan, 2015., 16:35 »
Al stari moraš odigrati MGS igre. Stvarno su brutalne!
Umjesto MGS 1 odigraj preko Dolphin Emulatora MGS Twin Snakes (to je remake), zatim MGS 2, MGS 3 bez problema možeš na emulatoru za PS2, a MGS IV ako ništa drugo malo pogledaj priču (animacije i malo gameplaya) na YTu traje kakvih 8h.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #463 : 02. Rujan, 2015., 16:57 »
Pitanje za kolege koji su igru naručili sa TGC-a, jeste li dobili svoj primjerak igrice?
DeusNikola

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #464 : 02. Rujan, 2015., 17:24 »
Al stari moraš odigrati MGS igre. Stvarno su brutalne!
Umjesto MGS 1 odigraj preko Dolphin Emulatora MGS Twin Snakes (to je remake), zatim MGS 2, MGS 3 bez problema možeš na emulatoru za PS2, a MGS IV ako ništa drugo malo pogledaj priču (animacije i malo gameplaya) na YTu traje kakvih 8h.

Ma brutalne su igre, ali su potpuno drugačije od onoga što MGS 5 ovdje predstavlja, a to novo je ono što se našem Coli sviđa. Prijašnje igre, pogotovo one prve su trome i ukočene, nema toliko planiranja i egzekucije, a pogotovo ne različitih pristupa određenim situacijama.Više su postale legendarne zbog priče i suludih elemenata unutar igre, poput ... ne znam, skrivanja u kartonskim kutijama ili pušenja cigare da vidiš inače nevidljive lasere.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9