HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 196591 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #480 : 03. Rujan, 2015., 14:49 »
Svakako javi dojmove! :thumbs:

A uspio sam odigrat ravno 10min, radni vikend, plus jos svasta nesto....oduzit ce se to moje igranje :hiha:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #481 : 03. Rujan, 2015., 14:51 »
12. misija - Hellbound. Al doslovno.

Pola sata gmizao u nadi da me ovaj neće primijetiti, a na kraju me spazio snajper.

(Klikni za pregled slike.)

Dosta zajebancije, uzimam rocket launcher.

Edit: Nimalo pametna ideja.

:))))))))))))))))))))

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #482 : 03. Rujan, 2015., 14:57 »
12. misija - Hellbound. Al doslovno.

Pola sata gmizao u nadi da me ovaj neće primijetiti, a na kraju me spazio snajper.

(Klikni za pregled slike.)

Dosta zajebancije, uzimam rocket launcher.

Edit: Nimalo pametna ideja.

Zašto koristiš to crno doijelo? Ono je super efekivno po noći, ali po danu imaš desert camo i ostale koji su mi mnogo puta pomogli. Realno nije tako teško uočit frajera u crnom usred pustinje, pa makar i gmizao :D

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #483 : 03. Rujan, 2015., 15:43 »
Zato  sto je s tim odijelom lakse prici neprijatelju jer ne moras hodat, ne cuju te kad trcis. To i je ionako vaznije od vidljivosti.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #484 : 03. Rujan, 2015., 15:45 »
Ja stalno mijenjam odijela, kod mene je Big Boss modno osvještena ikona :hihi:
Neda mi se stalno biti u crnom, malo mi je to glupo kad već ima hrpetina camoa za otključati.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #485 : 03. Rujan, 2015., 17:00 »
Kod rangova koji je najgori? A?
I kako razoružat protivnika ako igramo s mišem i tipkovnicom. :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #486 : 03. Rujan, 2015., 17:15 »
Trebalo bi bit E ili F. ne znam do koliko idu. S je valjda najbolji, pa onda A. Skužiš po tome šta ti prokomentira ocelot / miller.

Ako mu se prišuljaš iza leđa i uperiš pištolj u njega tek kad si mu blizu onda će spustit oružje na zemlju... Za cqc razoružavanje ne znam - valjda sprijeda moraš se zatrčati i stiskati lijevi klik.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #487 : 04. Rujan, 2015., 13:55 »
Pogledao par videa na yt i vidim ljudi sa konfama poput Intel Core i3 3220 Dual Core, 3,3 GHz RAM: Crucial Ballistix 16GB DDR3 1600Mhz MSI Geforce GTX 660 Gaming OC 2GB DDR5 igraju na high...Onda cu ja sa svojom intel 2020M 2,4 ghz, 8 gb ram ddr3, amd 8750M 2 gb ddr3 moc igrat na medium-low postavkama...Sta vi mislite?Jel igrao neko na losijim konfama?

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain – PC Min vs. Max Graphics Comparison [FullHD][60fps]

http://youtu.be/gaqEV_a73HM
« Zadnja izmjena: 04. Rujan, 2015., 14:00 bartul_9 »

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #488 : 04. Rujan, 2015., 14:15 »
Kako da onaj roll ljevo ili desno radim na KBu i mishu ? sve moguce sam kombinacije i mashove zadao i ne mogu da shvatim :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #489 : 04. Rujan, 2015., 15:08 »
Njubaro. :mrs: :mrs:

Ležiš na podu, držiš nišanjenje i shift, te u koju stranu hoćeš. :ementaler:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #490 : 04. Rujan, 2015., 15:15 »
Imam 10h u igri i samo 5% sam prešao! Ne znam igra je mnogo više od očekivanog. Toliko mogućnosti, opcija i druih stvari. Ne znam ni sam kaj bi prije razvijao...

Sad polako bacam one loše vojnike s početka igre van i uvodim one jače. Pokušavam kao minimum uzeti C rank.
Sad sam prešao onu Honey Bee misjiu i stvarno sam se namučio...
1. sam igrao dosta dugo i sve sam riješio sa stealthom, ali nisam mogao naći oružje zbog kojeg sam i igrao misiju... I u krug sam išao, pokupio sve živo i nikako.
2. Onda sam odustao i reloadao zadnji checkpoint i onda je opet sva ekipa bila budna... :wildboy:
3. Na kraju sam skužio kako nisam dobro slušao i mogao sam naći oružje samo da sam slušao informacije koje sam dobivao...
I onda sam opet cijelu bazu išao opljačkat i uzet sve što se može uzet.

Sad sam otključao i sneaking suit pa me zanima kako će ići po noći. Jel itko otključao Solid Snake suite? Kak to izgleda, jer koliko vidim on je direktan konkurent sneaking suitu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #491 : 04. Rujan, 2015., 15:26 »
Odlična mi je to misija.
Ganjam stealth all the way, ali u toj misiji mi se dosta izjalovilo šuljanje taman pred da pokupim to oružje, no srećom pa je tu reflex za prvi prelazak.
Taman su napravili potragu zamnom, ali sam ih fino sve izbjegao.

Oružja mi rulaju nenormalno.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #492 : 04. Rujan, 2015., 15:30 »
Ja od oružja imam onu prvu pušku s lošim prigušivačem i sniper bez prigušivača (onaj iz II. svjetskog rata) :wildboy:
Imam onaj 2 pištolj za uspavljivanje i ruku na lvl2.
Imam C4 na lvl.2 kutije za transport, nekoliko camo odijela, obične granate, smoke granate i to je to.

Al fali mi igranje s dodatcima na oružjima. Ja bih volio kad bih mogao craftati samo bolji silencer i/ili druge dodatke. Ovako moram trošiti lovu na neka oružja koja uoće ne koristim (tipa grenade launcher i itd) jer igram stealth. Meni je stvarno potreban dobar silent sniper, jer mi je to oduvijek najdraže oružje.

Igram na gamepad pa je ciljanje malo teže, ali opet se dobro snalazim.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #493 : 04. Rujan, 2015., 16:16 »
Imas craftanje.. Tj. Sastavljanje oruzja, al otkljucas nakon 12 ili 13 misije. Tj. Nakon side opsa u africi. Ja si slozio silenced sniper. Milina.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #494 : 04. Rujan, 2015., 17:57 »
Imas craftanje.. Tj. Sastavljanje oruzja, al otkljucas nakon 12 ili 13 misije. Tj. Nakon side opsa u africi. Ja si slozio silenced sniper. Milina.

A to mi je banana... Ne bih želio iz Afganistana dok sve ne riješim. I side ops i normalne misije. Uz to još i istražujem i skupljam dobre vojnike. Jel se mogu vratiti nakon te 12. misije u Afganistan pa opet rješavati misije i side opse?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9