HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 196586 Hitova
*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #465 : 02. Rujan, 2015., 19:27 »
I vrhunskog dizajna. I hrpe suludih detalja. I poprilično razvijenih i kompleksnih mehanika za svoje vrijeme.
Mislim da bi trebao preći sve MGS-ove od PS-a do danas, ali trojka bi mu se sigurno svidjela jer je, iako ne poprima kompleksnost i proporcije petice, sasvim zadovoljavajuće opširna.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #466 : 02. Rujan, 2015., 19:43 »
Ma dobri su prijasnji djelovi to nema govora, al nemaju nikakve veze niti se na ijedan nacin mogu usporediti sa 5-icom takoder nisu neophodoni za prelazak iste.Al da ih nebi bilo ljepo odigrat, svakako bi, pogotovo radi cjelokupnog ugodaja..

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #467 : 02. Rujan, 2015., 19:47 »
tko igra samo peti nastavak ovako priča fokusirane igre

jeste vi mentalno deficitirani nez,,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #468 : 02. Rujan, 2015., 19:49 »
:mrs:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #469 : 02. Rujan, 2015., 19:54 »
Igra je čarolija. Upravo sam uspio prijeći misiju po odabiru bez dizanja ikakvog alarma i drugih gluposti. Sasvim tiho i neprimjetno.

Sada se bacam na misiju za prevoditelja ruskog jer me ovo polako živcira kada ne znam što mi ti rusi brbljaju. Ovako će biti puno zanimljivije, ali i lakše.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #470 : 02. Rujan, 2015., 20:38 »
Ja privodim Peace Walker kraju. Zanima me kolko je od vas preslo igru zbog one scene mucenja, gdje trebate doslovno, al bas doslovno silovat kontroler da bi presli. Na kraju sam morao skinuti "save" sa neta da bi nastavio dalje.

Ovo je jedan od rijetkih nacina:

http://youtu.be/v7_k2ybf7kA

Pogledajte to sranje, Isuse Kriste mrtvi.. :wildboy::wildboy:

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #471 : 02. Rujan, 2015., 20:46 »
Propustio sam Quiet onu snajper hot mamu da uhvatim,sad jel to znaci da vise necu imati prilike ?:hiha2:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #472 : 03. Rujan, 2015., 07:21 »
Evo nekoliko korisnih savjeta.

1. obvezno napravite upgrade scopa jer na lvl. 2 možete vidjeti ocjene vojnika koje promatrate i tako izabrati one s boljim ocjenama za svoju bazu.
2. one platforme za ukrcaj robe koje se nalaze u igri, ali i u mother baseu služe kao brzi transport između lokacija, samo se morate uvući u kutiju i kreće čarolija :D

Sinoć sam konačno ulovio i prevoditelja pa sad igra ima puno zanimljiviji opus i uspio sam uloviti 3-4 kasete s pjesmama!

Je li itko od vas došao do FOBova kada kreće PvP? Koliko sam čuo korisno je imati više FOBova, ali cijena im je cca 1000 MB coinsa koji se plaćaju, jer ovo s daily log in bonusima je strašno malo i praktički je ne moguće uloviti toliki broj coinsa, no planiram kupiti novčiće jer dodatni FOBovi omogućuju bolje i brže napredovanje i više timova za slanje u druge misije.

Isto tako igra Vas na početku pita za rođendan Vas ili Vašeg lika. Na taj dan će Vam u mother baseu pripremiti tulum za rođendan!
Hideo Kojima je još jedom dokazao kakav je kralj!

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #473 : 03. Rujan, 2015., 09:34 »
Isto tako igra Vas na početku pita za rođendan Vas ili Vašeg lika. Na taj dan će Vam u mother baseu pripremiti tulum za rođendan!

Al ce te nagrdit sad neko, nisi nam bas to trebo spoil-at  :wildboy:
Daj pliz ubuduce bar nas upozori na tak neku cool stvar koju bi smo sami htjeli otkriti u igri, jos stignes to editirat, pa to il makni il stavi u onu spoiler traku
« Zadnja izmjena: 03. Rujan, 2015., 09:37 SuperSaiyan86 »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #474 : 03. Rujan, 2015., 09:57 »
A mogli bi se stariji nastavci ne svidjet Coletu, ako voli ovaj djir, to su zapravo potpuno drukcije igre (i genijalne! :hug ), ono 5 min gameplaya pa 15min cutscena i tako stalno...
Ja sam odigrao 1 na ps1, pa remake na GC, 2 i 3. Peace Walker mi je bas naporan na PSP-u zbog ocajnih kontrola, pa sam ga preskocio, a 4 dio nisam igrao jer sam preskocio PS3 :wildboy:

Neko je pitao dali je nekom dosla igra sa TGC-a, ja jos uvijek cekam..... :hiha2: :wildboy: :wildboy:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #475 : 03. Rujan, 2015., 10:18 »
Svaka MGS igra osim jedinice te traže datum rođenja pa to nije nikakva novost ili spojler.
Ovako svi znaju da će biti proslava, a onako možda ne bi ni znali. Nemaju svi rođendan sad i ne ostavljaju ljudi igru cijelu godinu na HDDu pa ce to spontano otkriti.
Ovako sad znaju pa si mogu upaliti MGS V za rođendan i imati virtualnu proslavu.

Ovo nije spoiler nego easter egg jer nema apsolutno nikakve veze s pričom ili napredovanjem u igri.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #476 : 03. Rujan, 2015., 12:17 »
Upravo :



:hiha: :hug
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #477 : 03. Rujan, 2015., 12:35 »
Svakako javi dojmove! :thumbs:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #478 : 03. Rujan, 2015., 13:14 »
I vrhunskog dizajna. I hrpe suludih detalja. I poprilično razvijenih i kompleksnih mehanika za svoje vrijeme.

Pa upravo to... za svoje vrijeme. A čini mi se da Cole kojeg fascinira ta nova fluidnost pokreta, otvorenost pristupa i preciznost kontrola MGS-a 5, neće baš najbolje reagirati na malo staromodnije, pokretima ukočenije, levelima ograničenije, čudnovatim cutscenama ispunjene prijašnje metal gearove.

Ali da, definitivno bi valjalo odigrat - sve redom odlicne igre.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #479 : 03. Rujan, 2015., 13:43 »
12. misija - Hellbound. Al doslovno.

Pola sata gmizao u nadi da me ovaj neće primijetiti, a na kraju me spazio snajper.



Dosta zajebancije, uzimam rocket launcher.

Edit: Nimalo pametna ideja.
« Zadnja izmjena: 03. Rujan, 2015., 14:02 wyzard »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9