HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 196600 Hitova
*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #510 : 05. Rujan, 2015., 19:09 »
Hoće li broadcastat netko na steamu danas možda? Konačno imam malo vremena za bacit oko

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #511 : 05. Rujan, 2015., 20:40 »
Budem ja kroz cca 20 minuta

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #512 : 05. Rujan, 2015., 20:45 »
Javi kad kreneš :) probao sam Čoleta gledati ali nešto kenja steam pa se nisam ni uspio spojit na broadcast

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #513 : 06. Rujan, 2015., 00:18 »
Nažalost, kako se primičem kraju tako igra sve manje "štima". Iz nekog razloga misije od 20 do 27 su superlagane, s ili a rank može se dobit bez jebemti. Moguće da je razlog tome što sa silenced sniper tranquilizerom sve postane prelagano, plus D-walker i njegovi dupli silenced tranquilizeri... Međutim, ponajprije su misije lakše - u smislu da se kasnije više ne infiltriraš u nekakve baze ili nešto nego imaš jedno manje selo i to je to... Doslovno traju misije po maks 5 minuta. Kao da je Kojimi i ekipi ponestalo ideja, a one najbolje su iskoristili u Afganistan dijelu igre. I da, izgradnjom FOB baze se višestruko ubrza skupljanje GMP-a pa praktički više ne znam kud bi s njim.

Četiri misije prije kraja priča mi nema neku bit. I ono što mi je malo čudno... Barem 50% prizora iz trailera još nisam vidio. Što znači da je u trailerima većinom promovirana zadnja trećina igre... što je pomalo netipično - osjećam kao da su mi spojlali već dio priče. A dosta mi ionako spojlaju glupim introom pred misiju koji više ni ne gledam. Doslovno ti navedu kad ćeš koga sresti, što ubije svako iznenađenje. Sasvim nelogična odluka.

Ali uglavnom, idem sad kod Code Talkera pa mi možda on razjasni sve stvari. Još uvijek se nadam da će priča imati nekakav "closure" za čitavu sagu. Četiri misije pred kraj zasad jako malo toga se dogodilo.
« Zadnja izmjena: 06. Rujan, 2015., 00:27 wyzard »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #514 : 06. Rujan, 2015., 07:10 »
Ja nemam bas vremena za igrat, ali sam uspio prec onu uvodnu misiju (uz TLOU valjda najbolji uvodni nivo!!) i prvu misiju....igra je odlicna!!
Malo me smeta sto se u PS4 verziji bas vidi popup, al nema veze, nakon nekog vremena to vjerovatno necu ni primjecivat.
Ovo malo igre sto sam vidio, cini mi se da je ovo savrsen nastavak MGS sage, igra je bas fino uznapredovala od prvog dijela :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #515 : 06. Rujan, 2015., 08:43 »
Javi kad kreneš :) probao sam Čoleta gledati ali nešto kenja steam pa se nisam ni uspio spojit na broadcast

Čoletu ne šljaka jer nije njegova igra :)
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #516 : 06. Rujan, 2015., 09:18 »
Gledao sam jučer Hrv4tinu dobrih sat i pol, jednu "pravu" misiju ako sam dobro skužio i par onih side ops. Pa to je čudo jedno kako igra izgleda i radi, uz W3 jedina prava next-gen igra u punom smislu.

Dođe mi da dignem kredit, kupim top mašinu i igram ovo dok mi oči ne ispadnu :wildboy:

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #517 : 06. Rujan, 2015., 12:48 »
Gledao sam jučer Hrv4tinu dobrih sat i pol, jednu "pravu" misiju ako sam dobro skužio i par onih side ops. Pa to je čudo jedno kako igra izgleda i radi, uz W3 jedina prava next-gen igra u punom smislu.

Dođe mi da dignem kredit, kupim top mašinu i igram ovo dok mi oči ne ispadnu :wildboy:

Samo naprijed.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #518 : 06. Rujan, 2015., 13:43 »
a kurac sam pri kraju :ave:

Nakon 31. misije završava tek prvi chapter. :wildboy:

jebote.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #519 : 06. Rujan, 2015., 14:00 »
a kurac sam pri kraju :ave:

Nakon 31. misije završava tek prvi chapter. :wildboy:

jebote.

:loludara: :loludara:

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #520 : 06. Rujan, 2015., 14:31 »
50 misija ima.
Bila je i 51. koja je izrezana iz igre a navodno objašnjava dosta nerazjašnjenih stvari.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #521 : 06. Rujan, 2015., 18:21 »
Gledao sam jučer Hrv4tinu dobrih sat i pol, jednu "pravu" misiju ako sam dobro skužio i par onih side ops. Pa to je čudo jedno kako igra izgleda i radi, uz W3 jedina prava next-gen igra u punom smislu.

Dođe mi da dignem kredit, kupim top mašinu i igram ovo dok mi oči ne ispadnu :wildboy:

Ili kupis ps4 odmah sa igrom, isto izgleda super....osim pop-up-a dok brzo jases. :hiha:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #522 : 06. Rujan, 2015., 20:47 »
Ne znam je li itko primjetio ali ovo mi je prva igra u kojoj sam (nenamjerno) sniperom prerezao električne vodove! Gađao sam lika na stražarskoj kućici i onda sam se fokusirao samo na njega.
Roknem ga i skužim da ješto zaiskrilo i samo vidim kako je vod pukao i pao...

Bolesna je ta količina sitnica koje čovjek inače ne primjećuje. U drugim igrama (koliko se sada sjećam) nisam uspio nikada nešto slično. Pa evo zadnji GTA V prođeš s avionom ili helićem kroz vodove i ništa se ne dogodi, a bilo bi fora da je obrnuto.
Ne znam, probajte i vi i javite je li vam uspjelo. Uz to ako ste i vi primjetili neke lude sitnice obvezno javite.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #523 : 06. Rujan, 2015., 20:59 »
Ima li itko onaj vodeni pištolj? Ako niste skužili, a ja jesam skužio da kako neke srednje ili veće baze imaju ona nekakva električna govna kao nekakav generator i uglavnom ako vodenim pištoljem pucate u to nestat će struje u cijeloj bazi :clap:
Ti detalji stvarno podižu realnost u igri ;)
MGS V=GOTY
Fallout 4=AC Unity launch

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #524 : 06. Rujan, 2015., 21:10 »
E pa sad sam se sjetio da sam mogao taj pištolj koristit u borbi protiv fire bossa. Pitam se kako bi to završilo.

Završio tu borbu tako da sam letao uokolo dok kiša nije počela padati. "Thank you, mother nature."

Inače, kad prvi put sretnete Elija ako ga pustite malo duže pri svijesti dobacit će: Not yet Snake, it's not over yet! Zgodna referenca :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9