HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 196418 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #540 : 08. Rujan, 2015., 17:40 »
Jel tko uzeo gunsmitha da dobijete customizaciju oruzja?
Nisam još dobio te side ops misije. Tek sam spasio prvog gunmakera u Africi

EDIT: Sad sam tek skužio neke stvari. Neprijatelji se prilagođavaju vašim taktikama! Recimo ako ih gađate u tijelo sa strelicama za uspavljivanje onda "naruče" više prsluka kako bi vas onemogućili u vašoj taktici. Ista stvar je i kad radite često headshotove onda naruče više kaciga i više neprijatelja ima kacige.
Ali to se može spriječiti ako dobro čitate deployment misije za vaš Attacking dio ekipe. Ako Vam piše shipment of helmets ili oružja onda onemogućite neprijateljima prilagođavanje vašok taktici.
Čak ako duže vremena slušate budete čuli vojnike kako međusobno komentiraju da su naručili više baterija (ako stalno napadate noću ili kaciga i itd.)
Meni je već hrpetina ekipe i s kacigama, a i s armorom... :wildboy:

Ima čak i fora ako ste predugo na terenu da se usmrdite i počnu Vam muhe letiti oko glave (fora iz MGS 2).
Isto tako u motherbaseu stojte duže vremena ispod znaka za opasnost "predmeti vam mogu pasti na glasvu" stvarno će vam nešto i pasti na glavu...

Toliko detalja, toliko "glupoosti" još za istražiti. Isto mi je fenomenalno kako su grafički neki dijelovi totalno napravljeni bez napravljeni bez većih detalja, ali se to ne ističe toliko jer su radili detalje gdje je to zapravo bitno.
« Zadnja izmjena: 08. Rujan, 2015., 18:01 Hrv4tin4 »

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #541 : 09. Rujan, 2015., 10:35 »
Imam igru od prvog dana, ali nemam previše vremena igrati tako da sam sad odradio tek desetak misija i oko 20 sporednih. Od jučer imam svoje timove za slati po svijetu pa je sad malko lakše s parama, slučajno sam naletio na Quiet jer sam slušao vojnike kako stalno pričaju o nekom snajperistu koji ne ostavlja nikog živog pa sam se dao u potragu, volim tu tetu, srce sam joj odmah dao :D .
Također sam imao problem s muhama, jer eto nikako da se maknem s terena, mislio sam da je to do krvavog odijela, ali ne, Kojima ima bolju ideju. Jučer sam igrao prvi put navečer, jer kako mi je bila sad ludnica na poslu nisam ništa stigao, pa sam se budio sat vremena ranije samo da pređem jednu misiju, dok sam jučer igrao u komadu od 20,00 do 00,45 h. I nisam htio pustiti iz ruke, ali me cura potjerala u krevet. Danas sam opet ustao ranije :mrgreen: , hoću reći da ću najvjerojatnije dobiti infarkt od ove igre, a ja samo želim igrati i igrati. Neznam kad me neka igra toliko privukla i zaokupila pažnju kao MGS V . Skidam kapu. =D>   

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #542 : 09. Rujan, 2015., 14:38 »
Koliko je igra blizu savrsenoj toliko je i daleko. Katastrofa sto su napravili od voice acta za Big Bossa. Frajer prica malo vise nego Gordon Freeman ;( uzas zivi. Doslovce ogroman propust. Valjda su Bauera drzali samo jedan dan, jer mu je valjda tolko trebalo da ovo sve snimi. Razocaran brutalno tim segmentom.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #543 : 09. Rujan, 2015., 14:53 »
Koliko je igra blizu savrsenoj toliko je i daleko. Katastrofa sto su napravili od voice acta za Big Bossa. Frajer prica malo vise nego Gordon Freeman ;( uzas zivi. Doslovce ogroman propust. Valjda su Bauera drzali samo jedan dan, jer mu je valjda tolko trebalo da ovo sve snimi. Razocaran brutalno tim segmentom.

Vjerojatno radi starih fanova. Jer inače je Snake ili Big Boss uvijek puno pričao i davao komentare na sve i svašta.
Ali definitivno mi fali više govora i razgovora.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #544 : 09. Rujan, 2015., 16:06 »
Frajer prica malo vise nego Gordon Freeman ;( uzas zivi. Doslovce ogroman propust. Valjda su Bauera drzali samo jedan dan, jer mu je valjda tolko trebalo da ovo sve snimi. Razocaran brutalno tim segmentom.

A kao, ima objašnjenje, tj. razlog za to, u priči jel. Ali je najveći spoiler.
Iako meni ni to ne drži vodu baš.
« Zadnja izmjena: 09. Rujan, 2015., 16:09 wyzard »

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #545 : 10. Rujan, 2015., 10:03 »
Zapoceo sam igrati ovo remek djelo i malo je reci da sam odusevljen.Igram na xbox360 i svaka ti cast Kojima s kakvim si biserom poslao na vjecna lovista ovu konzolu,grafika i animacije su odlicne i nemogu vjerovat da konzola moze da ovo vrti a da je sasvim pristojan framerate a i grafika.
Gameplay je odlican,protivnike se moze rijesiti na mali milion nacina,zezanje s kutijom,gasenje generatora,stealth je dobar, jako brzo sam pohvatao mehaniku.Puzanje je dobro implementirano i animacije je odlicna a i cinjenica da kad snake puze puska udara od podlogu i cuje sve zvuk,bezazlen detalj koji je izmamio smjesak na moje lice.Tek sam neki sat proveo a mislim da ce igra biti jos bolja sto odmice.
Jedino sto mi nepase jest upgrade opreme,baze i ostalih stvarcica al zasad jedina zamjerka.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #546 : 12. Rujan, 2015., 10:20 »
Meni osobno su ti upgradeovi baze, oružja mi je genijalno.
Sinoć sam konačno ulovio master gunsmitha i mogu customizirati oružja!
Jedino mi nije jasno zašto ne mogu staviti bolje prigušivače odnosno uopće nemam nikakav bolji prigušivač od onog pocetnog s lošim trajanjem...
Hoće li to kasnije doći s razvojem oružja ili sam tu zapeo?!?

I tek sam sada lapan skuzio kako mogu raditi i side ops u Afganistanu iako su mi glavne misije u Africi... :fpalm:

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #547 : 12. Rujan, 2015., 10:43 »
Steam kaze 42h In-game, a ja tek zavrsio 29. misiju :clap: :mrgreen:

Osim toga, jedno pitanje. Igra nema niti jednu anti-aliasing opciju?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #548 : 12. Rujan, 2015., 11:28 »
Ne, ali mislim da je po defaultu uključeno nešto... Jer uopće nisam ni primijetio neku veću nazubljenost rubova. Jedino malo u nekim dijelovima kad približiš kameru na Snejka.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #549 : 12. Rujan, 2015., 12:21 »
Okolis izgleda dobro, ali Snakeova kosa izgleda uzasno, kao i rep od konja. Nije da mi smeta, ali bilo bi dobro kada bi se moglo to nekako rijesit.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #550 : 12. Rujan, 2015., 13:42 »

Meni osobno su ti upgradeovi baze, oružja mi je genijalno.
Sinoć sam konačno ulovio master gunsmitha i mogu customizirati oružja!
Jedino mi nije jasno zašto ne mogu staviti bolje prigušivače odnosno uopće nemam nikakav bolji prigušivač od onog pocetnog s lošim trajanjem...
Hoće li to kasnije doći s razvojem oružja ili sam tu zapeo?!?

I tek sam sada lapan skuzio kako mogu raditi i side ops u Afganistanu iako su mi glavne misije u Africi... :fpalm:

Svaki dio pa tako i bolji prigusivac dobijes u customizeru tek kada kupis/otkljucas oruzje sa boljom stavkom. Znaci tek kada kupis oruzje sa beskonacnom trajnoscu prigusivaca ces ga moc atachat na zeljeno oruzje.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #551 : 12. Rujan, 2015., 17:52 »
Osim toga, jedno pitanje. Igra nema niti jednu anti-aliasing opciju?

Antialisanig, (FXAA) je "skriven" u Post Processing postavkama...
Kvaliteniji AA i oštrija prezentacija se može dobit downsamplingom...




Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #552 : 12. Rujan, 2015., 19:49 »
Tko im DD-a? Igram nekih 12 sati već igru i nisam skužio da samveć negdje ja milsim u 4 misiji pored jednog landing zona je taj mali slatki peso sa jednim okom i onda sam ripito misju jer sam vidio na yubetube gdje se nalazi DD i sada mi on valjda negdje raste u Motherbejsu ;)
BTW Ja sam sad zavrsio drugu misiju u Africi i samo se drzim glavnih misija jer si zelim sajd opse ostavit za poslje osim ono kada u afgansitanu moram onog prevoditelja itd. Ugl. pitam jeste li i vi na nekih 12-13 sati bili tu negdje kod prvih misija u Africi???

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #553 : 12. Rujan, 2015., 19:55 »
Ja sam u Afriku stigao nakon nekih 24h u igri, ali ja rješavam i side opse.
Ako želiš da ti se DD razvije brže onda nakon svake misije i side opsa se vrati u bazu i nakon nekoliko puta on će biti spreman.
On neće rasti i biti spreman za misije ako ga redovno ne posjećuješ. Meni je bio spreman nakon nekoliko side ops misija i 3-4 glavne misije, ali je sa mnom na misijama bio debelo prije Afrike.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #554 : 12. Rujan, 2015., 19:58 »
Ugl. pitam jeste li i vi na nekih 12-13 sati bili tu negdje kod prvih misija u Africi???

Kakvih deset sati, šest glavnih misija i četiri side ops...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9